Od domowniczki do ogrodniczki ;-)
14:55, 28 maj 2021
U mnie jest podobnie, co prawda jeszcze nie kwitna ,ale już widze ,że pąków kwiatowych mają połowę mniej niż rok temu
A skoro o rodkach… macie do polecenia jakąś niewysoką sprawdzoną odmianę o kolorze takim jak Catawbiense Grandiflorum?Taki piękny fiolet mi potrzebny,ale na przód rabaty więc niższy, pod klona Sangokaku
Co to za odmiana na tych fotach? Docelowo wysoka rosnie?
