Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród w Klein Kottorz 21:39, 15 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
daszum napisał(a)
Ela, teraz mam wszystkie kolory w ogrodzie









Danko, chyba Ci wykasowałam zdjęcia
Chciałam zacytować krzewuszkę i zapytać o nazwę i czy rzeczywiście ma czerwone kwiatki.
P.S.
Na szczęście nie skasowałam
Sezon 2017 u Hanusi 21:39, 15 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Elu, może zadbane, ale nie wypielone, że o kancikach nie wspomnę, ale doszłam do wniosku, że na moim piachu, pomysł z kantami to o kant sosny otrzaskać, I tak się zasypuje.

Jak się uda jutro, to może coś porządku zobaczę.

Ostatnie orliki i ta rabatka, najbardziej zdewastowana w kwietniu

Cisowy Zagajnik - ogrodowe początki na piaszczystej działce leśnej 21:37, 15 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16245
Do góry


Sezon hamakowy został rozpoczęty!




Pozdrawiam was serdecznie


Piękny zakątek
Dębowe zakątki 21:37, 15 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Waclaw napisał(a)

Piękne funkie

Dziękuję Wacławie
Mój ogrodowy pamiętnik 21:34, 15 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Liście, liście...



Dębowe zakątki 21:33, 15 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
agapant napisał(a)
Miło było się spotkać, zawsze mimo deszczowej pogody czas upłyną na miłych rozmowach. Bez stresu że są monotematyczne.
Ania zapraszam mój ogród jest otwarty dla przemiłych ogrodniczek.

Dziękuję Aguniu za wspólne spotkanie u Ani. Zawsze z wami czas mija błyskawicznie. I faktycznie, nas te różne tematy zielone i inne nie nudzą . A i w innych dogadujemy się dobrze. Fajnie mieć i spotykać się z takimi fajnymi osobami ,że każda konwersacja płynie gładko i miło

Hosta Millenium ta największa -dla ciebie i A ni
hortensja dębolistna

W ogródku emerytki 21:31, 15 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
To szałwia Pretty in Pink, bardzo ją lubię

Ta krzewuszka nn, oprócz ładnych kwiatów, ma ładne liście.

Tę kompozycję też lubię

A powojnik My Darling będzie miał płaskie i pełne kwiaty
Mój ogrodowy pamiętnik 21:31, 15 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Rutewkę podparłam póki się jeszcze mocno nie wygięła. Kupiłam jeszcze 3 w tym roku. Zobaczymy czy będą kwitły.
Dereń Satomi nie kwitnie ale jakoś mnie to nie dziwi bo u mnie kousy nie kwitną .




Małymi krokami-Ogród Wioli 21:29, 15 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Wiolu bardzo ładna rabata ci wyszła. Czy po kwitnieniu ją tniesz i powtarza kwitnienie?
Hortek wcale nie widać taka ona wielgaśna

Pamiętajcie o ogrodach 21:24, 15 cze 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Fuguję klinkier na ścianie domu aby przed upałami zdążyć, więc do ogrodu poszedłem dopiero teraz i parę wieczornych zdjęć.









Mój ogrodowy pamiętnik 21:23, 15 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Upały nadchodzą. Pocięłam dzisiaj to co przekwitło. Na 2 azaliach wypatrzyłam chyba miseczniki. Muszę poczytać czy to się da zwalczyć. Ktoś coś podpowie?
Parę słonecznych fotek. Kocham fiolet i niebieski w ogrodzie.
Za mało mam . Tu powojnik i szałwie Caradonna i Compact Deep Blue.




To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:22, 15 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Przy perukowcu ważne jest by wybrać odpowiednią odmianę, nie znam się jaka jej jaka, ale lubię tylko te o mocno bordowych liściach, one wtedy patrząc pod słońce faktycznie płoną. Ten na zdjęciu, rzeczywiście ponure wrażenie sprawia. Podejrzewam, że nie zamienisz tego krzaczka na nowy model

U mnie jest właśnie ten Royal Purple. Liście są mocno bordowe. Ponury wygląd wynika z cienia i takiego trupiego odcienia tych peruczek. Słońce nie za bardzo ma szansę podświetlać go od tyłu.

W tym miejscu nie planuję żadnych zmian. Jest bezobsługowo. Wszystko oddałam w ręce matki natury.




Coś czuję, że za kilka lat coraz większe obszary ogrodu będą w sezonie bezobsługowe.







W ogródku emerytki 21:21, 15 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Mój bukszpan-wielkolud, nigdy nie był cięty.

Na podjeździe.
Żeleźniak Russela /żółty/ oszalał, ma 1,5 m średnicy


Pierwszy kwiatuszek róży Bad Birnbach.
Doświadczalnia bylinowo-różana 21:21, 15 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Anda napisał(a)
Bób kwitnie, jeżówki jeszcze nie, mak za chwilę zacznie, Cerinthe również



Śliczne fioletowe kwiatki ma Twój bób
Jaka to odmiana?
Zielone drzwi w Kruklandii 21:20, 15 cze 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Juzia napisał(a)
A tak sobie działam.

Rabata na 67 dołków powoli się zapełnia. Brązowe tuje zastąpione tymi jeszcze zielonymi


Takie stosiki czekają na rozrzucenie


Tu planuję od jutra kłaść obrzeża.


Zamówiłam 11 brzóz Doorenbos. Ale takie wypierdki, że ich widać nie będzie.
Jadą też nowe tyci tujki i kora ma być w tym tygodniu.
Boli mnie wszystko na samą myśl


No tak na siłownię już iść nie musisz teraz tylko niech domownicy uważają aby ci nie podpaść, silna pięść może narozrabiać
Mirkowy ogród (początki) 21:19, 15 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Gaura od Eli ma już pączki kwiatowe.

Borówki oblepione owocami.


I ukorzeniane patyczki Polar Bear.

W lasku hostowisko

Koniec
Małymi krokami-Ogród Wioli 21:16, 15 cze 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Szałwia Caradonna zakwitła także na nowej rabacie




Taka będzie w przyszłym roku plama fioletu... uwielbiam
W ogródku emerytki 21:15, 15 cze 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Kolejny iglak był u fryzjera

I ma fajne towarzystwo


Mirkowy ogród (początki) 21:14, 15 cze 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry



Blaski i cienie nowego życia 21:13, 15 cze 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Dla Sylwi : bodziszki w towarzystwie liliowców -ten lila z zielenią mnie zachwyca, wzzystko młode ale już mi się podoba trzeba patrzeć przyszłościowo bo mankamenty widać: kantów brak, rośliny młode i słoma przebija wszystko

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies