Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bylinowa łąka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bylinowa łąka

Roocika 10:24, 31 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Gosiu, bardzo lubię twój przegląd roślin, zawsze mogę coś nowego wygooglować bo nie znam.
Bardzo ładną masz okolicę. niech się tytlko cieplej zrobi, bo nawet kawy na tarasie nie ma jak wypić.
Pozdrawiam.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sylwia_slomc... 10:49, 31 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Roślinki rosną, a to najważniejsze Małymi kroczkami dążysz do celu, a samozaparcia Ci nie brakuje, z roku na rok pięknieje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
KasiaBawaria 18:56, 31 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Uwielbiam takie naturalne nasadzenia. Piekne orliki.Sadzca w tamtym roku slimaki mi prawie zjadly wiec w tym , na niego uwazalam.Wysypalam miskanta pod niego i zostawily go w spokoju.Za ostre kanty.
____________________
Zapraszam na kawe
marba 19:20, 31 maj 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Gosialuk napisał(a)


Liście Red Dragona pzyciągają uwagę. Nie wiem jak kwitnie, ale choćby dla tych liści warto mieć go w ogrodzie. Natura wciąż mnie zachwyca.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Waclaw 21:06, 31 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7177
Gosialuk napisał(a)




Dobranoc

sielsko, anielsko u Ciebie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Gosialuk 00:15, 01 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5305
CtrA i ctrX i wszystkie odpowiedzi uleciały. Główka już nie pracuje. Idę spać. Dobranoc
____________________
Gosia Bylinowa łąka
agapant 03:10, 01 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1314
Majowy ogród w tylu o odcieniach zieleni otaczającej go przyrody jest piękny, Kolekcja roślin coraz większa a ile ciekawych odmian. Basia życzę dużo słoneczka.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
eVka 15:46, 01 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Gosiu, sielsko anielsko, tak mi się kojarzą Twoje zdjęcia Odpoczynek, relaks. Cudownie!
____________________
Gosialuk 05:03, 09 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5305
antracyt napisał(a)
Ale się napracowałaś z tym koszeniem. Bardzo mi się podoba kolekcja paproci i portrety orlikowe.

Paprocie to moja nowa miłość. A orliki wszystkie mam z siewu z nasion od koleżanek. Lubię tę ich różnorodność.

Anda napisał(a)
Wszystkie pokazane przez Ciebie rośliny bardzo lubię. Koszenia dużo, ale za to masz piękną okolice. Ładna pogoda dojdzie i do Ciebie. U mnie od trzech dni słońce


Ewa pogoda doszła, mam nadzieję, że się utrzyma do weekendu. Mam sporo sadzenia w planie.

Roocika napisał(a)
Gosiu, bardzo lubię twój przegląd roślin, zawsze mogę coś nowego wygooglować bo nie znam.
Bardzo ładną masz okolicę. niech się tytlko cieplej zrobi, bo nawet kawy na tarasie nie ma jak wypić.
Pozdrawiam.


Asia cieszę się, że moje opisy są ci pomocne. Roślinek znowu przybędzie, bo z mamą i siostrą odwiedziłyśmy szkółki polecane przez Efkę. Ale pochwalę się jak posadzę.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 05:10, 09 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5305
sylwia_slomczewska napisał(a)
Roślinki rosną, a to najważniejsze Małymi kroczkami dążysz do celu, a samozaparcia Ci nie brakuje, z roku na rok pięknieje

Sylwia dobrze to ujęłaś. Postępy są widoczne, ale bardziej tak w porównaniu rok do roku.

KasiaBawaria napisał(a)
Uwielbiam takie naturalne nasadzenia. Piekne orliki.Sadzca w tamtym roku slimaki mi prawie zjadly wiec w tym , na niego uwazalam.Wysypalam miskanta pod niego i zostawily go w spokoju.Za ostre kanty.


Kasia miło mi, że się podoba. A z miskantem spróbuję w przyszłym roku.

marba napisał(a)

Liście Red Dragona pzyciągają uwagę. Nie wiem jak kwitnie, ale choćby dla tych liści warto mieć go w ogrodzie. Natura wciąż mnie zachwyca.


Basiu Red Dragon ma drobne białe kwiatuszki. Jak dla mnie w momencie kwitnienia wygląda gorzej. Jak chcesz, to mogę ci wysłać sadzonkę.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies