Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 09:31, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasya napisał(a)
Piekne widoczki rekompensują ciężka prace
Oby jak najwiecej czasu było na podziwianie


Może uda się zaangażować więcej osób do pielenia, to wtedy będę częściej leżeć.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MiluniaB 09:37, 30 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Danusiu z ogromną przyjemnością oglądam wszystkie zdjęcia Uczta dla oczu . U mnie biało
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Gardenarium 09:42, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U nas sypie, też biało, niespodzianka.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 09:43, 30 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Oj to pielenie przy takiej powierzchni już tylko przy tym jest co robić w sezonie. Danuś przegapiłaś chyba moje pytanie o kurnik
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 09:44, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A gdzie ono u mnie czy u ciebie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:44, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasya napisał(a)
Zakupy w Pechcinie ?
Juz bym chciała


Ależ oczywiście
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:47, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wyczytałam u Karoli, że kurnik u Was już blisko Działacie już z nim? Pokażesz?


Na razie nie działamy, bo oprawiamy rzeźby a nie mamy piły, bo Witek pożyczył bratu Bez piły nie da rady. Mamy już materiał na kurnik i domek ogrzewany dla kotów. Mamy wełnę do ocieplenia, Witek ma pomysł, bo wie jak to rozwiązać. Na pewno będzie można wchodzić do środka kurnika. Nie zrobi takiego domeczku jak w Anglii mają a ja bym chciała, ale słucham się Witka.

Będę pokazywać jak będzie robił. Ja się nie znam na budowie kurników, natomiast Witek wychowywał się w gosp. gdzie zawsze były kury, więc z doświadczenia wie jak zrobić, żeby było wygodnie kury obsługiwać i sprzątać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 09:56, 30 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Gardenarium napisał(a)


Na razie nie działamy, bo oprawiamy rzeźby a nie mamy piły, bo Witek pożyczył bratu Bez piły nie da rady. Mamy już materiał na kurnik i domek ogrzewany dla kotów. Mamy wełnę do ocieplenia, Witek ma pomysł, bo wie jak to rozwiązać. Na pewno będzie można wchodzić do środka kurnika. Nie zrobi takiego domeczku jak w Anglii mają a ja bym chciała, ale słucham się Witka.

Będę pokazywać jak będzie robił. Ja się nie znam na budowie kurników, natomiast Witek wychowywał się w gosp. gdzie zawsze były kury, więc z doświadczenia wie jak zrobić, żeby było wygodnie kury obsługiwać i sprzątać.


Witek ma dobre podejście, wygoda w obsłudze ptaków bardzo ważna:0 Ja rok blisko miałam na to by wymyślić jak to chcę urządzić, u nas też do kurnika się wchodzić będzie , ale też jest zrobione tak by wchodzić po jajka nie trzeba było....o ile kury wybiorą akurat to miejsce by je złożyć Pamiętaj, że ja chętna na fotki z budowy więc jak zaczniecie pokazuj
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mgduska 10:09, 30 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Gardenarium napisał(a)
Optymistyczne akcenty


I możliwości zakupowe, najbardziej ekscytujące. Poznajecie?





Ja też poznaję, tylko możliwości zakupowe nie takie
Ale nie raz woziłam z Pęchcina różne przepiękności wracając z wakacji samochodem wypchanym po brzegi ludźmi i bagażami. Zawsze wybieram takie najwyższe, więc drogi nie widzę, za to szczęście mnie przepełnia Uwielbiam to miejsce
____________________
Sałatka pokrzywowa
Basilikum 10:28, 30 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Gardenarium napisał(a)
Festiwal szałwiowy i nie tylko. Uwielbiam ten czas, mogłabym godzinami leżeć na leżaku i patrzeć na falujące łany i przelatujące nad wodą jaskółki


dla tych chwil wlasnie warto miec ogrod i ta cala praaca pielenie, przcinanie... sie opalca


Chyba tlko Ty bezkarnie mozesz kobiete w bagazniku wozic hihih uwazaj, bo jak sie niebiescy dwiedza
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies