Przerwa w pracy to hop do ogrodu na krótki obchód

. Cyknęłam kilka fotek, wstawiam i uciekam kończyć pracę żeby można było pójść trochę poryć.
Irysy w blokach startowych, to ich pierwsze kwitnienie u mnie, nie mogę się doczekać.
Pod karaganą busz, bodziszek zaczyna a runianka szaleje
Ktoś wie co mi wyrosło?
Tirelka z tawułką