Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Miłkowo - sezon 2016-2022 07:47, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
cisy złote
a gazony znikły




Miłkowo - sezon 2016-2022 07:47, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry


r. Raphsody in Blue

Miłkowo - sezon 2016-2022 07:45, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry

Sorbet


Miłkowo - sezon 2016-2022 07:45, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
i na biało



Miłkowo - sezon 2016-2022 07:45, 11 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Milka napisał(a)

Aniu bardzo dziękuję
Wszystko cieszy, ale susza. No i chodnik zachwaszczony, kanty zginęły, roboty pełno, a duzo czasu zajmują mi inne rzeczy.

zaczęły kwitnąć pęcherznice w donicach, one na pniu
zaraz w ich nogach anabelki





Zacytuje bo przepięknie wyglada

Irenko masz może azalie Fabiola ? Lub inna o pokroju wyprostowanym ?
Zastanawiam się czy da się utrzymać żeby była taka chuda
Miłkowo - sezon 2016-2022 07:44, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry

Madame Plantier


Miłkowo - sezon 2016-2022 07:43, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
róże zaczynają




Miłkowo - sezon 2016-2022 07:42, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
czosnki żółte



obłędnie pachnie hortensja pnąca
Miłkowo - sezon 2016-2022 07:40, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry



Miłkowo - sezon 2016-2022 07:39, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
przywrotnik



Miłkowo - sezon 2016-2022 07:37, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
czosnki Krzysztofa
rodki juz kończa



w tym roku szybo
W Dolinie Muminków 07:06, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
BASIA8 napisał(a)


Mąż wychwalony dziś pracował dzielnie przy nowej ścieżce

Basiu i super. ale mi sie tu podoba.
Hamak planuję kupic, ale czy poleżę, dlatego wspaniale, że robicie leżing
Ogrody i park przy Pałacu Króla Jana III Wilanowie 07:05, 11 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry

Ogrody i park przy Pałacu Króla Jana III Wilanowie 07:04, 11 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry


W ogródku Martki 07:04, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Martka napisał(a)
Drogie i Drodzy, co robicie, jeśli Wasze róże zaczną rosnąć "w te pędy"? Usuwać to czy pozwalać rosnąć? Zaskakująca jest ich werwa, muszę przyznać


To są nowe zdrowe pędy, zostaw one będa kwitły.
łubin i róża śliczne
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 07:01, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
vita napisał(a)
Piwonie






Boskie, a ta drzewiasta wręcz niesamowita.
Irysy tez urodziwe. Mam kępę, gdzie nie kwitnie, 2 podejścia do wykopania zrobiłam i nie udało się, One, jak nie dzielone, to zamierają chyba, tzn nie kwitną.
Ogród prezentuje się doskonale
Ogrody i park przy Pałacu Króla Jana III Wilanowie 07:00, 11 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Mirkowy ogród (początki) 06:58, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Mirka napisał(a)
Tu bordowa pęcherznica pięknie przyrasta po niskim wiosennym cięciu .


Niewiem co to za odmiana bratków ale są piękne Tu w donicy rosną dwie sadzonki.
Myślę aby przesadzić do ziemi może się wysieją.


I Baptysja ma coraz więcej kwiatów

Kocimiętka Wolkers Love opanowała rabatę .


Wow, jak bujnie i pięknie sie rozrosło.
Pęcherznice muszą byc cięte inaczej brzydną i nie kwitną, najlepiej po kwitnieniu.
Siewki fajne
Te ciemne rozchodniki mam, ale jakos mi na słonku płowieją.
Ogrody i park przy Pałacu Króla Jana III Wilanowie 06:57, 11 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Czerwiec 2021




Znowu na wsi 06:56, 11 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Joku napisał(a)
Witaj Elu, miło że do mnie zajrzałaś, nawet cofnęłaś się w czasie. Wrzosy i wrzośce już mi się znudziły ale u mnie kwaśnawa ziemia więc z konieczności są. I dobrze sobie radzą. Wolę wrzośce, wymagają mniej roboty.
Moje ciemierniki już przekwitają, zostawiam je w spokoju bo mi ich przemijająca uroda nie przeszkadza. No chyba że będzie klęska urodzaju w postaci srylionów siewek. Może swoich też nie tnij?

Zostawiam dla ciebie spory bukiet kwitnącego Palibina. Pachnie upojnie .


Ale wielki i dorodny, uwielbiam jego zapach.
Widzę, że pracujesz nad nową rabatą Ciekawa jestem jej późnym latem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies