Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Wymarzony sielankowy ogród..... 21:32, 31 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Agatorek napisał(a)


No to się jeszcze zastanowię nad tą turzycą

Piękne kuklikowe pole masz
I buki
I orliki
I klony
I derenie
Ślicznie


Dziękuję
Wszystkiego po trochu 21:32, 31 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
mirkaka napisał(a)

[
Piękne to zdjęcie, takie proste, a zarazem tajemnicze. Słoneczko tam zrobiło dobrą robotę.
Mirko rób zdjęcia po godzinie osiemnastej, wtedy jest miękkie światło i aparat nie przekłamuje kolorów, bynajmniej mój.
Wśród brzóz i dębów 21:30, 31 maj 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Dziękuję wszystkim miłym gościom za odwiedziny. Zaniedbałam ostatnio mój wątek, więc już śpieszę nadrabiać zaległości.



Wymarzony sielankowy ogród..... 21:29, 31 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Waclaw napisał(a)
Masz ciekawe rośliny. Lilaki w maju urzekają. Muszę nasadzić i ja.


Wacław sadź lilaki, może nie kwitną długo, ale myślę że warto je mieć, zniewalają zapachem U mnie jeszcze ich przybędzie, już miejsce na nowe mam... pozdrawiam

Azalie wciąż i nadal

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:29, 31 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Ogród w Tarnowie 21:28, 31 maj 2021


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Jeszcze dominują u mnie azalie japońskie robiąc niesamowite wrażenie kolorystyczne









Zacisze Alicji 21:27, 31 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Ostatnie kwiaty magnolii Susan.

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:26, 31 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
No to lecimy.
Rano nawiozłam hortki i zaczęłam cykać.

Trzeba się spieszyć z tymi czochami. Do zakochania!

Podwórkowa rehabilitacja 21:26, 31 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
ryska napisał(a)


Zachód słońca mi pomógł
Masz na myśli Mayleen?
Tego białego miałam na myśli.


To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:24, 31 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Okna pogodowe wykorzystałam na pielenie długiej prostej i rabaty zachodniej. Przy okazji odkryłam tunele nornic i kopce kreta. Ehh..

Czyściec dobrze współgra z nowymi przyrostami na cisach.



Kwiatuszki brunnery wchodzą w schyłkową fazę. W tym sezonie nie spieszę się z ich wycięciem.



Czas orlików. Dobrze je mieć. Przełamują monotonię dominującej zieleni.





Czerwiec zapewne będzie bardziej kolorowy. O ile od tej wilgoci pąki nie zaczną wygniwać.

Wymarzony sielankowy ogród..... 21:24, 31 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Złotolistny buk przepiękny , uwielbiam takie drzewa

Z werbeną mnie nie denerwuj, bo u mnie nie sieje się w ogóle, ale Ty masz dobrą ziemię, więc nie dziwota, że wszytko aż się rwie do życia

Gradu współczuję, kilka lat temu też napadł mój ogród i zrobił sito wszystkim roślinom.


Daria u Ciebie tych złotolistnych w ogrodzie też dużo, widać że je lubisz powiem Ci ta werbenka to daje popalić już przeniosła mi się pierona na drugą rabatę, szkoda że blisko nie jesteś to bym Ci dała nadmiar ile byś chciała...

Czas orlików i czosnków...
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:15, 31 maj 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry




Wymarzony sielankowy ogród..... 21:14, 31 maj 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
Moniu,ale u Ciebie wszystko pięknie rosnie
Kukliki Bell bank ostatnio zakupiłam i się zachwycam
Buki to też moje drzewa naj


Widziałam Wiolu u Ciebie, fajny zakup bo te kukliki są super, ja teraz przechodząc po ogrodzie zatrzymuję się przy nich i też podziwiam.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:10, 31 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
tulucy napisał(a)
Zawciąg nadmorski u mnie nie rośnie. A nawet jak się w sobie zebrał i zaczął, to piesa go musiała podzielić.

Ja nie dorosłam do takiej poważnej muzyki. Maanam tak, Perfect, Lady Pank. Ale i SDM, Czerwone Gitary, Wodecki, Majewska... Totalny miszmasz muzyczny. Kult i Magda Umer


Zawciąg jest krótkowieczny. Trzeba co kilka sezonów go odmładzać. U mnie czasem wygniwa, czasem go podsusza. Odrywam to, co brzydkie. Tego na froncie tarmoszę przy okazji wiosennych porządków.





Muzyka poważna kojarzy mi się z klasyczną. Lubię bardzo, ale do jej słuchania potrzebuję emocjonalnego wyciszenia. Takowe rzadko mi jest dane.
Przy tej "niepoważnej" wręcz przeciwnie. Najlepsza jest, kiedy współgra z naszymi emocjami. A Janerka i Waglewski najczęściej potrafią współgrać z moimi. To zapewne kwestia pokoleniowych doświadczeń. Załapałam się na narodziny polskiego rocka.
Wszystkich, których wymieniłaś, mam osłuchanych. Poza SDM. Jakoś nigdy nie znaleźli się w kręgu moich zainteresować.
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 21:10, 31 maj 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 585
Do góry
Judith napisał(a)
Pisałam o swoich dębach - że roboty z nimi mnóstwo, ale że je lubię i nie wyobrażam sobie bez nich ogrodu.
Ten widok wyjaśnia dlaczego (chyba )


Zdecydowanie wyjaśnia! Pięknie
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 21:07, 31 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry


Pierwsza truskawka dziś ale sporo wypadło i widzę że chyba to ostatni sezon tych krzaczków i trzeba odnowić i miejsce i krzaczki.

Bylinowa łąka 21:06, 31 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Gosialuk napisał(a)




Dobranoc

sielsko, anielsko u Ciebie
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 21:04, 31 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21531
Do góry
Judith napisał(a)
Pisałam o swoich dębach - że roboty z nimi mnóstwo, ale że je lubię i nie wyobrażam sobie bez nich ogrodu.
Ten widok wyjaśnia dlaczego (chyba )



Wow!!! Przepiękne!!!!
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:03, 31 maj 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 20:57, 31 maj 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14144
Do góry
Pierwsze kwiaty liliowca...



Hakonki pięknie rosną. Za kratką leśny cienisty zakątek wzbogacony dzisiaj o paprocie od sąsiadki pozyskane w ramach sąsiedzkiej wymiany roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies