Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

Aneta1309 13:10, 31 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Wiolka5_7 15:11, 31 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Pięknie masz Anetko wypielęgnowane jak lubię
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
BASIA8 15:19, 31 maj 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630


Piękny Masz ogródeczekczekamy na więcej zdjęć i oczywiście częściej coś zapodaj z ogródeczka pamiętasz może jakie trawki masz na rabacie? one takie bardziej wzniosłe są?
Buziaki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
HannaR 16:03, 31 maj 2021


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Aneta1309 napisał(a)

Aneta, masz pięknie! Czyściutko i przejrzyście.
Powiedz, jaki to cis na zdjęciu? Jestem w trakcie wyboru cisa na szybko rosnący żywopłot. Myślę o hilli, ale jeszcze nie zdecydowałam.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Dorota123 21:05, 31 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Anetko jak patrzę na Twój ogród, to sobie myślę, że mogłabym taki mieć. Podoba mi się. Tylko, co ja bym zrobiła z 450 liliami, 80 różami i nie wiadomo co z resztą.
Niby myślę o redukowaniu ilości roślin, a po chwili pikuję niezapominajki, naparstnice i gipsówkę. Taka niestała jestem w moich planach.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Aneta1309 21:47, 31 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Wiolka5_7 napisał(a)
Pięknie masz Anetko wypielęgnowane jak lubię


Dziękuję, też tak lubię
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 21:55, 31 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
BASIA8 napisał(a)


Piękny Masz ogródeczekczekamy na więcej zdjęć i oczywiście częściej coś zapodaj z ogródeczka pamiętasz może jakie trawki masz na rabacie? one takie bardziej wzniosłe są?
Buziaki zostawiam.


Basiu to jakieś carexy najprawdopodobniej Turzyca frosted curls ale pewności nie mam. Trawki kupiłam kiedyś u jakiegoś sprzedawcy na giełdzie, etykiety nie było.
Normalnie w sezonie bardziej się wykładają ale tutaj są zaraz po wiosennym przycięciu, dlatego wyglądają jakby miały bardziej wzniosły pokrój.
W tym roku dużo suchego mają chyba należy je odmłodzić.
W przyszłości myślę wymienić je na zwykłą haconkę ale nie mogę nigdzie dostać.
Buziaki również przesyłam.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 21:58, 31 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
HannaR napisał(a)

Aneta, masz pięknie! Czyściutko i przejrzyście.
Powiedz, jaki to cis na zdjęciu? Jestem w trakcie wyboru cisa na szybko rosnący żywopłot. Myślę o hilli, ale jeszcze nie zdecydowałam.


Dziękuję Haniu, cis to zwykła baccata. Z tego samego źródła mam w trzech miejscach i w każdym tempo przyrostu jest różne. Ale ogólnie jestem z niego zadowolona.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 22:05, 31 maj 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Dorota123 napisał(a)
Anetko jak patrzę na Twój ogród, to sobie myślę, że mogłabym taki mieć. Podoba mi się. Tylko, co ja bym zrobiła z 450 liliami, 80 różami i nie wiadomo co z resztą.
Niby myślę o redukowaniu ilości roślin, a po chwili pikuję niezapominajki, naparstnice i gipsówkę. Taka niestała jestem w moich planach.


Dorotko Ty nic u siebie nie zmieniaj, bo gdzie ja będę na ławeczce wśród bzów przysiadać
Też mi się podobają kolorowe i pachnące ogrody właśnie takie jak Twój, tylko ja zbyt upierdliwa chyba jestem żeby dać roślinom swobodnie rosnąć. Ty osiągnęłaś mistrzostwo cały sezon u ciebie kwitnąco i pachnąco ja nie potrafiłabym tak łączyć roślin.
Ja ciągle rozmnażam ale trawy w planach mam nowe rabaty

Kwiatki moje zostawiam


____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Dorota123 12:01, 01 cze 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Aneta1309 napisał(a)


Dorotko Ty nic u siebie nie zmieniaj, bo gdzie ja będę na ławeczce wśród bzów przysiadać
Też mi się podobają kolorowe i pachnące ogrody właśnie takie jak Twój, tylko ja zbyt upierdliwa chyba jestem żeby dać roślinom swobodnie rosnąć. Ty osiągnęłaś mistrzostwo cały sezon u ciebie kwitnąco i pachnąco ja nie potrafiłabym tak łączyć roślin.
Ja ciągle rozmnażam ale trawy w planach mam nowe rabaty

Kwiatki moje zostawiam

Dziękuję to bardzo miłe co piszesz. Wiem, że nadejdzie taka chwila, że będę musiała odpuścić. Póki co pomalutku idę do przodu.
Zawilce pięknie u Ciebie wyglądają, bo je widać, mam i ja, ale tylko ja mogę je wypatrzeć.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies