Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Krowy, staw i my... 09:34, 06 cze 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Do góry
Jedne piwonie za chwileczkę, a inne już Rothodendrony bardzo mocno zmarzły i kwitną resztkami sił, z pięknych krzewów prawie nic nie zostało.

Krowy, staw i my... 09:25, 06 cze 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Do góry
W warzywniku. Sałata rządzi, niedługo będę miała zakaz wniesienia sałaty do kuchni Pomidory coś tam rosnął ogórki się zbierają.
Ogród w Klein Kottorz 09:21, 06 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Danusia dwa typy: Purpurea Pendula lub Purple Funtain,
rósł przy podporze więc trudno sprecyzować, jeżeli przewodnik będzie się chciał prostować to raczej Fountain jeżeli pełny zwis to Pendula (raczej )
Czy dalej przy podporze ? swojego Pendulę wyprowadziłem podporami do ponad 5m, Fountain przestałem prowadzić przy 3,5m

wyprostuj przy patyku wytnij na gładko te zaznaczone i dalej masz dwa wyjścia albo sam się będzie prostował albo mu pomagasz do określonej wysokości


Pendula zacznie fiksować w kierunku nieregularnej kopuły, Purple Fountain pójdzie w górę z okazjonalnymi skokami w bok zwłaszcza po wiosennym przemrożeniu pąka wierzchołkowego
Miłej zabawy
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 09:19, 06 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Kasya napisał(a)

A może to trzeba czekać dłużej aż liście wypuści ?
Nie mam pojęcia jak się tnie i kiedy

Jeszcze się nie interesowałam
Ale kupiłam taką


No właśnie tak mi wynika ze wszystkich dotychczasowych postów-ciąć po wypuszczeniu wszystkich liści, a nie tylko tych okołopąkowych-kwiatowych. Szkoda, że to przetestowałam na sobie

A cóż to za piękność kupiłaś?

mrokasia napisał(a)
O mamo, trzymam kciuki za Elkę!!!

Trzymaj Kasiu, trzymaj! Przydadzą się jej wszystkie pozytywne fluidy do dźwignięcia mojego błędu...
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 09:03, 06 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Kasia_CS napisał(a)

Końcówkę pedu za kwiatem do pierwszego widocznego pąka.. czyli takie kawałki kilka cm... Cielam w 2 partiach w odległości czasowej jakichś 2tyg między cięciami... I takie coś...

A może to trzeba czekać dłużej aż liście wypuści ?
Nie mam pojęcia jak się tnie i kiedy

Jeszcze się nie interesowałam
Ale kupiłam taką
Działka prawie w Borach Tucholskich 08:56, 06 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Danusia pomykam





Migawki z ogródka 08:54, 06 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
tulucy napisał(a)
Nowa paproć, wietlica samicza

I takie tamy


Je chcesz pióropusznika?
Migawki z ogródka 08:16, 06 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
tulucy napisał(a)


Nie zauważyłam tych irysków u Ciebie - ale tak jak rozmawiałyśmy - tyle u Ciebie różności, że łatwo można coś przeoczyć. Śliczne!!! Gdybyś dzieliła to ja poproszę .
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 07:37, 06 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Teraz czeka i nie mogę się doczekac


Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 06:51, 06 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Kasia_CS napisał(a)



Tak właśnie zrobię - codziennie daję jej konewkę wody (ale tak 1,5 litrów, nie tak że 10l )

Zaraz pójdę sypnąć garść nawozu i podleję. Dzięki dziewczyny - z zobaczcie co za drapak z niej zrobiłam ale się nie spodziewałam, myślałam, że liście już wyjdą, a tu cisza..

A co się z nią stało ?
Co ty przycielas ?
To tu- to tam- łopatkę mam ! 06:45, 06 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)








Nie pamiętam takiego ujęcia. Uzyskałaś znakomitą perspektywę... i te ołówki na końcu



Mam mieszane odczucia do śniedków. To taka bałaganiarska roślina. Teraz pięknie kwitną... jak słońce świeci. Powiedz, że tniesz im te macki liściowe. U mnie wyglądają jak zdechła ośmiornica wystawiająca ze środka śliczne kwiatuszki
Ogród bez reguł 23:39, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Księżyc idzie do nowiu

Ogród bez reguł 23:24, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Różnice w tunelu widać jak na dłoni po lewej pomidory siane w marcu, po prawej - w kwietniu Niedługo powinny dogonić, zwłaszcza na dopalaczu z pokrzywy



Pozostawiłam sporo siewek nagietka i ogórecznika. Skutecznie przyciągają do tunelu trzmiele i inne zapylacze, z czego korzystają pomidorki
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 23:24, 05 cze 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Do góry
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie... 23:23, 05 cze 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Do góry
Dzisiejsze irysy. . .

Ogród bez reguł 23:20, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 23:15, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 23:12, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 23:09, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogród bez reguł 23:08, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Lato w pełni Upał wczoraj, upał dzisiaj. Zaczyna się czerwcowe kwitnienie - kocimiętka, czosnki, róże, lilie, jarzmianki, powojniki... Zaraz będzie pięknie


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies