Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 13:01, 05 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 585
Do góry
Judith napisał(a)
Użytkowa funkcja dębów .
Dzisiaj tylko relax po drugiej dawce szczepionki



Nic tylko się położyć i odpoczywać. Pięknie
Ogrodowe wariacje 12:33, 05 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 585
Do góry
Wiaan napisał(a)

To jest zadaszenie z materiału takiego namiotowego. Było w komplecie z altaną, rozsuwane manualnie.


Przepieknie to wygląda
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:18, 05 cze 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
MiluniaB napisał(a)



Irenko wszystko podziwiam ujęte na zdjęciach, ale rh najbardziej mi się podobają Takie zestawienie kolorystyczne jest idealne. Ja też tak chciałam, ale Mąż nie chciał fioletowego koloru Calsap i Nova Zembla nie bardzo do siebie pasują, ale cóż - trudno muszę ten duet polubić. Wszystkie moje rh puściły ładne długie przyrosty.

Irenko NZ u mnie przekwitła - mogę wyłamywać już kwiatostany, czy to za wcześnie? Pytam, żeby im nie zaszkodzić i żeby pięknie kwitły w przyszłym roku

Wpadłąm na chwilkę, Milunia dziękuję.
Już wyłamuj, ja wczoraj czyściłam CW, potem trudniej się wyłamuje i można młode przyrosty uszkodzić.

Lecę znowu.
tu widać jakie czyściutkie
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 12:07, 05 cze 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Nie byłabym sobą, gdybym nie poszperała jeszcze jeśli chodzi o materiał na podjazd...
Gość, który nam robił posadzkę betonową w wiacie robi tez betonowe podjazdy i nie tylko...
Wygląda to całkiem fajnie...

Gożdzikowa - wiejski ogród 12:06, 05 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
gobasia napisał(a)

W ogrodku co nowego?--ławeczka





Bratki kwitną w skrzynkach ,szkoda pomieniać na inne





Basiu przyglądam się tym fotka szczególnie 2 za płotem czy przed płotem ogród córki a może obydwa. Na horyzoncie to twoje zabudowania gospodarczeb(byłe czy jeszcze Twoje). Piękny płaski teren. Teraz tam jest pewnie ładnie.
Ogród córki to twoja ręka czy wspólna?
Ławeczka taka solidna nic ja nie ruszy.
Jak tam wnuk z Olsztyna.
Miałam wszystkich na działce przez 2 dni dzisiaj trochę odetchne. Mały chodzi do żłobka od miesiąca i co jakiś czas coś do domu przywlecze. Tydzień temu eM do nianczył. Teraz mamy w domu jednodniowke. gorączka, wymioty, biegunka. Wczoraj wnusia była chora.
Tylko ja się trzymam.

Nie wiem czy w Wawie są łączki nie jeżdżę do centrum. Na osiedlach na pewno. Czy byłaś w ogrodziena dachu Biblioteki Uniwersyteckiej nad Wisłą, jeżeli nie to powiedz córce aby cię tam zaprowadziła.
Z Mają się nie wyrabiam od jakiegoś czasu jest pobudzona i już nie daje rady. Idę zaraz popielic może ukoje nerwy.
Oj Basi nie ma lekko.

Pozdrawiam






Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 12:06, 05 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Piwonie zaczynają







Miłego!!!
Sezon 2017 u Hanusi 12:02, 05 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
No ba! Wizyta w stolicy w ogrodowym celu, to cymes turystyczny.

Udanego dnia, Basiu.

Ogród do odnowy 11:59, 05 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
wełnianka



parzydło od TARci

Ogród do odnowy 11:56, 05 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Różne fragmenty ogrodu pęcznieją


Ogród do odnowy 11:52, 05 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry



kalina onondaga i kolkwicja

Ogród do odnowy 11:50, 05 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
odmianowe kukliki słabo w tym roku się prezentują. Podstawowa odmiana już przekwitła, zaczynają wysokie, czerwonokwitnące

Ogród do odnowy 11:47, 05 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Ogród do odnowy 11:42, 05 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Ogród do odnowy 11:41, 05 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Paeonia - Piwonia 11:38, 05 cze 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Do góry


Ogród... 11:38, 05 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry
Hosty pokazują piękno, zanim ślimaki ich nie dopadną.







Miłego dnia

Ogród do odnowy 11:37, 05 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Niesamowite jak tak malutki zakątek paprociowy może cieszyć

Ogród do odnowy 11:35, 05 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 11:32, 05 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Kasya napisał(a)









Lilak na pniu to Mis Kim?


Abelia?
Ogród... 11:32, 05 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry
Na drugiej rabacie też czosnkowo




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies