Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Jurajski Ogród 20:28, 10 cze 2021

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Jurajski Ogród 20:22, 10 cze 2021

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Jurajski Ogród 20:19, 10 cze 2021

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
czerwcowe obrazki z Jurajskiego



Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 20:04, 10 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Nigdy nie wydam stu euro za przebiśniega, ale co już rośnie, warte uwagi.
Poczyniłam wykopki, selekcję i próbę identyfikacji. Bardzo niska półka w tej kategorii. Ale dobrze, że w ogóle wiem, że coś różni moje przebiśniegi.



Sałatka pokrzywowa 19:55, 10 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Mgduska napisał(a)
W lasku od strony ulicy - parzydło i czerwonozawijkowa



Bardzo udany duet. Masz karczocha Parę razy uprawiałam, jednak nigdy przyrządzony nie dorównywał karczochom, które jadłam. To chyba szczególne traktowanie, dużo wody i nawozu czyni je 'tymi' karczochami, i masło rzecz jasna
Znowu na wsi 19:45, 10 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
Joku napisał(a)
Nie mam takiej kolekcji pierwiosnków jak Vita, ale coś się też u mnie znajdzie. Bardzo wdzięczny pierwiosnek Francesca, chyba się zadomowił ku mojej radości.



Posiadanie kolekcji to tylko kwestia czasu Rośliny, które nie potrzebują nie wiadomo ile miejsca. Francesca cudowna, nie mniej cudowny kluczyk, na pierwszym planie, już przekwitnięty. Dzisiaj go podlałam obficie, niech się zadomawia
A gdzie rosną róże historyczne?
Ogród Małej Mi 2017 19:36, 10 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Czy te piwonie drzewiaste tez tak krotko kwitna jak zwykle?

Kasiu, najdłużej kwitną Itohy. Najkrócej kwitną drzewiaste. Co nie zmienia faktu, ze wszystkie kwitną zdecydowanie za krótko.
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 19:21, 10 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Aniu, jak Wam sprawuje się taras? Jesteście zadowoleni?
Zaczynam zastanawiać się nad wyremontowaniem mojego i myślę właśnie nad drewnianym. Do tej poty mieliśmy z kostki.


Ewa drewniany taras mamy szesc lat. Wiadomo drewno trzeba co roku pokryc olejem. My mamy sosne skandynawska ale modrzew bylby najlepszy. W tamtym okresie liczyl sie kazdy grosz. Jak dobrze zostanie zamontowany to nic sie nie powinno z nim stac. Deska ma to do siebie, ze nawet jak jest upal to nie nagrzewa sie tak jak betom i smialo mozna boso po nim chodzic. Inni chwala deske kompozyrowa ale plastiku to nie chcielismy montowac.
Moje roze na murku.
Mój nowy ogród na wsi 19:12, 10 cze 2021


Dołączył: 16 mar 2020
Posty: 154
Do góry
Miejsce szykuje się na.....chyba trawnik a później zobaczymy.
Mój nowy ogród na wsi 19:11, 10 cze 2021


Dołączył: 16 mar 2020
Posty: 154
Do góry
Miejsce na ławkę.
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 19:10, 10 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Asiu dziekuje.



Mój nowy ogród na wsi 19:09, 10 cze 2021


Dołączył: 16 mar 2020
Posty: 154
Do góry
Widok na warzywnik.
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 19:06, 10 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
BASIA8 napisał(a)
Tawuła daje czadubardzo wdzięczna roślina. Nasza też tak obsypana a krótko u Nas jest. Buziam Was Mocno.


Ja kupilam takiego maluszka. W pierwszym roku szalu nie bylo. Teraz to widze, ze to spory krzaczir bedzie.
Goraco sie zrobilo to za dlugo kwiaty nie utrzymaja sie. Czosnki wchodza w kolejny etap.
Mój nowy ogród na wsi 19:05, 10 cze 2021


Dołączył: 16 mar 2020
Posty: 154
Do góry
Mój nowy ogród na wsi 19:04, 10 cze 2021


Dołączył: 16 mar 2020
Posty: 154
Do góry
Sałatka pokrzywowa 18:55, 10 cze 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
Juzia, patrzaj



- najbardziej czekam teraz na tego na pierwszym planie, prawdopodobnie Silverado, kupiony dawno temu, zaraz rozkwitnie. Jednego kosaćca załatwił mi taki malutki, uroczy ślimaczek - wygryzł dziury w łodydze kwiatu, łodydze, która miała trzy pąki i wszystkie straciła.

A dla Zuzy moje nowe nabytki
Wielka Księżna Luiza


Comte de Chambord


Alchymist



A dla wszystkich
Sałatka pokrzywowa 18:49, 10 cze 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry







Kamienie coraz bardziej porastają brzeg


A w najmniejszym oczku świetnie rośnie mięta, dzieląc miejscówkę z kosaćcem żółtym.


Sałatka pokrzywowa 18:42, 10 cze 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
Okolice oczka


i oczko. Wrzuciłam do niego też pistię, ale ona jest wybitnie nieudana w tym sezonie. Nie wiem, być może było dla niej za zimno.





Ogród w dolinie 18:03, 10 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Roocika napisał(a)
I trochę smuteczków.
Coś się zaczęło dziać z truskawkami, pąki zaczęły schnąć i odpadać. Łodyżki były wyraźnie podcięte.
Zdiagnozowaliśmy szkodnika: kwieciak malinowiec.
Uszkodził też poziomki

Część truskawek już się zawiązała. Co ja mam teraz robić, na oprysk już chyba za późno, bo wtedy nie zjemy żadnej truskawki

Tyle pąków zebrałam dzisiaj i wyrzuciłam






Matko, zaczęłam się bać o swoje kilka krzaczków,
Znowu na wsi 17:45, 10 cze 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11917
Do góry
Obejrzałam wiosnę u Ciebie, kukliki jak zawsze cudne masz
Wieczornik pachnie? kiedyś miałam ale nie wiedziałam że nie jest byliną i przycięłam po kwitnieniu, no i nie wyrósł na następny rok


Pięknie co to za roślinka stworzyła taki wspaniały dywan?


Siatkę za fotelikiem możesz przysłonić jakąś matą, żeby sąsiedzi nie zaglądali, dopóki trzmielina nie urośnie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies