Przerwa na kawę...
22:10, 11 sty 2021
Jeszcze nie doszłam do końca rozkmin, więc może powielę jakiś pomysł, ale może żeby powiększyć rabatę, nie zaburzać widoku z okna, ale zrobić mały myk ze ścieżką od strony domu.... może dawałoby to większy dostęp do ronda nawet po częściowym zabudowaniu trawnika wokół niego roślinami. Drugi dostęp od tradycyjnej strony.. tak sobie myślę po dłuższej przerwie bez jakiegokolwiek kombinowania ogrodniczego...
Brakuje rąk. Jestem, czytam, pozdrawiam. I dobrego, spokojnego Roku życzę. Jakość byle jaka, bo mi telefonik kilka razy upadł i się potłukł. Mało ważne. Ściskam Was. Na serio. Mocno! Mocno!

