Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

antracyt 19:28, 21 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
To się na wiosnę za nią rozejrzę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Alija 20:23, 21 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8667
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Ja zamiast Twojej lawendy, mam szałwię, lepiej mi rośnie, lawendzie chyba za kwaśno
Spam bodziszkowy teraz będzie
Tu z przywrotnikiem:

Tu z Aureolą:

A tu z krzewuszką ale słabo ją widać w korze po lewej, mała jeszcze jest:


A tu na pierwszym planie przy miskancie ML, a na drugim planie z seslerią:



Agato! Dziś trafiłam do Twojego tajemniczego ogrodu i jestem zachwycona. Jest po prostu piękny, brzozy, cudne róże, hortensje, trawy i takie przemyślane dopieszczone rabaty. I ten bodziszek na dodatek, super! Pozdrawiam!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Brzozowadzie... 20:38, 21 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Alija napisał(a)



Agato! Dziś trafiłam do Twojego tajemniczego ogrodu i jestem zachwycona. Jest po prostu piękny, brzozy, cudne róże, hortensje, trawy i takie przemyślane dopieszczone rabaty. I ten bodziszek na dodatek, super! Pozdrawiam!

Witaj Alicjo w moim tajemniczym ogrodzie in spe Jakie miłe słowa Bardzo Ci dziękuję i zapraszam częściej

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Mgduska 20:48, 21 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Śliczne masz te rabaty drzewa tak pięknie filtrują światło
U mnie jest dziwnie - generalnie mój ogród jest suchy, naturalnie wyrosły w nim sosny i brzozy, jest położony na naturalnie suchych wrzosowych łąkach. Ale niedaleko jest rzeczka, która płynie przez las mieszany i sporo miejsc zarośniętych, wilgotnych. Idąc latem po deszczu obrzeżami lasu można się poślizgnąć na ślimaku, stamtąd przyłażą. Zupełnie to jest nielogiczne - mają w tych zaroślach masę zielonego, którym mogłyby się żywić, ale po co, skoro można komuś wrąbać kwiaty.
Mama nadzieję, że mróz je troszkę ograniczy w tym roku.
____________________
Sałatka pokrzywowa
sylwia_slomc... 21:22, 21 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81794
Agatka, a masz jakiś namiar gdzie kupowałaś tą hemoglobinę? Możesz dać?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Brzozowadzie... 21:22, 21 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Mgduska napisał(a)
Śliczne masz te rabaty drzewa tak pięknie filtrują światło
U mnie jest dziwnie - generalnie mój ogród jest suchy, naturalnie wyrosły w nim sosny i brzozy, jest położony na naturalnie suchych wrzosowych łąkach. Ale niedaleko jest rzeczka, która płynie przez las mieszany i sporo miejsc zarośniętych, wilgotnych. Idąc latem po deszczu obrzeżami lasu można się poślizgnąć na ślimaku, stamtąd przyłażą. Zupełnie to jest nielogiczne - mają w tych zaroślach masę zielonego, którym mogłyby się żywić, ale po co, skoro można komuś wrąbać kwiaty.
Mama nadzieję, że mróz je troszkę ograniczy w tym roku.

Jakbym czytała o moich terenach Moja działka leży po tej właściwszej stronie drogi Po drugiej mam koleżankę, której działka opada łagodnie do cieku płynącego zaraz za Jej płotem, ileż u Niej było ślimaków, po drodze też łaziły. Na szczęście na moją lekką górkę miały chyba za wysoko Na szczęście.
I powiem Ci w sekrecie, że zawsze robię zdjęcia przed południem lub po południu. W południe też mam sporo lampy i wtedy zdjęcia nie wychodzą takie ładne, hehe. Cała prawda o moim ogrodzie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:25, 21 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)
Agatka, a masz jakiś namiar gdzie kupowałaś tą hemoglobinę? Możesz dać?

Wysyłam na priv.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Mgduska 10:01, 22 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Jakbym czytała o moich terenach Moja działka leży po tej właściwszej stronie drogi Po drugiej mam koleżankę, której działka opada łagodnie do cieku płynącego zaraz za Jej płotem, ileż u Niej było ślimaków, po drodze też łaziły. Na szczęście na moją lekką górkę miały chyba za wysoko Na szczęście.
I powiem Ci w sekrecie, że zawsze robię zdjęcia przed południem lub po południu. W południe też mam sporo lampy i wtedy zdjęcia nie wychodzą takie ładne, hehe. Cała prawda o moim ogrodzie


Dobra dobra, mnie nie oszukasz Ja tam widzę piękną przestrzeń i wymuskane w doborze i pielęgnacji rabaty, ze światłem czy bez

Moje ślimaki w takim razie są zaradniejsze - mój ogród też jest po tej właściwszej stronie drogi
____________________
Sałatka pokrzywowa
MiluniaB 10:53, 22 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Hej Jestem w połowie przeglądania wątku. Skupiam się na piśmie obrazkowym i krótko tylko napiszę, że marzę o takim ogrodzie. Pięknie masz Jak to możliwe, że wcześniej tu nie byłam?

Oczyma wyobraźni widzę jak pięknie będzie w tym sezonie. Wstawiaj dużo zdjęć - będę cieszyć oczy i marzyć
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 10:57, 22 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
U Zuzy pisałaś, że everillo w cieniu wygląda pięknie. Mam taką małą cienistą rabatkę do uzupełnienia trawami. Myślę, że zdecyduję się na tą trawę w towarzystwie rosnących już bukszpanów i cisów
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies