Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Za drzwiami do ogrodu... 22:28, 19 sty 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:16, 19 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




Te ślady wyglądają jak rzęsy...
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 22:01, 19 sty 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Kasya napisał(a)
Ja do wysiewow jestem gotowa


Kiedy zaczynasz?

Motylogród 21:38, 19 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
Muszę wstawić, bo fajne zestawienia






Próbuję wstawić link, ale coś mi nie wychodzi. Źródło jest na schematach
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:54, 19 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


postaramy się je ładnie wykończyć

Jutro jak pogoda i siły pozwolą działamy dalej
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 20:53, 19 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Elu u nas blo +3, troche stopnialo, wieczoremznow lekko popruszylo. Prognozy sa plusowe, wiec narazie pozegnamy sie z balwankiem.
Piosenki ze szkoly tez znam a tych z przed 5 lat juz nie

Jola fajnie, ze mnie odwiedzilas



Emus wlecial drona w drzewo wiec bedzie czym palic w przyszla zime.
Na szczescie to byla taka tania drona do uczenia sie sterowania.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:52, 19 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

będzie okienko, wąziutkie( ładniejsze by było szersze, ale mam takich wymiarów szybę z akwarium już nie używaną i wykorzystamy )


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:50, 19 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

No wreszcie widać coś więcej niż jedną ścianę


zaczynamy zamykać front

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:47, 19 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


widok z kurnika na wolierę

a to będzie wejście dla nas
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:40, 19 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
i druga strona




wejście dla kur
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:38, 19 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Ociepliło się Starszy dzieć przyjechał i robiliśmy dalej, zamykamy ściany



Sezon 2017 u Hanusi 20:33, 19 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Jolu, aż tak daleko zimą nie bywam, to są fotki z naszego Unieścia i Mielna, Ale nadmorskie miejscowości podobne, albo są ludzie, aż nadto, albo mało. Ja wybieram raczej tam gdzie mało.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 19:53, 19 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Wysyłka od 18 stycznia.
A dzisiaj już u mnie.
Ogród na balkonie 19:35, 19 sty 2021


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5718
Do góry
Tego miejsca jeszcze nie pokazywałem, to tu rosną zakupione w zeszłym roku hortensje ogrodowe, magnolia i tawułka. Do tego bukszpany, funkie i żurawki samodzielnie rozmnożone.
Rabata nie ma składu i ładu, bo są i porzeczki i agrest. Traktuję ją jak szkółkę i tymczasową przechowalnię . Tylko tutaj mam trochę cienia.

Rabata wzdłuż szklarni, maluchów nie widać z pod śniegu.

Zbliżenie na moją pierwszą magnolię (odmiana 'Alba Superba').

Tutaj szkółka z hortensjami i trawami, które będą niebawem cięte na sadzonki i dzielone. Pierzynka ze śniegu solidna.
Ogródek z futrzakami i kamieniami 19:33, 19 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Mam i ja cieszę się jak dziecko .
Dziękuję Danusiu


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:27, 19 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



i jeszcze jeden, którego nie mogę rozszyfrować bo myśleliśmy, że ponownie jastrząb, ale z tego co widać na nieostrym zdjęciu głowa była biała....

Patrząc w atlas ptaków jasną głowę ma błotniak stawowy i kania czarna

może przyleci jeszcze i lepsze zdjęcie się uda...ależ mi tu Bogdzi brakuje okrutnie....Ona by wiedziała
Edit. Już wiem, że ani kania, ani błotniak bo nie zimują w naszym kraju...
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:26, 19 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Do tej pory myślałam, że to pustułka znowu przyleciała, a to krogulec tak przysiadł i obserwował

udało mi się bliżej podejść


W kamiennym kręgu od początku 19:10, 19 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
GorAna napisał(a)


Aniu, z czego jest ta brama? Jeju zapomniałam.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:52, 19 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
kwiczoły przyleciały


ale drapieżniki niziutko nad ziemią przelatywały bo ślady skrzydeł na śniegu się odbijały w locie


i chyba szaraka trochę poturbowały bo futra z trawą natargane

i pióra pogubiły
Mój 4 arowy azyl... 18:50, 19 sty 2021


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Coronavirus, nowy 2021 rok, zima a ja wciąż siedzę w domu. Nic się nie dzieje, tylko Miltonia na parapecie mi zakwitła.



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies