Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ptasi gaj 21:10, 12 sty 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Do góry
Tez o takich grzybach nie wiedziałam a co dopiero widziała. Dobrze wiedzieć,że takie rosną będę się przyglądać. Jeszcze musze przeczytać o tych grzybach.

Dzisiaj byłam znowu w rezerwacie na Kabatach spacer obowiązkowy. Jest tam gdzie chodzić więc nie ma nudy co parę metrów inny widok. Trochę przymroziło więc jest sucho.

Teraz pada śnieg ziemia trochę zmarznięta więc nie ma obawy że jutro śniegu już nie będzie.

Takie fotki (jak w Białowieży) dużo wiatrołomów leży robactwo ma wypas.





Zacisze Alicji 21:06, 12 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Basiu! Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam.

Zacisze Alicji 21:01, 12 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Jeszcze trochę stawu.

W kamiennym kręgu od początku 20:46, 12 sty 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
GorAna napisał(a)


Moja tegoroczna dekoracja była dość pracochłonna
Nigdy nie lubiłam kleić figur przestrzennych
Jak widać z wiekiem wszystko się zmienia
Cieszy mnie i następne pokolenia
Aniu twoja dekoracja to bajka, piękna i tajemnicza...
Życzę Ci w tym 2021 samych pięknych i szczęśliwych dni
Edit. ale mnie przyłapałaś no cóż czeski błąd
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:41, 12 sty 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
GorAna napisał(a)
Piękne jabłuszko na białym tle
Mnie się dzisiaj nie chciało nosa wyścibiać
Wczoraj przysypałam co nieco kompostem, by nie zmarzło.
Zostawiam zimowe pozdrowienia
Dziękuję Aniu
Dziś u nas było spokojnie, prawie cały dzień prószył drobny śnieżek i nawet spacerek był przyjemny, Przygotowałam ogrodowe do okrycia i jutro dostaną płaszczy z włókniny

W kamiennym kręgu od początku 20:40, 12 sty 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Wieczorny zasypany Kamienny

Zacisze Alicji 20:39, 12 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Sylwio! Cieszę się, że staw Ci się podoba. Bardzo lubię wodę w ogrodzie. Pozdrawiam serdecznie!

Agnieszko! Aniu! Witam serdecznie w moim ogródku. Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Pozdrawiam!



Miłkowo - sezon 2016-2022 20:36, 12 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Milka napisał(a)




i tak się skończył dzień na lilaku Palibin



Milka ,
Jakie fajne wspomnienia
kiedy za oknem brrr....
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:33, 12 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Siedzę w domu, zakupów ogrodowych nie ma jak robić, zamawiać nie zamawiam siedzą w koszyku bo zima to się zabrałam za meblowanie domu, który jeszcze nie wyremontowany, ale przecież mogę przetrzymać do tego dnia w mieszkaniuTrafiła mi się fajna skrzynia w świetnej cenie to zrobiłam nam prezent i dzisiaj przyjechała, Pan przywiózł osobiście z daleka w jedną stronę miał 400 km, ale Jemu zależało i mnie zależało to dogadaliśmy sięPlan jest taki, że będzie stała na ganku by można na niej przysiąść do zmiany obuwia, a w niej sezonowe obuwie przechować i mniej więcej nawiązuje do tego jak planuję tam meblować dom




A jutro będę dogadywać krzesła Bo dzisiaj wyhaczyłam i bardzo mi się podobają, jak się dogadam co do transportu i nikt do jutra nie kupi, będą moje



Sylwia ,
Co ja widzę ,
szalejesz ,
zakupy do domu - skrzynia wielka
a tu jeszcze nie koniec
a do tego już powstaje woliera
Power widzę jest
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:22, 12 sty 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:18, 12 sty 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:15, 12 sty 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
I u mnie posypało śniegiem, ogród trochę poweselał







Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:13, 12 sty 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Jolu dziękuję i Tobie życzę samych wspaniałości w 2021
Oby do wiosny i ogrodowych spotkań i nie tylko

Zacisze Alicji 19:56, 12 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Zuzanna! Sylwia! Dzięki! U mnie jest bardzo niski teren. Staw jest przepływowy, jak są duże deszcze, to się przelewa, jak susza, to wody mało.



Rozplenica japońska - Pennisetum alopecuroides 19:53, 12 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Rozplenice Hameln styczeń 2021 rok







Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:52, 12 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Udało się przykręcić połowę podłogiByłoby więcej

ale wygoniła nas noc i mrozik
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:51, 12 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Nawet Mu to idzie, dokładniejszy jest od Emusia


fajne tło świerki zyskają

no dajecie te deski czy nie
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 19:50, 12 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
Ewik napisał(a)
Przychodzę do Was z pytaniem .
Za naszym płotem ktoś kupił działkę , mocno podnosząc poziom gruntu , zapewne bedzie sie niedługo budował i potrzebuję się choć trochę odsłonić . Szukam drzewa liściastego o rozłożystej koronie w miejscu które zaznaczyłam .
Uwielbiam Nigry i pierwotnie był plan na następną ale teraz myślę , że moze cos innego , poszperałam po wątkach o drzewach ale nadal nie wiem .
na zdjeciu widoczne drzewo obok to właśnie nigra i z prawej strony na skarpie tez mam 4 nigry

Ewik może wiśnia Kanzan. Taki pokrój ma też wiąz Wredei jeśli jest podcięty od dołu, ale jest żółty i przypala go słońce jeśli rośnie na stanowisku bardzo słonecznym.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies