Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Przerwa na kawę... 19:46, 02 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
inka74 napisał(a)
trawka to Hameln Gold, mniejsza, niższa niż wersja podstawowa ale też swoje potrafi.

Miałam nadzieje ze może taka trawka jak moja... wiem tylko ze carex
Ale jaki ?
Może wiesz ?
Rozpoznawanie chorób i szkodników 19:44, 02 cze 2021

Dołączył: 08 lut 2021
Posty: 35
Do góry
Proszę o rozpoznanie. W kilku doniczkach kupionych w szkółce biały nalot w różnych miejscach. W jednej z doniczek dodatkowo takie małe robaczki.

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 19:09, 02 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Moja ogrodowa perełka, storczyk łąkowy inaczej błotny. Wyszukałam w necie, że jest to Kukułka plamista.
Kilka lat temu pokazał się w moim ogrodzie, mąż kosił trawę i go wypatrzył a ja z trawy przesadziłam na rabatę. Początkowo kwitł jednym kwiatkiem, później pokazały się dwa, a w ub. roku trzy. W tym są cztery.
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 19:01, 02 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
nicol21 napisał(a)
Klematisy moje, część wpleciona w róże, a część gdzieś siedzi na ogrodzeniu. Część się na mnie wypina i kwitnie u sąsiada.


Pamiętasz może nazwy tych powojników? Przepiękne są
Małymi krokami-Ogród Wioli 18:59, 02 cze 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
I ulubiony Rasputin...






Ogród bez reguł 18:57, 02 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16245
Do góry
galgAsia napisał(a)



i Venus



To tez jest kielichowiec?
Piękny

Klon Orange dream także .
Kłopoty - problemy z trawnikiem 18:57, 02 cze 2021

Dołączył: 06 wrz 2019
Posty: 1
Do góry
Mam problem. W zeszłym roku(październik)trawa była poddana wertykulacji i nawożeniu, bo wyglądała tragicznie(brak wzrostu, sucha). Ziemia piaszczysta i przepuszczająca. W tym roku trawnik niestety nie wygląda zachęcająco. Teraz pojawiło się sporo koniczyny. Jak temu zaradzić?
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:55, 02 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 18:55, 02 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry





Dziękuję za uwagę
Małymi krokami-Ogród Wioli 18:55, 02 cze 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Następne są kwitnące różaneczniki...
Jakiś bladoróżowy NN,to pozostałość po ogrodzie babci...





Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 18:53, 02 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Największa hortka ogrodowa, która rośnie w zacisznym miejscu ma już naprawdę duże pąki

Naparstnice wysiały się w losowych miejscach. A ostrogowiec gnie się za agrestem - koniecznie muszę go przenieść, bo aż szkoda chłopaka

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 18:49, 02 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Kolejny nabytek wczorajszy - dereń kousa - stoi w miejscu, które będzie w miarę docelowe - posadzę go między hakonkami aureola


W szerszej perspektywie - widać go za hakuro w głębi, ale będzie nieco wysunięty do przodu

Po srodku trawnika wysadzony rozchodnik, ale za ciężki na mój obecny stan i czeka na małżonka

Małymi krokami-Ogród Wioli 18:48, 02 cze 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
W maju kwitną u mnie nie tylko czosnki...
W przedogródku królują teraz kwitnące krzewy...



Lilaki Palibin odurzają zapachem




Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 18:46, 02 cze 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Martka napisał(a)
Mamma mia! Pięknie! Klony urzekające, dereń także, kulka "lizak" piękna, czosnki, wszystko podziwiam, coś mi tu tylko nie pasuje z tym małym ogródkiem, jakiś fotomontaż? jak to, aż tyle można pomieścić w małym ogródku?


Zmieścić można dużo więcej niż się wydaje . A ogródek to niecałe 90m2. Plus tego gąszczu taki ze dla chwastów miejsca nie ma .
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 18:39, 02 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Cała rabata z Amicą i krzewuszką



A tu Olivia rose już też posadzona - i ładnie pachnie



Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 18:30, 02 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Dziś udało się nieco popracować i jestem z siebie wielce zadowolona

Udało mi się zrobić miejsce na 2 róże robiąc tetrisy - ostatecznie Olivia rose dostała fajne eksponowane miejsce widoczne z drzwi wyjsciowyh do ogródka - wyleciał stamtąd duży rozchodnik i trafił do donicy - nie wiem, dlaczego wcześniej na to nie wpadłam

Druga różyczka, to kupiona wczoraj Amica, dla której usunęłam jedną trawę i przeniosłam poziomkę Przy okazji zrobiłam za nią miejsce do przywiezionej dziś krzewuszki na pniu

Oto i ona - Amica jak wściekła - oby była fajniutka w tle badyl od krzewuszki



I orlik taki zwyczajny różowy, tylko w mega słońcu przekłamany kolor - jeszcze nie jest wsadzony, bo już czasu nie starczyło
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:26, 02 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Żurawkowe piękności







Ogród z zegarem 18:24, 02 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Agatorek napisał(a)
No to lecimy z klonem

Pan Seiryu




A żeby samotnie nie jechał, to załatwiłam mu towarzystwo Pani Brzozy (karłowatej, na pniu, ale za to z bujną czupryną)



Widzę ze miałaś bardzo miły dzień
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 18:07, 02 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Czas irysków

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 17:56, 02 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Nowy nabytek zurawka Herkules w towarzystwie barwnego orlika

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies