Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Beti 22:16, 31 maj 2021


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 216
Do góry




Wśród brzóz i dębów 22:16, 31 maj 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Izo,cieszę się, że Ci się podoba.
Danusiu, to Bolek. Jest i Lolek:


I obaj:
Zieleń, drewno i antracyt 22:16, 31 maj 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry

A mnie zauroczyło to zdjęcie Dzbanuszek z rojnikami, na pieńku jaszczurce też to się spodobało
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:10, 31 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Sebek napisał(a)
Cudne te czochy uwielbiam!


Oj uwielbiam i ja!
Wieczorową porą jeszcze bardziej

Wymarzony sielankowy ogród..... 22:09, 31 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Dobrej nocy wszystkim życzę, kolejny miesiąc w natarciu oby cieplejszy...

Wymarzony sielankowy ogród..... 22:06, 31 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Agatorek napisał(a)
Kukliki i złote buki cudne .
Też zaczęłam się zakuklikowywać . Za rok będzie co oglądać


Kukliki w większej masie wyglądają zjawiskowo, po kwitnieniu też są atrakcyjne, no i te liściory są zielone cały rok same plusy
Jak więcej błędów nie popełnić...... 22:05, 31 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Anetko jak patrzę na Twój ogród, to sobie myślę, że mogłabym taki mieć. Podoba mi się. Tylko, co ja bym zrobiła z 450 liliami, 80 różami i nie wiadomo co z resztą.
Niby myślę o redukowaniu ilości roślin, a po chwili pikuję niezapominajki, naparstnice i gipsówkę. Taka niestała jestem w moich planach.


Dorotko Ty nic u siebie nie zmieniaj, bo gdzie ja będę na ławeczce wśród bzów przysiadać
Też mi się podobają kolorowe i pachnące ogrody właśnie takie jak Twój, tylko ja zbyt upierdliwa chyba jestem żeby dać roślinom swobodnie rosnąć. Ty osiągnęłaś mistrzostwo cały sezon u ciebie kwitnąco i pachnąco ja nie potrafiłabym tak łączyć roślin.
Ja ciągle rozmnażam ale trawy w planach mam nowe rabaty

Kwiatki moje zostawiam


Słoneczny Ogród 22:04, 31 maj 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
mirkaka napisał(a)
Ale masz cudnie, a ten gość to już wyjątkowe szczęście

Tak... to jest szczęście, matka natura jest niesamowita, pięknego dudka stworzyła

A tu dzięcioły nie nadążają donosić jedzenia młodym

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:02, 31 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Wymarzony sielankowy ogród..... 22:02, 31 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Agania napisał(a)
Mój Dawick Gold był piękny jednak po pewnej zimie po prostu złamał się podobnie jak Iwonki, szkoda nam było buczków
Rohani i 2 trikolory rosną ku mojemu pokrzepieniu na szczęście, bo to przecież ukochane buczki

Monia piękne masz buki


Szkoda, że Wam te buczki wypadły, u mnie jak na razie ok, nic przy nim do roboty nie mam, zdobniczki na szczęście też nie ma i oby tak zostało

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 22:01, 31 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Basilikum napisał(a)
No to u nas wiosna pojechala po bandzie. Wkurza mnie ta baba. Cos mi sie wydaje, ze ktos przez pomylke zamiast Marzanny utopil wiosne.


U nas wczoraj tak było
Moim kaczuchom od ślimaków zaklejają się dzioby i nie mogą przełknąć
Wilczy ogród 22:01, 31 maj 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Magleska napisał(a)



Darcia dzięki
Buczek spory ,ale nie aż tak wyższy ode mnie ,ale cieniutki -muszę go porządniej opalikować ....
cieszę się ,że ogarnęłam ten bajzel ......co prawda teraz musiałam 2 dni odleżeć ,ale było warto





Było warto
Nic Ci nie pomogłyśmy a oczy cieszymy za darmo

Buczka jeszcze raz zazdroszczę opalikuj bo szkoda by było.
Mój ogród pod lasem 22:00, 31 maj 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
A to moje buczki Dawyck purple



Oby szybko rosły.z tyłu rabaty mogą zginąć. Ale też, jestem mega zadowolonanormalnie zakupy życia zrobiłam.3 drzewa w jeden weekend
Wymarzony sielankowy ogród..... 21:59, 31 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
April napisał(a)


Piękne buki Wpisuję na listę chciejstw, szczególnie Dawyck Gold. Fantastyczny okaz


Polecam go bardzo, jest cudny

Jak więcej błędów nie popełnić...... 21:55, 31 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
BASIA8 napisał(a)


Piękny Masz ogródeczekczekamy na więcej zdjęć i oczywiście częściej coś zapodaj z ogródeczka pamiętasz może jakie trawki masz na rabacie? one takie bardziej wzniosłe są?
Buziaki zostawiam.


Basiu to jakieś carexy najprawdopodobniej Turzyca frosted curls ale pewności nie mam. Trawki kupiłam kiedyś u jakiegoś sprzedawcy na giełdzie, etykiety nie było.
Normalnie w sezonie bardziej się wykładają ale tutaj są zaraz po wiosennym przycięciu, dlatego wyglądają jakby miały bardziej wzniosły pokrój.
W tym roku dużo suchego mają chyba należy je odmłodzić.
W przyszłości myślę wymienić je na zwykłą haconkę ale nie mogę nigdzie dostać.
Buziaki również przesyłam.
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:55, 31 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Rabata za domem coraz bardziej tłuściutka

Wymarzony sielankowy ogród..... 21:55, 31 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Moniś pięknie jest
Wiesz zakochałam się w klonie Princeton Gold, nie mogę się napatrzeć na niego. Trochę dzi~ki Tobie go mam


Asia buziaki klon jest boski, ja na niego lubię patrzeć bo cudnie na rabacie wygląda, bardzo rozjaśnia

A tu jeżóweczki i jarzmianki...
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:54, 31 maj 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)



Wow cudny widok


Kasiu nasze okno na swiat


Dzisiaj postala troche na lace na przeciw moich okien z pracowni, mialam towarzystwo przy szyciu




i widok na Bawarski Las
Wymarzony sielankowy ogród..... 21:51, 31 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Kawa napisał(a)
Monia pięknie wszystko się rozrasta
u mnie zimnica
ciągle leje
1 dzień w tygodniu słonka to wszystko
jakaś dziwna ta pogoda w tym roku


Kami coś pogoda w tym roku bardzo dziwna. U nas dzisiaj było bardzo ładnie, dziś miałam wolne więc troszku nadrobiłam, liczba doniczek do wsadzenia drastycznie spadła

Ogród z plażą 21:48, 31 maj 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Dziś poczyniłam nowy zakup: gillenia trójlistna, dwie sadzonki



Doszły też do mnie begonie Big Red Bronze Leaf. Kupiłam podobne jak w zeszłym roku, bo podobały mi się w tych dniczkach, dorzucę im jeszcze komarzycę, tylko muszę kupić nową.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies