Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ 21:59, 23 maj 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Podchodzę do ratowania brzozy nr 2, zaatakowanej znacznie bardziej przez bluszcz. Na zdjęciu #1 widać jak wielkie pędy już ma. Większość została przecięta, ale chyba trzeba będzie kilofa żeby odciąć parę wierzchnich pędów i dostać się do tych pod spodem. Na pewno coś tam jeszcze przetrwało. A kiedyś trzeba będzie spróbować pozbyć się tych pędów z drzewa, żeby nie szpeciły i nie zagrażały.
Zdjęcie #2 to bukszpan na drugiej brzozie, zupełnie usechł Super!

W Kruklandii 21:59, 23 maj 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42869
Do góry
Irysów ciąg dalszy..


tu z resztkami tulipanów




Iglaste rarytasy w naszych ogrodach 21:57, 23 maj 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Do góry

Cedr himalajski Golden Horizon
April podbija las... 21:51, 23 maj 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
April napisał(a)


cercis Golden Fall


Słyszałam, że skończyły Ci się zdjęcia
No to ja zacytuje dwa.
Pierwsze bo ostro poryłaś, brawo, pięknie w otoczeniu misy, ścieżka i w ogóle...
Drugie bo judaszek mega fajny złotolistny i płaczący i na piaszczysta ziemię się nadaje, też takiego chcę- stacjonarnie kupowałaś?

Widać na rabatach, że już super użyźniłaś ziemię, a każda nowa roślina ma spory czarny dołek, mrocznie brzmi ale dobrze znaczy
W kamiennym kręgu od początku 21:50, 23 maj 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 21:49, 23 maj 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10938
Do góry
Anitko, pozwoliłam sobie wkleić moją glediczję. Czy mam oberwać dolne zawiązki listków/pędów? Podpowiedz, bardzo proszę.



Oczywiście usuń lub ja usunę to zdjęcie. Nie chcę zaśmiecać Ci wątku.
Ogród z zegarem 21:49, 23 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16245
Do góry
Moje zwyczajne bzy

W kamiennym kręgu od początku 21:49, 23 maj 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 21:48, 23 maj 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Carpinus - graby i trawy nad jeziorem 21:48, 23 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry


Śmiałki i milion siewek...



Zielone drzwi w Kruklandii 21:47, 23 maj 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42869
Do góry
Dwa dni popadywało. Teraz leje.

Ale coś podziałałam. Nie za dużo, ale zawsze to do przodu.

Pomalowana kostka


Wysypany żwir na ścieżce


Wyznaczone miejsce na altanę i obok rabata na 44 dołki. Jeszcze bez dołków

W kamiennym kręgu od początku 21:46, 23 maj 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Ogród niby nowoczesny ale... 21:46, 23 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Lawenda i sesleria Heufleriana







W kamiennym kręgu od początku 21:44, 23 maj 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Ogród powoli zmienia oblicze
Buk pospolity - Fagus sylvatica 21:44, 23 maj 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Do góry

Dawyck Purple
Szarobiałego ogrodowe początki. 21:42, 23 maj 2021


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 764
Do góry
2016...2021
W kamiennym kręgu od początku 21:41, 23 maj 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W kamiennym kręgu od początku 21:40, 23 maj 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Ostatnie tulipany, jutro następne ogławianie i pierwsze wykopki.
I tak w koło Macieju

April podbija las... 21:35, 23 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
April napisał(a)


Wiola, dzięki
rabaty w pobliżu misy niemal ukończone. Teraz czas przystąpić do rabaty właściwej, na której stoi misa. To kolejny krok. Już teraz mogę.
Ze ścieżki jestem zadowolona. Będzie można czystą nóżką obejść rabatę na około No i ta moja ulubiona geometria





Dereń cappucino. Ciekawe czy pokaże choć jeden kwiatek. Posadziłam go dopiero w zeszłym roku. Uwielbiam kolory jego listków

Pieknie wyeksponowana hosta ... od razu mysle o moich które z krzaków muszę wyciągnąć
Ten deren ma takie zolte listki ? Rzeczywiście ładny
Kwiatowe paki są okrągłe, miał takie ?
Pamiętajcie o ogrodach 21:32, 23 maj 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42869
Do góry
greg66 napisał(a)





Fajnie się komponują z tą cegłą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies