Ogród długi
00:19, 13 cze 2021
Aniu, to jest beton imitujący deskę. Płyta jest biała i początkowo miałam wątpliwości, czy wybrać taki jasny kolor. Marudziłam, że będzie brud znać itp. i dlatego zanim zdecydowałam się zamówić położyłam jedną sztukę i po kilku dniach miałam dać odpowiedź. I na początku byłam pewna, że nie, bo faktycznie brudzi się bardzo, ale ponieważ imituje deskę, ten brud nadaje jej efekty starego drewna, no może postarzanego. No i zaryzykowałam. Czas pokaże, czy był to dobry wybór. Te płyty będę też mieć za placykiem z trawie. Takie zdjęcie znalazłam z bliska.


