Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

LeŚnicZaNka 19:41, 31 maj 2021


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Ogród w dolinie 19:39, 31 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
MiluniaB napisał(a)
Najbardziej teraz podziwiam czosnki - u Ciebie pięknie się zapowiadają

Fajnie tak w kaloszach w błocie - ja zawsze to lubiłam


Czosnki bardzo mi się podobają, posadzę na pewno więcej

Fajnie było w błocie ale nie wiem na razie jak to błoto przygotować do sadzenia
Dziś znalazłam chwilę w ciszy na hamaczku na podziwianie czosnków. Irysy co prawda nie kwitną ale liście też mają ładne wysokie orliki będą za momencik.
Taki widok z hamaczka
LeŚnicZaNka 19:38, 31 maj 2021


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 19:36, 31 maj 2021


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
W ogródku emerytki 19:36, 31 maj 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
gogo napisał(a)


Śliczny ten zakątek z rowerem, Grażynko. Ależ się u Ciebie dzieje! Mnóstwo nowych pomysłów wcielanych w życie. Tak trzymać!
Igielnik 19:34, 31 maj 2021


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 303
Do góry
LeŚnicZaNka 19:34, 31 maj 2021


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Igielnik 19:33, 31 maj 2021


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 303
Do góry
Igielnik 19:31, 31 maj 2021


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 303
Do góry
Igielnik 19:30, 31 maj 2021


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 303
Do góry
Kwitną bzy i pachną słodko w całym ogrodzie.
Większość mam nn. Żółty to Primrose a białoróżowy Krasawica Moskwy.
Bylinowa łąka 19:20, 31 maj 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Gosialuk napisał(a)


Liście Red Dragona pzyciągają uwagę. Nie wiem jak kwitnie, ale choćby dla tych liści warto mieć go w ogrodzie. Natura wciąż mnie zachwyca.
Ogród z zegarem 19:18, 31 maj 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 585
Do góry
Agatorek napisał(a)


I magnolia Blue Opal


To ja tu proszę wiele zdjęć, w całości też zastanawiam się mocno nad nią
Ogród z zegarem 19:06, 31 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
Do góry
Modelka





W moim małym ogródeczku - Dorota 19:05, 31 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Do Ciebie to zawsze w ciemno po piękne fotki. Ale fajne masz te wiszące szklane kuleczki .
Dziękuję. Te kulki są plastikowe.




Ogród z zegarem 19:05, 31 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
Do góry
Rodki na razie czekają, kupię siarkę i powoli przygotuję im glebę. I będę pamiętać o rozluźnieniu korzeni
Ale to i tak trzeba czekać aż przekwitną?

Posadziłam dziś rozchodniki (okazało się, ze było 17 doniczek) i bergenie (3 duże donice).

Kilka fotek z dziś
Uwielbiam tego judaszowca


Tego głoga też
(Pod bramą widać pieski , eM właśnie wyjeżdżał, odprowadzały go )


Perukowiec, hosty i inne


Orlik


I magnolia Blue Opal
W moim małym ogródeczku - Dorota 19:01, 31 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Waclaw napisał(a)

Piękne!
Dziękuję



Zacisze Alicji 18:59, 31 maj 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Alija napisał(a)

Alicjo, tego stawu to Ci zazdroszczę. Wyobrażam sobie jak musi w nim tętnić życie. Zwłaszcza na wiosnę.
W moim małym ogródeczku - Dorota 18:58, 31 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Wyobrażam sobie jak bardzo przyjemnie jest siedzieć u Ciebie w altance
Donice cudownie wzbogacają to miejsce
Lubimy spędzać czas w altanie, ale na razie jest chłodno. Posiedzi się chwilkę i trzeba się poruszać bo zimno. Altana jeszcze nie jest całkiem przygotowana do sezonu letniego, jeszcze trzeba umyć kamień, uprasować kolejne firany, poustawiać donice z pelargoniami.
Dziękuję za miłe słowa.




Dla odmiany czas na zmiany... 18:48, 31 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
beta napisał(a)



Bardzo mnie to zauroczylo -zwiewnie i delikatnie wyglada.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies