Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

inka74 07:33, 18 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
To co mogłam - okryłam. Reszta musi sobie radzić. Dawno nie było takich temperatur. Może mniej robactwa będzie...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
GorAna 17:52, 19 sty 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Byleby do wiosny
Ewciu najlepszego w Nowym roku
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Ewik 19:22, 19 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
inka74 napisał(a)
To co mogłam - okryłam. Reszta musi sobie radzić. Dawno nie było takich temperatur. Może mniej robactwa będzie...


U nas podobnie , dobrze że biała kołderka otuliła ogród .dzisiaj już około zera i sypie śnieg.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 19:24, 19 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
GorAna napisał(a)
Byleby do wiosny
Ewciu najlepszego w Nowym roku


Oj tak , przyznam że wyczekuję niecierpliwie .ostatnimi czasy w ogrodzie bez rewolucji a teraz na wiosnę planuje trochę zmian , no i znowu poszalałam z cebulami, zobaczymy jak zniosły mrożny weekend.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 19:33, 19 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Mam i ja cieszę się jak dziecko .
Dziękuję Danusiu


____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
inka74 08:11, 20 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Ewik, pytałaś w wątku z projektowaniem o drzewo na rabatę. Wcześnij nic mi nie przychodziło do głowy ale teraz pomyślałam o ambrowcu. Tylko nie o tym klasycznym a jakiejś niższej odmianie np. Worplesdon. On u nas dorasta do ok. 10 metrów, podobnie jak Nigra. W lato zielony, nie przeszkadzałby więc kolorem wśród róż. Na jesieni za to gwiazdorzy. Ładnie wtedy kolorystyką by sie zgrał z Nigrą. 2 Nigry rzeczywiście to może być za wiele (też moją lubię ale jest ciemna, to mocny i duży akcent).
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Ewa777 16:52, 20 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Szkoda psinki Wiem jak jest przykro, gdy odchodzą...
Zaszalałaś z nasionami A i z cebulami też? Jestem ciekawa
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Rench 17:46, 20 sty 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Pięknie ośnieżone owocki.
Fajnie, że masz kolejne pokolenia psiaków na pociechę. Moja też skończy w sierpniu 15 lat.
A nigdy nie miała potomstwa.
Zaszalałaś z nasionami. W ubiegłym sezonie pięknie mi przezimował ośmiał i orlaya i dlatego nie pozbierałam nasion. Mróz w ostatnich dniach zniweczył moje plany. Będę musiała też rozglądać się za nasionami, aż się boję takie kuszenie wszędzie

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Ewik 15:14, 21 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
inka74 napisał(a)
Ewik, pytałaś w wątku z projektowaniem o drzewo na rabatę. Wcześnij nic mi nie przychodziło do głowy ale teraz pomyślałam o ambrowcu. Tylko nie o tym klasycznym a jakiejś niższej odmianie np. Worplesdon. On u nas dorasta do ok. 10 metrów, podobnie jak Nigra. W lato zielony, nie przeszkadzałby więc kolorem wśród róż. Na jesieni za to gwiazdorzy. Ładnie wtedy kolorystyką by sie zgrał z Nigrą. 2 Nigry rzeczywiście to może być za wiele (też moją lubię ale jest ciemna, to mocny i duży akcent).


Dzieki piękne wygoglowałam go i podoba mi się, myślę że fajnie by tam pasował .nigdy uwielbiam i mam ich kilka w ogrodzie, podcięłam sporo dolne gałęzie ze czupurki fioletowe są dosyć wysoko .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 15:19, 21 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Rench napisał(a)
Pięknie ośnieżone owocki.
Fajnie, że masz kolejne pokolenia psiaków na pociechę. Moja też skończy w sierpniu 15 lat.
A nigdy nie miała potomstwa.
Zaszalałaś z nasionami. W ubiegłym sezonie pięknie mi przezimował ośmiał i orlaya i dlatego nie pozbierałam nasion. Mróz w ostatnich dniach zniweczył moje plany. Będę musiała też rozglądać się za nasionami, aż się boję takie kuszenie wszędzie



Nasiona myślę że mam wszystkie , ale kilka innych stron z roślinami pozostaje otwartych ...
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies