Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 17:35, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 17:25, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Kasya napisał(a)
Kosy u mnie zadomowione
Dzwońców albo czyży jeszcze nie widziałam.
Ale są czeczotki

Dzisiaj udało mi się upolować dzwońce
Czeczotki to rzadkość bo one przelotem bywają.
Zdjęcia słabe bo przez okno i słońca brak. Szaro i ponuro dzisiaj u nas.



Z miłości do brzozy ... 17:18, 24 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Aggaa napisał(a)
latem było już całkiem bujnie i kolorowo



Witam! Zawędrowałam dzisiaj do Twojego ogrodu. Bardzo mi się podoba, piękne rabaty, łany traw, jeżówki, hortensje, no i brzozy, super. Pozdrawiam serdecznie!
Brzozowy raj 17:09, 24 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Gochna napisał(a)
Dzisiaj chciałabym pokazać moją barbulę. Według mnie mało jej w naszych ogrodach a jest cudna. Owady ją uwielbiają i ciągle jest ich na niej pełno, za co jeszcze bardziej ją lubię




Witam! Odwiedziłam dziś Twój ogród. Jestem zachwycona barbulą, miałam kiedyś, ale mi umarzła. Mam kolejną, zobaczymy na wiosnę, czy przeżyje. Piękne te łany traw, werbeny patagońskiej, hortensje, no i brzozy, też bardzo lubię. Pozdrawiam serdecznie!
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 17:03, 24 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 16:59, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Ania111 napisał(a)

Jaka ekskluzywna jadłodajnia

Ptaki ją uwielbiają Aniu
Dzisiaj był niesamowity ruch w stołówce i pojawiły sie nowe ptaszki.
Sezon 2017 u Hanusi 16:51, 24 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Hanusiu! Różyczki dla Ciebie. Pozdrawiam serdecznie!

Małymi krokami-Ogród Wioli 16:50, 24 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry




Ciemierniki zapączkowane...


Czosnki wyskoczyły...


Koniec
Zacisze Alicji 16:47, 24 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Hanusiu! Bardzo dziękuję za odwiedziny i Twoje słowa na temat róż, dokładnie tak samo myślę, piękno róż nie zależy od pochodzenia. Pozdrawiam serdecznie i również życzę dużo zdrowia!


Małymi krokami-Ogród Wioli 16:45, 24 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry







Małymi krokami-Ogród Wioli 16:40, 24 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry






Małymi krokami-Ogród Wioli 16:36, 24 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Ogród bez śniegu też fajnie wygląda,chociaż trawy trochę oklapnięte... od jutra zapowiadają jego
świeżą dostawę..







Sałatka pokrzywowa 16:11, 24 sty 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Moje na zdjęciu wydają się czerwone ale są w realu bardzo ciemne. To Mapira lub Landini. Nie pamiętam. Zdjęcie w pełnym słońcu więc trochę przekłamane.
Ale już widzę, że moje mają pomarańczowe pylniki a Wasze nie.





Sałatka pokrzywowa 15:58, 24 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Mój Night Riter wygląda tak. Nie wąchałam z bliska, to fakt, może ciut pachnie. Ale na pewno nie rozsiewa mocnego zapachu.

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 15:51, 24 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
yolka napisał(a)

Kasiu, masz warzywnik? umknął mi

No mam, mam i nawet tunel foliowy ech... czego ja nie mam..,


Ogród z zegarem 15:30, 24 sty 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Agatorek napisał(a)
a kuku


Tu dopiero widać jaki ogromny
Fajny spacer
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 15:28, 24 sty 2021


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Kasya napisał(a)
I kolejne nasiona... nie wiem po co tyle..,
I ziemia do wysiewow kupiona... ile jeszcze trzrba czekać ...
Czy ktoś wysiewal paprykę w krążki torfowe ?
Jak wyszło ?
Cos w tych krążkach rosnie ?
Bo chyba mi się kiedyś przrsuszalo
Pomidory do siania wprost do gruntu.., „poranek” ciekawe


Kasiu, masz warzywnik? umknął mi
Mały podmiejski 15:04, 24 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 303
Do góry
Wersja robocza na bazie zmian Inka74
. Lewe kołko do dopracowania bo jakieś niekształtne, boki też.
Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 15:02, 24 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Pola napisał(a)
Czas spędzony w domu sprzyja robótką szydełkowym i dlatego taki obrusik sobie zrobiłam hihihi....



Obrusik piękny. Wymaga dużo wytrwałości i dokładności Podziwiam
Ogród z zegarem 14:33, 24 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16245
Do góry
a kuku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies