Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Małej Mi 2017 22:02, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Piotr_ napisał(a)
Witaj musimy się gdzieś zgadać aby pogadać i pośmiać.
Tylko gorzej z czasem ale może się uda .
U cb pięknie kwitnąco

Czas to towar pożądany
W ogrodzie faktycznie teraz jest ładnie. Próbuję robić zdjecia i nie wygląda to fajnie, ale w realu nawet mi się podoba. Pomimo tego, ze wszystko takie z lekka zapuszczone. To najpiękniejsza pora roku w ogrodzie
Rok temu rh kwitły jak szalone, a w tym niestety z tym gorzej, ale mimo tego też jest super

Blisko, dalej i najdalej..


'

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 21:53, 03 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
10.05.21 Za takim widokiem z hamaka tęskniłam przez wiele miesięcy

Powoli zagospodarowuję teren przy hamaku, a własciwie..sam się zagospodarowuje ponieważ rozkładałam tam na kompost niezapominajki i inne rośliny i się wysiały


Nie bardzo rozumiem poprzedniego właściciela, który oddzielił się tujami od... pięknego lasu


W tym roku w końcu się zebrały i bardzo ładnie zakwitły bergenie


Hortensjowo 21:52, 03 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Helen napisał(a)
Dziewczyny, czy to jest szkodnik?

Nie mogę znaleźć co to jest.

To chyba omomiłek, zjada larwy, jajka mszyc, mszyce itp, troszkę pędy młodych roślin ale woli mięsko, możesz zostawić, nawet jak podgryzie coś zielonego to większych szkód nie zrobi (chyba, ze będzie ich duuużo więcej i przejdą na weganizm)
Pamiętajcie o ogrodach 21:50, 03 cze 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry






Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:50, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
an_tre napisał(a)

I to co? Same niewiadome?
Pamiętajcie o ogrodach 21:50, 03 cze 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry






Pamiętajcie o ogrodach 21:49, 03 cze 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Tak to prawda







Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:48, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
an_tre napisał(a)



Jeszcze mam pytanie co to jest to różowe? Jakiś rdest?
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:47, 03 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
an_tre napisał(a)
Moja ogrodowa perełka, storczyk łąkowy inaczej błotny. Wyszukałam w necie, że jest to Kukułka plamista.
Kilka lat temu pokazał się w moim ogrodzie, mąż kosił trawę i go wypatrzył a ja z trawy przesadziłam na rabatę. Początkowo kwitł jednym kwiatkiem, później pokazały się dwa, a w ub. roku trzy. W tym są cztery.

Czy one zawiązują nasionka? Jeśli tak to zbierz proszę, to kwiaty z dzieciństwa mojej mamy, a teraz nigdzie ich nie ma.
Metamorfoza ogrodu przydomowego na Podkarpaciu 21:42, 03 cze 2021


Dołączył: 26 gru 2020
Posty: 36
Do góry
Witam Was. Kolejna porcja zdjęć ogrodu z początku czerwca. Nie wiem czy też tak u Was jest, ale u mnie jest fenomen w tym roku w obfitości kwitnienia kosadźców.

Wilczy ogród 21:35, 03 cze 2021


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Do góry




Fantastyczne są te kolory! A klony tez uwielbiam
Ogrodowe marzenie Mrokasi 21:32, 03 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
mrokasia napisał(a)
Dziś sadziłam na małej trójkątnej. Posadziłam w sumie 20 sztuk. Rabata obsadzona w 95%, brakuje 2 sztuk tawułki Pumila i 3 sztuk niskiej byliny kwitnącej na biało lub na bkady róż - myślę o powtórzeniu bodziszka Apfelblute lub o białej driakwi. W każdym razie jak to wszystko urośnie to będzie busz .
I ułożyłam dziś na tej rabacie swoją pierwszą linię kroplującą . Po podlączeniu do kranu działa . Jestem bardzo zadowolona!

Pokaz tego bodziszka
Gdzie kupujesz bylinki ?
Ja mam linie ... i czekam na podłączenie...ech

A ile masz linii jak będą podłączane ?
Ogród Basi i Romka 21:26, 03 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Basieksp napisał(a)
Na jednym konarze wyrosły takie dziwne grzyby, nawet fajnie wyglądają, takie różowe kulki znalazłam w necie, że to rulik nadrzewny






Czytam dalej, ciekawe , ale to raczej nie grzyb tylko śluzowiec

Fajnie to wygląda, taka kompozycja
A sunia to mistrz drugiego planu
Sezon 2017 u Hanusi 21:20, 03 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7844
Do góry
O,tak. Poszczepiennie czuję się dobrze, wycieczka udana, wnuki i prawnuki obejrzane i przywitane, urosły znacznie od ostatniego razu, no i nogi pomoczyłam w Bałtyku. to już bardzo rzadko się zdarza.

Jutro kolejny dzień bez stresu. I Wam tego samego życzę.

Pierwszy grzybek w tym sezonie.

Hortensjowo 21:12, 03 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Dziewczyny, czy to jest szkodnik?

Nie mogę znaleźć co to jest.
Ogród Basi i Romka 21:06, 03 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14144
Do góry
Basieksp napisał(a)
Tak prawie przed zachodem słońca


Sama słodycz!
W Dolinie Muminków 20:54, 03 cze 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Pełen relaks
Ogród Basi i Romka 20:50, 03 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13739
Do góry
Tak prawie przed zachodem słońca







Kwietna łączka narazie tylko biała

Ogród między brzozami i sosnami 20:47, 03 cze 2021

Dołączył: 13 kwi 2019
Posty: 75
Do góry
Kasya napisał(a)

Była ogromna i bardzo kłująca przy tarasie zaczepiała
Pokaze ci fotkę

To jest jedna sztuka?
Ogród między brzozami i sosnami 20:45, 03 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Maglime napisał(a)

Czemu? Podpowiedź jak o nie dbać

Była ogromna i bardzo kłująca przy tarasie zaczepiała
Pokaze ci fotkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies