Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Bukiety 23:49, 21 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 23:17, 21 sty 2021

Dołączył: 22 sty 2019
Posty: 14
Do góry



Danusiu, a te dwa małe jasne stożki po prawej to bukszpany? Jaka odmiana? Szukam takich jasnych stożków od dawna...

ps: Dziękuję pięknie za autograf to bardzo miłe, że znalazłaś czas by zrobić nam ten osobisty prezent. Moc piękna i inspiracji w Twoich książkach, czekam na kolejne pozycje.
Mirkowy ogród (początki) 22:52, 21 sty 2021


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Mirka napisał(a)




Mirko!
piękny widok, brzózki to sadziłaś czy już tu były, nie pamiętam
Trawy uzupełniają tą piękność
Kolejno zagospodarujesz rabaty, zawsze podziwiam Cię w zapale.

Ciekawe czy mrozy nam odpuszczą? śnieg topnieje też się obawiam
Bez śniegu źle, a mrozy tylko do 10 st mogłyby być, wówczas rośliny bezpieczne ale ze śniegiem.
Ogródkowe perypetie:) 22:38, 21 sty 2021


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
i taki jegomość.. widać?
Ogródkowe perypetie:) 22:24, 21 sty 2021


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Była zima i po zimie.. zostały tylko zdjęcia. Dobrze, że Jasiowi zrobiłam kilka, bo przy tej zmianie klimatu nie mam pewności, że ją będzie pamiętał.. cóż..
Miło powspominać..
Moje stałe towarzyszki widoczne z okna

Pszczelarnia 22:24, 21 sty 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry

Jesteśmy w kwietniu.

Kwiecień to miesiąc cebulowych.






wszelkiej drobnicy pierwiosnkowo - szafirkowej i zawilców leśnych, cebulicy





Ogród w dolinie 21:54, 21 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Taki efekt mojej dzisiejszej "nudy". Bluzka dla synka
RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 21:23, 21 sty 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
antracyt- Pierwszy raz kupiłam też nasiona dalii pomponowych, zobaczymy co mi z tego wyjdzie

Ewik - róże nawet poprawnie się sprawowały, przy mojej minimalnej ingerencji w ich zdrowotność




Zacisze Alicji 21:23, 21 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Alija napisał(a)
Jeszcze jedno zimowe zdjęcie, bo śnieg topnieje.

Jak w Alicji z Krainy Czarów
Tajemniczy Ogród 21:22, 21 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Mgduska napisał(a)
Śliczne masz te rabaty drzewa tak pięknie filtrują światło
U mnie jest dziwnie - generalnie mój ogród jest suchy, naturalnie wyrosły w nim sosny i brzozy, jest położony na naturalnie suchych wrzosowych łąkach. Ale niedaleko jest rzeczka, która płynie przez las mieszany i sporo miejsc zarośniętych, wilgotnych. Idąc latem po deszczu obrzeżami lasu można się poślizgnąć na ślimaku, stamtąd przyłażą. Zupełnie to jest nielogiczne - mają w tych zaroślach masę zielonego, którym mogłyby się żywić, ale po co, skoro można komuś wrąbać kwiaty.
Mama nadzieję, że mróz je troszkę ograniczy w tym roku.

Jakbym czytała o moich terenach Moja działka leży po tej właściwszej stronie drogi Po drugiej mam koleżankę, której działka opada łagodnie do cieku płynącego zaraz za Jej płotem, ileż u Niej było ślimaków, po drodze też łaziły. Na szczęście na moją lekką górkę miały chyba za wysoko Na szczęście.
I powiem Ci w sekrecie, że zawsze robię zdjęcia przed południem lub po południu. W południe też mam sporo lampy i wtedy zdjęcia nie wychodzą takie ładne, hehe. Cała prawda o moim ogrodzie
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 20:59, 21 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Moje pierwsze tulipany w tym roku


Tajemniczy Ogród 20:38, 21 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Alija napisał(a)



Agato! Dziś trafiłam do Twojego tajemniczego ogrodu i jestem zachwycona. Jest po prostu piękny, brzozy, cudne róże, hortensje, trawy i takie przemyślane dopieszczone rabaty. I ten bodziszek na dodatek, super! Pozdrawiam!

Witaj Alicjo w moim tajemniczym ogrodzie in spe Jakie miłe słowa Bardzo Ci dziękuję i zapraszam częściej

Ogródek działkowy ROD 20:30, 21 sty 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15235
Do góry
hydrangeacea napisał(a)
Dawno mnie nie było. Kilka zdjęć z lipca 2020







Witam.i ja

Ładne mi dawno w tym czasie można równik obejść.

Firletka piękna bardzo się rozrasta? Jak długo w tym miejscu
Tajemniczy Ogród 20:23, 21 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Ja zamiast Twojej lawendy, mam szałwię, lepiej mi rośnie, lawendzie chyba za kwaśno
Spam bodziszkowy teraz będzie
Tu z przywrotnikiem:

Tu z Aureolą:

A tu z krzewuszką ale słabo ją widać w korze po lewej, mała jeszcze jest:


A tu na pierwszym planie przy miskancie ML, a na drugim planie z seslerią:



Agato! Dziś trafiłam do Twojego tajemniczego ogrodu i jestem zachwycona. Jest po prostu piękny, brzozy, cudne róże, hortensje, trawy i takie przemyślane dopieszczone rabaty. I ten bodziszek na dodatek, super! Pozdrawiam!
Kolorowy ogród na piasku 20:21, 21 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
ewsyg napisał(a)
Vivo, piękny i dopieszczony jest Twój ogród. To miejsce jest bardzo romantyczne. Róże masz już olbrzymie



Cudo, cudenko ..
Ogródek z futrzakami i kamieniami 19:47, 21 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Kilka wekendowych fotek .Widoki za domem .




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:05, 21 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Dzisiaj też, ale już ze smogiem


A na poprawę humoru i zbliżenie do wiosny
kupiłam sobie tulipany

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:01, 21 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:00, 21 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
A potem wieczór zapowiedział wiatry....



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:59, 21 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Dawno nie widziałam takiego błękitnego nieba



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies