Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na skraju Puszczy Bydgoskiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na skraju Puszczy Bydgoskiej

AgataM 10:23, 16 lut 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Przyszłam się przywitać z właścicielką przepięknego ogrodu . Cudne kwiaty zachwycają swoją urodą i kompozycją. Nazwy róż już siebie spisałam
Pozdrawiam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Dorota123 20:59, 16 lut 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witam, fajnie że do mnie zajrzałaś jakoś nigdy nie trafiłam na Twój wątek. Piękny ten biały ciemiernik co ma różowe kwiaty i wypatrzyłam śliczne pomarańczowe, pełne lilie. W trawniku masz cudowną kępę liliowców, zawsze mi się taka wyspa z liliowcami w trawniku marzyła, ale brakuje mi na nią miejsca.
Roślinki masz śliczne, ale nie mogę sobie wyobrazić ogrodu, brakuje mi szerokich kadrów.
Pozdrawiam i byle do wiosny
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Sylvatika 22:56, 16 lut 2021


Dołączył: 25 mar 2020
Posty: 239
Dorota123 napisał(a)
Witam, fajnie że do mnie zajrzałaś jakoś nigdy nie trafiłam na Twój wątek. Piękny ten biały ciemiernik co ma różowe kwiaty i wypatrzyłam śliczne pomarańczowe, pełne lilie. W trawniku masz cudowną kępę liliowców, zawsze mi się taka wyspa z liliowcami w trawniku marzyła, ale brakuje mi na nią miejsca.
Roślinki masz śliczne, ale nie mogę sobie wyobrazić ogrodu, brakuje mi szerokich kadrów.
Pozdrawiam i byle do wiosny


Dorotko
Ja jestem tu tak niedawno, że większość zdjęć mam z telefonu, a tu trudno o jakość;(
W dodatku nie były robione z myślą o ich pokazywaniu na forum, tylko raczej tak dla siebie. Od najbliższego sezonu uruchomię aparat, pewnie będzie lepiej, choć i tak moja ogrodowa przygoda dopiero się zaczyna - dopiero posadziłam to i owo- dlatego, póki co - podglądam tu i ówdzie.
Widziałam też nagranie " Rok w ogrodzie" u Ciebie- było pięknie, tak naturalnie, bez tremy; powinna być jeszcze wersja letnia- pomyśl o tym

buziaki
E.
____________________
Sylvatika Na skraju Puszczy Bydgoskiej *** Wizytówka
Sylvatika 14:51, 20 mar 2021


Dołączył: 25 mar 2020
Posty: 239
W oczekiwaniu na wiosnę - parapetowy ogródek ...





Wysiałam 27 lutego lobelie:

1-niebieską z własnego zbioru nasion, wygląda tak:

i - białą i różową -z nasion otoczkowanych kupionych w markecie budowlanym - wyglądają tak:

to te w kuwetach po lewej stronie.


Wniosek- te z nasion ze sklepu dopiero teraz nieśmiało zaczynają się pojawiać, są opóźnione o ok. 2 tygodnie, a jeszcze nie wiadomo, czy w ogóle wykiełkują- na razie są pojedyncze sztuki. Posiałam też petunie i surfinie, tytoń ozdobny i werbenę.
Pozdrowienia dla ogrodomaniaków


____________________
Sylvatika Na skraju Puszczy Bydgoskiej *** Wizytówka
Basieksp 16:14, 20 mar 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9993
Ładne wysiewy tytoń i werbenę też wysiałam, ale tytoń narazie u mnie taki niemrawy, nie wiem czy z niego coś wyrośnie Pozdrawiam wiosennie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 22:28, 20 mar 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9993
Przepis na babkę ma u siebie Agnieszka z ogrodu z zegarem agapanty mam pierwszy raz, mają być niebieskie, sama jestem ciekawa jak będą mi rosły Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 23:17, 20 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12842
Basieksp napisał(a)
Przepis na babkę ma u siebie Agnieszka z ogrodu z zegarem agapanty mam pierwszy raz, mają być niebieskie, sama jestem ciekawa jak będą mi rosły Pozdrawiam


Zapraszam do siebie po przepis . Str 101
Babka ziemniaczana

Masz przepiękne kwiaty, tak bardzo kolorowo. No cudnie . Urzekł mnie clematis MCS i róża Pashmina
Parapet też przepiękny
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mirkaka 11:18, 13 kwi 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9390
Imponujące wysiewy , oby wreszcie się ociepliło, żeby to wszystko można było na zewnątrz wystawić
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Sylvatika 15:55, 29 kwi 2021


Dołączył: 25 mar 2020
Posty: 239
Kika fotek zimnej wiosny



____________________
Sylvatika Na skraju Puszczy Bydgoskiej *** Wizytówka
popcorn 15:57, 29 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ależ masz ładnie! Zacięcia z kwiatami rabatowymi zazdroszczę! Przerażałoby mnie pikowanie lobelii
piękny ten ostatni ciemiernik - wiesz może jak się nazywa?
dziękuję i pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies