Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 11:58, 30 sty 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
basia3012 napisał(a)


Ha, ha, ha.Uśmiałam się.

Dorotko, latem lub jesienią rozmawiałyśmy o cięciu cisów. U mnie jest ten rząd małych cisków, ma z nich być niziutki żywopłocik jako obwódka rabat. Radziłaś mi wtedy nisko je ciąć aby się rozkrzewiły od dołu. Czy dobrze pamiętam, że wiosną radzisz je ciachnąć około 5 cm od ziemi? Teraz mają około 15-17 cm ale są cienkimi, często pojedynczymi pędami. Ja jestem z tych bojących i trochę mi ręka drży jak tak dużo ucinam ale jak tak trzeba to trudno.
I jak radzisz Dorotko?
Basiu weszłam na Twój wątek, żeby jeszcze im się przyjrzeć, One jeszcze są małe chyba pierwsze wyrównujące cięcie powinnaś zrobić jak młode wiosenne pędy lekko zdrewnieją. Myślę, że to będzie pod koniec lata.

Souvenir du Docteur Jamain nie znalazłam zdjęć z tego roku, ale pierwsze kwitnienie jest piękne, a zapach obłędny. Jej minusem jest to, że ciemne płatki przypala słoneczko i po pierwszym kwitnieniu liście były chore. Z daleka róża mało widoczna, ale i tak bardzo ją lubię.

Souvenir du Docteur Jamain




Mały podmiejski 11:55, 30 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Trochę uprościłam kanciatą wersję
Zamiast dwóch małych rabat z prawej strony, może lepiej zrobić jedną większą?
Mazurskie klimaty Małgorzaty 10:57, 30 sty 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Do góry
Mazurskie klimaty Małgorzaty 10:51, 30 sty 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Do góry
Mazurskie klimaty Małgorzaty 10:46, 30 sty 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Do góry
Mazurskie klimaty Małgorzaty 10:44, 30 sty 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Do góry
Mały podmiejski 10:41, 30 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 303
Do góry
Musiałam trochę oderwać się od ogródka i "przetrawić" pomysły.
Ostatecznie na pewno powiększam taras do 4m.
Przejrzałam jeszcze raz wszystkie szkice i rysunki.
Właściwie niewiele się zmieniło, choć nadal jeszcze nie wiem ostatecznie co wybrać. Na placu boju pozostały 2 szkice (już z powiększonym tarasem). Każdy kusi, każdy nęci, każdy w innym stylu, każdy ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne.

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:28, 30 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Festiwal szałwiowy i nie tylko. Uwielbiam ten czas, mogłabym godzinami leżeć na leżaku i patrzeć na falujące łany i przelatujące nad wodą jaskółki


dla tych chwil wlasnie warto miec ogrod i ta cala praaca pielenie, przcinanie... sie opalca


Chyba tlko Ty bezkarnie mozesz kobiete w bagazniku wozic hihih uwazaj, bo jak sie niebiescy dwiedza
Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 10:17, 30 sty 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
nyna76 napisał(a)
A tu już zapowiedź wiosny.



Ja czekam na pierwiosnki kubkowate, bardzo je lubię w domu na wiosnę
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 10:09, 30 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Optymistyczne akcenty


I możliwości zakupowe, najbardziej ekscytujące. Poznajecie?





Ja też poznaję, tylko możliwości zakupowe nie takie
Ale nie raz woziłam z Pęchcina różne przepiękności wracając z wakacji samochodem wypchanym po brzegi ludźmi i bagażami. Zawsze wybieram takie najwyższe, więc drogi nie widzę, za to szczęście mnie przepełnia Uwielbiam to miejsce
Zieleń, drewno i antracyt 09:53, 30 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
antracyt napisał(a)
Czy ja wczoraj pisałam, że nie mam śniegu?


Słodka mordka

Biegówki, psia kość - jak wreszcie jest po czym jeździć, to ja sobie nogę popsułam! Korzystaj kobieto, póki można!
Macham sobotnio
Zieleń, drewno i antracyt 09:46, 30 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13519
Do góry
Czy ja wczoraj pisałam, że nie mam śniegu?
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 09:29, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
beta napisał(a)


ten widok zachwyca...przepięknie
zostawiam sobie ten widok na cały dzisiejszy dzień
dziękuję i pozdrawiam


To miejsce w tym czasie należy do moich najulubieńszych Kocham i szałwie i wodę i jaskółki przelatujące nad leżakami

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 09:25, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Optymistyczne akcenty

Wyspy z grzybieniami na jeziorku



I możliwości zakupowe, najbardziej ekscytujące. Poznajecie?



Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 09:23, 30 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Zasypało
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 09:23, 30 sty 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Gardenarium napisał(a)



ten widok zachwyca...przepięknie
zostawiam sobie ten widok na cały dzisiejszy dzień
dziękuję i pozdrawiam
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 09:22, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Trawniczek pięknie wykiełkował



I podlewanie działało bez zarzutu

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 09:19, 30 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Takie widoki z okna







A jaka sytuacja pogodowa u Was?
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 09:17, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
I wyszło, trawnik z siewu a ja ustawiłam kamienne grzyby z Cotswolds





Ale też jak zwykle znalazł się czas na leżenie



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 09:14, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Rozpoczęliśmy batalię o wielki trawnik i żywopłoty na froncie, i oczywiście nawadnianie



I sadzenie tulipanów w wielkiej ilości, w tym roku oczekuję spektakularnego efektu cebulowych





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies