Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój ogród pod lasem 09:02, 07 cze 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry


Mój ogród pod lasem 08:58, 07 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
malgol napisał(a)
U mnie też w końcu coś zaczęło się dziać to pokaze



No i slusznie!! baaardzo malowniczo! Poprosimy o więcej
Mój ogród pod lasem 08:55, 07 cze 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
U mnie też w końcu coś zaczęło się dziać to pokaze



System automatycznego nawadniania 08:32, 07 cze 2021

Dołączył: 02 lut 2019
Posty: 327
Do góry
JustynaG napisał(a)
Dziękuję. Może pan podpowiedzieć, gdzie strefa 2 nie nachodI na siebie? Patrzę i nie widzę twgo, brak mi doświadczenia i wydaje.mi się, że te dwa zraszacze sie kryją.

Jestwe w trakcie sprawdzania instalacji, bo mam wyjście do ogrodu na 1/2 cala i nie wiem czy to nie za mało.Manometr też już zamówiłam.




Tam woda nie dolatuje i może być jej za mało.
Pozdrawiam
Działka prawie w Borach Tucholskich 07:54, 07 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Danka
Acrocona bałaganiarska z natury jest lekko korygowana tak by mimo wszystko trzymała fason

Basiek hostom od kilku lat dałem spokój z przesadzaniem (prawie) a ostatnio nawet podsypałem im nawozu i o dziwo chyba im to pasuje


Acrocona w ubiegłym sezonie szyszkowała na przewodniku więc oczywiście miała kolejne trzy czuby, jeden wycięty drugi przygięty w dół a trzeci robi powtórkę z rozrywki czyli szyszkuje na czubie i wypuszcza kolejne trzy przewodniki



buk Rohan Weeping




Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 07:53, 07 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Asiu dlugi weekend czesciowo sporzytkowalismy na przydomowe prace a pozniej to tylko odpoczywalismy
Czosnki robia doskonala robote. Ja je uwielbiam.



Czas na szalwie. Odmiana, ktorej nazwy nie pamietam startuje jako pierwsza. Deep blue cos sie ociaga.

Katalpa - problem 07:45, 07 cze 2021


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 14
Do góry
Cześć
Po zimie (dość mroźnej w tym roku) mam wielki problem z katalpą.
Była piękna, ale w tym roku część nie odbiła. Nie widać na liściach czy gałęziach grzybów, szkodników etc. Przemarzła? Nie wiem co mam robić, czekać jeszcze, czy przyciąć? Doradźcie co robić proszę.







Podwórkowa rehabilitacja 07:38, 07 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
ryska napisał(a)


Renato, jakie piękności pokazujesz, Widać także po zdjęciach, ile czułości dajesz swoim roślinkom. Bardzo lubię zaglądać do Twojego ogrodu. A na ten widok zwariowało, oszalało moje serce Czy w tle widać kwiaty żurawki?

W ogródku Martki 07:20, 07 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Magleska, Magda, bardzo dziękuję za miłe słowa, przerwa od prac ciężkich potrzebna, bo lato takie krótkie

Milunia, jestem bardzo ciekawa efektu końcowego donic i uświadomiłam sobie, że też mnie to czeka, tylko że... bratki i stokrotki nie chcą przestać kwitnąć... trzymają się swoich donic jak niektórzy stołków i cóż robić?

Roocika, Asiu, u Was rozmach taksonowy ogromny nie będzie nudy, a chyba każdy ogród czasem wkurza, Milka Irenka czasem o tym pisze. Jednak w tak pięknych światach inaczej się oddycha... kochamy to bez dwóch zdań. Oby tylko nie było stałej zadyszki

Ryska, Renata, dziękuję za podpowiedzi, bez bylin nie może być, tak, będzie szałwia, szukam białej. Dziś rozkwitła pierwsza róża, biegam do niej od samego rana

Ajka, tak właśnie, musi być czas na korzystanie z uroków ogrodu. Poza tym pochłaniają mnie ostatnio zagadnienia teoretyczne (właśnie czytam o gospodarce mineralnej roślin) na równi z upajaniem się kwiatkami trzeba na to znaleźć czas Odkurzyłam biblioteczkę rodzinną i znalazłam dziwnie dużo botaniki zamówiłam też jakieś nowe książki do mojej skromnej na razie biblioteczki ogrodniczej.




Dziewczyny, jeśli macie jakieś tytuły warte polecenia, dajcie proszę namiary.
Chwasty w trawniku 06:41, 07 cze 2021

Dołączył: 07 cze 2021
Posty: 3
Do góry
Mi również zaczęła się taka dziwna trawa z nasionami pojawiać na trawniku. Mam wrażenie, że szybko się rozprzestrzenia. Jak się tego pozbyć?



Dziwna trawa z nasionami w trawie zamkn. 06:33, 07 cze 2021

Dołączył: 07 cze 2021
Posty: 3
Do góry
Dzień dobry,

ostatnio zauważyłem, że w mojej trawie zaczęła pojawiać się dziwna trawa z nasionami. Mam wrażenie, że dosyć szybko się rozsiewa.
Czy mógłbym prosić o poradę co mam zrobić, żeby się tego pozbyć?
Jest tego naprawdę coraz więcej.



Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 06:28, 07 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
nyna76 napisał(a)
Helen proszę bardzo


Ania, rozumiem, że w te dziury pod belkę ułożycie jeszcze kostkę tarasową?
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 06:21, 07 cze 2021


Dołączył: 16 mar 2020
Posty: 154
Do góry
Witam. Mam na rabacie łubin kwitnie na biało oraz wielosił na niebiesko co mogłabym jeszcze do tego dosadzić?
Działeczka Asi :) 06:16, 07 cze 2021


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Dziękuję Kasieńko za miłe słowa Przepraszam, że nie piszę nic u Ciebie, ale zaglądam Przy okazji przepraszam wszystkich, ale całkowicie brakuje mi czasu. Po pracy biegiem do domu, coś zjem i na działkę do wieczora. Nie ma kiedy usiąść na forum

Wczoraj pogoda znowu dopisała. Było tak jak lubię





Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 05:01, 07 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
JoannA napisał(a)



zapomniałam napisać o moim zachwycie nad tym widokiem. Dopiero co zakładane oczko już tak bujnie zarosło. Niesamowity ten patyk. Co to za okaz?
Za drzwiami do ogrodu... 00:52, 07 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Rabaty masz przepiękne, mega bogate, chwasty nie mają szans
Takie widoki przyciągają wzrok, nie to co minimalizm... ja mam na jednej stronie taka rabatę to od zimy i nadal jest pusto

To duży plus gęstych rabat, mniej plewienia!!!
Ten minimalizm jest za to bardziej elegancki Lubie podziwiać takie rabaty u innych, ale u siebie muszę mieć tą moc koloru Choć też mam spokojniejsze zakątki, gdzie jest więcej zieleni tylko w różnych odcieniach. Ale na pewno nie jest to minimalizm

Za drzwiami do ogrodu... 00:43, 07 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
gogo napisał(a)
Aniu, prawdziwy szał kwiatowy u Ciebie, masz przepięknie
Koniecznie muszę upchnąć więcej tulipanów, dają efekt
Warzywnik-szachownica świetny, już się nim zachwycałam i znowu się zachwycam

Grażynko, wszystko w masie lepiej wygląda, tylko jak to wszystko zmieścić!?

Za drzwiami do ogrodu... 00:32, 07 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Agatorek napisał(a)


Piękny widoczek

Bardzo jeszcze podoba mi się zdjęcie, które zacytowała Milunia. Widok przez drzwi.

Na rabatach rzeczywiście kipi, ale akurat ja uwielbiam takie klimaty.


Lubię jak ciągle coś nowego zakwita, więc muszę upychać
Spokojniejsze klimaty mam na przedogródku


Em dostawił się chwilowo ze złomem- mówi : przecież lubicie rdzewiaczki!(dla mnie wygląda jak działo )... więc uwieczniłam!
Za drzwiami do ogrodu... 00:19, 07 cze 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
anabuko1 napisał(a)

No pięknie Aniu. Masz już wszystkiego dużo i na bogato.
Czosnki królują .Duzo ich.Robi ą wrażenie Suuper!
Orlikowe kępy też pięknie się prezentują

Anuś, no gęsto u mnie Nie wiem gdzie będę sadzić kolejne zachcianki. A rozrośnięte kępy już dzielę i na bieżąco lądują u sąsiadki
Stąd wszystkie dabrówki wylądowały po sąsiedzku, bo zamarzyłam mieć więcej Molinii Variegata i kocimiętek I teraz chwilowo jest to moja najbardziej pusta rabata(dopóki się nie rozrosną)

Bardzo się cieszę, że w końcu dotarłam do Ciebie na Dębowy. Sporo fajnych zmian u Was! I ten klekot bociana towarzyszący podczas spaceru po ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies