Elu żarnowiec cały obsypany kwiatami i jeszcze ten zapach.
Drugi bordowy -połowy nie ma zmarzł i zastanawiam się nad nim. Już któryś z kolei bordowy mi zmarzł. Sasanki siej , warto je mieć, same się wysiewają i są bezproblemowe. Wyglądają pięknie w każdej postaci. Też dziś trochę narobiłam się ale z przerwami , deszcz, grad na zmianę. Siałam jednoroczne. Zrobiłam sobie listę, bo pół rzeczy zapomnę.
Ano walczę z nową działką. Zrobiłam odwodnienie terenu, więc woda już nie stoi. Teraz tylko sadzić, sadzić i jeszcze raz sadzić. Zajęcia mam na lata. 9
Nie zgniją Ja mam ścieżki z kamieni pod którymi jest położona gruba folia. Jedna likwiduję i powiększam rabatę po 7 latach korzenie perzu mają się wyśmienicie
Śliczne buki
Asia kostki z hoserii dają radę. Mam nadzieje że niedługo kulki się zrosna i wyjdą z tego zielone szesciany. I jeszcze trochę soczystosci majowych. ...