Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród bez reguł 22:21, 30 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:20, 30 maj 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
BASIA8 napisał(a)
Dokładnie tak - cała prawda Ja też pozwolę sobie wstawić zdjęcie

Ha, ha Basiu jak ja kocham ten zestaw ćwiczeń
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:20, 30 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Dorota123 napisał(a)


Piękne!
Ogród bez reguł 22:19, 30 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Chaber górski Amethyst in snow

Ogród bez reguł 22:16, 30 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Zaczął kwitnąć Hartlage Wine

Wilczy ogród 22:12, 30 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
Do góry
Czyli jutro juź nie będzie nowych fotek?
Trudno, może jakoś wytrzymam do czerwca .

Z dnia na dzień coraz piękniej

Tutaj na pniu są derenie?

A przed Shainą jest klon Seyiru?
Magleska napisał(a)
Przedogródek pod dębem 22:12, 30 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry

złapano mnie na zachwycaniu się mnogością kwiecia.

Chciałem zatańczyć walca z napotkaną wiosną ale jakaś nieruchawa była.

Pozdrawiam wszystkich
Ogród Basi i Romka 22:11, 30 maj 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Pomidorowo







Do raju daleko - u Ewy 22:09, 30 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Roocika napisał(a)
Ewa trzyma.kciuki.za szybki wybór wykonawców i szybką robotę.
Jak się trafi dobra firma to dwa dni i ogrodzenie stoi.
Piękny klonik, to nowy?
Ewa, jak Twoje ambrowce duże mają listki? Nasz przesadzony wypuszcza listki, na razie takie małe, może coś z niego będzie?


U mnie niestety problem jest ze znalezieniem wykonawców, żeby mieli czas. Terminy najczęściej bardzo odległe są.
Klonik jest u nas już 4 lata.
Ambrowce już wypuszczają listki. Na razie są malutkie, ale zaraz się rozbujają Fajnie, że Wasz też daje znaki życia

Przedogródek pod dębem 22:06, 30 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Królowały azalie

i rododendrony

Przedogródek pod dębem 22:03, 30 maj 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Dzisiaj była ładna pogoda. Usiadłem na leżaku.
.
jednak opalanie w kurtce nie przypadło mi do gustu.
Chciałem zobaczyć kwitnące piwonie i kosaćce. Spotkałem czosnki.

Nie mogłem oprzeć się aby nie zrobić zdjęcia smoczycy. Z myślą o koleżance.

Znalazłem piwonię. Niestety tylko jedną ale jaką!

Ogród bez reguł 21:53, 30 maj 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6308
Do góry
galgAsia napisał(a)
Wreszcie sensowny dzień w ogrodzie...! Ze słońcem, kawą, dobrym towarzystwem
Dziś przez cały dzień było pogodnie, w przeciwieństwie do wczoraj, kiedy to był istny festiwal wiatru, chmur i deszczu... Chyba z 15 razy padało, i to tak całkiem gwałtownie i solidnie. Ziemia fajna, mokra, ale praca wczoraj nie należała do przyjemnych. Za to dzisiaj... sama radość



Zazdroszczę pogody, u nas niestety bez większych zmian.
Bardzo podobają mi się te szare kuleczki, gdzie kupiłaś takie cudeńka?
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 21:53, 30 maj 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14148
Do góry
Kasya napisał(a)
Mam nawet takie foto


Hihi, to zawołanie wybitnie mi sie z innym kojarzy
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 21:51, 30 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Mam nawet takie foto
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 21:47, 30 maj 2021


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
Do góry
Witam. Pomóżcie bo kompletnie nie wiem jak poustawiać tę rabatkę. W założeniu ma być rząd z cyprysików nana przeplatany szałwią, jeżówkami i trawy brązowe. Za nimi hortensje z trawami. Azalie do przeniesienia . Czy tak rozrzucone szałwie będą dobrze wyglądały czy lepiej większą grupą?
Bylinowa łąka 21:36, 30 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16254
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Osobna sesja


Przecudowny ten pigwowiec

Podziwiam schody z kamienia, wiem, że to baaaardzo ciężka praca

Pozdrawiam
Ogród Mokre 21:34, 30 maj 2021


Dołączył: 29 sie 2018
Posty: 84
Do góry
Wilczy ogród 21:33, 30 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Witaj Magdo Fajne masz rabatki, tyle różności, i te drzewka kolorowe, bardzo ładnie O kamieniu chyba już pisałam i o skarpie, super wyglądają a, i warzywnik i piesio, miodzio


Aniu dziękuję bardzo niedługo w samozachwyt wpadnę ,jak tak będziecie Wszystkie mnie chwalić

fotki mi się kończą

Podwórkowa rehabilitacja 21:32, 30 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Pływająca wyspa z wywłócznikiem czerwonym. Szybko rośnie.


Penstemony wysiewane w ubiegłym roku.

Hyzop

I na koniec widzicie ptaszynę?

Wilczy ogród 21:29, 30 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Co kadr to fajniejszy


Sylwia magia fotek


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies