Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Zapach ogrodu 21:13, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
Zapach ogrodu 21:12, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
Zieleń, drewno i antracyt 21:11, 21 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Ania, będziesz zadowolona, poprawa ziemi naprawdę się opłaca
Moje mini oczko będzie w dużym stopniu w słońcu. Rosliny dam do środka na pewno, tylko jeszcze się nie zastanowiłam jakie. Ale już się prace rozpoczęły

Nie ma to jak odreagować stres przy pomocy szpadla
3 godziny pracy, skurcz w prawej łydce i dużo lepszy nastrój gwarantowany.
Szybka fotorelacja z placu boju

Działałam wg wskazówek Tamaryszka. Na dno dziury dałam piasku, dzięki temu o wiele łatwiej szło poziomowanie. Napełniłam wodą ze studni. Teraz będę czekać jakieś 2 tygodnie i zacznę obsadzanie wewnątrz
Muszę kilka dni wokół tego pochodzić, czy na pewno taki a nie inny układ osłon zostawić. Ten wielki płaski kamień zostanie w tym miejscu na 100%, bo zwierzony już próbowały z tej strony, czy wodą na pewno smaczna Jeszcze coś dla mniejszych stworzeń muszę wykombinować, żeby mogły swobodnie korzystać. Na razie brzeg jest za wysoki.


Zapach ogrodu 21:11, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
Zapach ogrodu 21:09, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
W ogródku Martki 21:09, 21 maj 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Przybyło też zamówienie traw i tu niestety jestem mocno rozczarowana... miesiąc od złożenia zamówienia, dwa telefony, zero informacji ze sklepu, wreszcie zamówienie zostało zrealizowane. Zaskoczenie było wielkie!

Miskant Morning Light w pojemniku C3, po wyjęciu z donicy wygląda tak:
No to naprawdę nie jest sadzonka warta 20 zł! Wzięłam 5 i odeślę je w poniedziałek.
Pozostałe mikrusy, ale przynajmniej donice przekorzenione.
Zatem zakupy w sklepie trawy i byliny z domeną eu stanowczo odradzam.

Oraz utwierdzam się w postanowieniu, aby więcej nie kupować roślin przez internet, ostatnio nawet sadzonki od B przyszły bardzo słabe, trawy przesuszone, jedna turzyca martwa, małe, nie nie, więcej żadnych internetowych, to moje postanowienie noworoczne, jednak powzięte już teraz.








W moim małym ogródeczku - Dorota 21:08, 21 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Milka napisał(a)
Cudowne bzy, umiesz je pokazać
Wącham mój, wieje i leje i nic nie czuję zapachu
Jak to? Bez nie pachnie?
U mnie wieczorem jest istna perfumeria, zapach mocno się wzmaga.
Dziękuję za miłe słowa.




Zapach ogrodu 21:08, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
Zapach ogrodu 21:06, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
Zapach ogrodu 21:05, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:04, 21 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wiosna zachwycająca, upojny zapach bzów, kocham lilaki miłością wielką za kwiaty i zapach i nawet mi nie przeszkadza, że jesienią przebarwień nie dają
Piękną kolekcję ich już zgromadziłaś
W sumie to mam tylko 5 odmian, ale odrosty przesadzone w wiele miejsc.
To mój najnowszy nabytek, dostałam go w ubiegłym roku.
Krasawica Moskwy




Zapach ogrodu 21:03, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 21:03, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
W bramie rzut oka na działkę z ogrodem



I z tyłu działka z domem



Dobranoc miłego weekendu!
Zapach ogrodu 21:01, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
Zapach ogrodu 21:00, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 20:58, 21 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Alija napisał(a)


Dorotko! Pięknie u Ciebie, a zapach bzów upojny, uwielbiam.
Dziękuję Myślę, że prawie każdy ogrodnik lubi zapach lilaków. Ja jestem tego największym przykładem. Teraz są takie odmiany, że nie potrzebują aż tak dużo miejsca, a tworzą fajną ramę rabatek.





Zapach ogrodu 20:58, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
Zapach ogrodu 20:56, 21 maj 2021


Dołączył: 05 sty 2020
Posty: 110
Do góry
Ogród prawie romantyczny 20:56, 21 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Napia napisał(a)




Bardzo podoba mi się to zestawienie kolorystyczne, śliczne.
W ogródku Martki 20:55, 21 maj 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Do góry
Dziś przyjechały dwa nowe drzewka.

Wiąz Camperdownii zajął już nowe miejsce. Wiem, że nie jest to z reguły drzewo długo żyjące, jednak nie mam żadnego płaczącego i ten jeden niech sobie popłacze w tym zaciszu za domem.





Przybył też jeden grab fastigiata. Miał zastąpić mniejszy, który się nie przyjął (niestety ale życie napisało mu inny scenariusz, skoro jest trochę większy niż tamten, dołączy do rabaty grabów w jego rozmiarze, a rabata frontowa powiększy się. To oznacza: muszę kupić jeszcze jednego graba


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies