Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:44, 03 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
11.05.21 Kolejny słoneczny dzień



"Narcyzowa" w całej okazałości


Urozmaicają ją tulipany


Sezon 2017 u Hanusi 22:36, 03 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Dziękuję za miły wieczór. A jutro, poproszę o powtórke z rozrywki.


Działeczka w dużym mieście 22:35, 03 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
lilarose napisał(a)
na rabacie, która miała być biała, w zeszłym roku wysiały sie werbeny a w tym sezonie chwilowo królują orliki. Wysiane na parapetach białe kosmosy Cupcakes w wiekszosci zjadły ślimory wiec czarno widzę szanse na biel tutaj



Ja poproszę tę rabatkę. Biorę w całości .
Ogród Małej Mi 2017 22:31, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dzięki że zaglądacie, coraz mniej mi się chce wrzucać.. wszystko pokazywane co roku..to samo ..

Nic się nie dzieje, chociaż gości miałam, studentów z Architektury Krajobrazu, młoda sympatyczna ekipa i ich wykładowcy. Miło było.. szczególnie po długim poście towarzyskim.

Jakieś dzisiejsze fotki i uciekam.. jeszcze raz dzięki dla zaglądających


Ogród Małej Mi 2017 22:25, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Rench napisał(a)

Cudowności Zazdroszczę Ci wnuków, a jeszcze pomocnik w ogrodzie. Toż, to skarb


Jeszcze trochę i u ciebie będą Dzieci masz dorosłe

I aranżacja natury, zrobiła co chciała.
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:24, 03 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Nie wysiewają się u mnie, ja je zaraz po kwitnieniu ścinam. Muszę robić miejsce następnym roślinom. Później orliki wypuszczają następne młode liście.






Przepięknie, kolorowo i pachnąco , jak sądzę
A ten powojnik cudny.
Kolejny rok nim si e zachwycam
Ja jakoś nie moę takich trafić
Ogród Małej Mi 2017 22:24, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
popcorn napisał(a)
Ania, przecudownie! Kiedy Ci te wnuki takie duże urosły? Szok!

Super dzieciaczki, chcę być taką Babcią jak Ty

Ogród boski, kiedyś się wproszę i dojadę buziaki!!!!!

Drzwi zawsze otwarte.. wbijaj kiedy możesz
Zeszłoroczny zakup... są boskie



Kukliki zwykłe pomarańczowe też dały czadu w tym roku, przesadzenie im pomogło
Działeczka w dużym mieście 22:23, 03 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Do góry
na dobranoc mój osobisty jeż, który wychodzi co wieczór mnie pożegnać


Ogród Małej Mi 2017 22:22, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Wspaniała Ekipa i zgrany Team


Chłopaki są super Można z nimi przysłowiowe konie kraść

Ogrodowe marzenie Mrokasi 22:21, 03 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Kasya napisał(a)

Pokaz tego bodziszka
Gdzie kupujesz bylinki ?
Ja mam linie ... i czekam na podłączenie...ech

A ile masz linii jak będą podłączane ?


Bodziszek


Byliny przez net kupiłam w tym roku w Albamarze i u Barcikowskich, trochę przez Allegro.

A co do linii kroplujących - to będzie prosty system sterowany ręcznie . Na każdej rabacie oddzielna linia podłączana do puszek poboru wody (rury rozprowadzone pod ziemią ze studni głębinowej) albo do zbiornika na deszczówkę. Jeszcze muszę tylko rozkminić czy pompa w studni wymaga jakiegoś reduktora ciśnienia.
Działeczka w dużym mieście 22:21, 03 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Do góry
i troszkę cienistych zakątków
Ogród Małej Mi 2017 22:20, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kojak napisał(a)


Aby być ukochaną osobą trzeba na to pracować długo i z oddaniem, nie ma nic za darmo. Gratuluję i dużo szczęścia nie tylko z wnukami.


Zgadzam się... i szczęścia wzajemnie.


Ogród Małej Mi 2017 22:19, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasya napisał(a)
Tez miakam krótki rękaw... w końcu !
A drzewiaste za to wyjatkowo długo kwitły

Ogólnie wszystko długo kwitnie bo zimno Z drugiej strony mi chłodniej teraz też odpowiada Tylko ta ilość deszczu to przesada .

I resztki piwoniowe od Mariusza w oddali..
W kamiennym kręgu od początku 22:19, 03 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 22:18, 03 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Ogród Małej Mi 2017 22:17, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
To prawda, Tomku. Nie liczyć godzin i lat, a tym bardziej pieniędzy. Bo za darmo nic nie ma. A przepraszam, za darmo to można w rzyć dostać, A w życiu, tak na pieniądze, jak i na szacunek trzeba pracować.

Widocznie Aniu, tyrasz od rana do zmierzchu ,stąd wszyscy to doceniają.

Mogę polemizować.. raczej każdy ma pretensje że nie mam czasu .. nie dogodzi każdemu

I orliki.. pokrzyżowane ..

W kamiennym kręgu od początku 22:17, 03 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
żółta
Działeczka w dużym mieście 22:16, 03 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Do góry
na rabacie, która miała być biała, w zeszłym roku wysiały sie werbeny a w tym sezonie chwilowo królują orliki. Wysiane na parapetach białe kosmosy Cupcakes w wiekszosci zjadły ślimory wiec czarno widzę szanse na biel tutaj

W kamiennym kręgu od początku 22:15, 03 cze 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry

ostatnie tulipany
Ogród Małej Mi 2017 22:15, 03 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Dziękuję, w imieniu wszystkich. A w swoim imienkiu szczególnie.

Ale z tym parobkiem to nie koniecznie prawda. Ale fakt, pracy trzeba uczyć, i dbania o własne zdrowie i wygląd.

Jak za młodu nie nauczy to potem już za późno .. ale patrzę po moich i niektóre rzeczy są po prostu w genach Wychodzą takie pokoleniowe krzyżówki.. jak w orlikach Czasem fajne czasem mniej .. ale w każdym cos jest fajnego.
Miały jednych przodków



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies