Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Małymi krokami-Ogród Wioli 14:43, 28 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry






Nowy trawniczek... mmmm



Małymi krokami-Ogród Wioli 14:38, 28 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Szałwia gigant






Ogrodowe marzenie Mrokasi 14:34, 28 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13798
Do góry
mrokasia napisał(a)

Ktoś wie co mi wyrosło?

śniedek baldaszkowaty (nie śniadek Ornithogalum umbellatum ), kwiatki cebulowe, namnaza sie tak szybko jak szafirek, nie trzeba wykopywac, po 3 sezonach spokojnie rozsadzam w wolne przestrzenie

Małymi krokami-Ogród Wioli 14:34, 28 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Majowo -czosnkowo ...







Małymi krokami-Ogród Wioli 14:28, 28 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Agi2006 napisał(a)
Wiolus i jak tam? Ścianka od strony tarasu pomalowana?


No pewnie


Ogrodowe marzenie Mrokasi 14:20, 28 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
mrokasia napisał(a)

Ktoś wie co mi wyrosło?



Wygląda jak pajęcznica
Małymi krokami-Ogród Wioli 14:19, 28 maj 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Coś chorują mi rosliny w tym roku wisnia wykopana a wczoraj sosna na pniu,bo była chora i w połowie uschnięta....

Nie będę za nią płakać ,bo teraz jest fajny widoczek na przedogródek

Zacisze Alicji 14:19, 28 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Kwitną kaliny.

Zacisze Alicji 14:16, 28 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Hanusiu! Bardzo dziękuję i również życzę miłego weekendu.

Ogrodowe marzenie Mrokasi 14:16, 28 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21527
Do góry
Dereń China Girl

Dereń Schmetterling ma piękne kolory

Świdośliwa

Czosneczki z palibinem


Koniec .
Ogrodowe marzenie Mrokasi 14:13, 28 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21527
Do góry
Kalina Onondaga napakowana po uszy


Kilimandżaro sama i z rutewką Bkack Stocking


Kilimandżaro Sunrise

Ogrodowe marzenie Mrokasi 14:10, 28 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21527
Do góry
Guernsey Cream

Bergenie na cienistej dalej kwitną

Przyszła poducha cisowa

Zawilce nn

Susanka jeszcze rozwija kwiaty

Żylistek Yuki Cherry Blossom - jest po orostu śliczny

Ogrodowe marzenie Mrokasi 14:06, 28 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21527
Do góry
Przerwa w pracy to hop do ogrodu na krótki obchód . Cyknęłam kilka fotek, wstawiam i uciekam kończyć pracę żeby można było pójść trochę poryć.
Irysy w blokach startowych, to ich pierwsze kwitnienie u mnie, nie mogę się doczekać.

Pod karaganą busz, bodziszek zaczyna a runianka szaleje


Ktoś wie co mi wyrosło?

Tirelka z tawułką
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 14:03, 28 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13798
Do góry
Dorii napisał(a)
I na dzień dobry 3:41


kobieto, spac nie mozesz ?!?!?!
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 14:01, 28 maj 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




Sylwia, o to samo miałam spytać, czy ogród kiedyś będziesz udostępniała. Już przeczytałam pytanie i odpowiedź. Super.
Wczoraj przed snem oglądałam Twoje kojące widoki, chmur nie sposób było tym razem nie zauważyć. Piękne. A na tym zdjęciu to dla mnie buczki jak dwie postaci z baletu, w podskokach na tle zieleni. Piękne...
Ostnica - Stipa 13:32, 28 maj 2021


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
Do góry


stipy które nie były przycinane po zimie wyglądają bardzo oryginalnie, zmieniają się, z każdym dniem zielony kolor zaczyna dominować nad suchymi zeszłorocznymi liśćmi.
Zielony AZYL 13:24, 28 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
dominka napisał(a)











Świetne to okno masz.No i lustro.
A ja jakoś jeszcze lustra w ogrodzie nie mam.
ale marzy mi się.
Szpaler tulipanowy piękny
Pozdrawiam cieplutko
Rozplenica japońska - Pennisetum alopecuroides 13:07, 28 maj 2021

Dołączył: 03 paź 2020
Posty: 7
Do góry


Jakie macie doświadczenia z rozplenicami japońskimi w donicach (hemeln)
Posadzona w zeszłym roku 22 szt (żadna do teraz nie odbiła)
Czy takie rozplenice mają szanse przezimować w donicach czy nie porywać się na ponowny zakup tych roślinek (dodam że jestem nimi oczarowana)
Pachnący różami, malowany bylinami 12:50, 28 maj 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
ewsyg napisał(a)


Darcia, Róża Piruette na pierwszym planie, ta największa, nawet nie widać wspornika.




Super Ci się rozrasta
Myślisz, że będzie dobrze jak zostawię jej po 1m z każdej strony?
Ogród wśród pól i wiatrów 12:48, 28 maj 2021


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318
Do góry
jolka napisał(a)
Polska złota jesień daje czadu. Takie oto widoczki mijaliśmy dziś w okolicach Ropy,
rozglądając się za parkietami Piekny dzień był, 25 st. C.





czyżbyś mieszkała w okolicach Ropy ,zalewu Klimkówka ? to 25 km ode mnie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies