Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 18:49, 31 paź 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
Asia piękna jesień u ciebie. Liści sporo ale mają swój urok


Liściska uprzątam na bieżąco a przynajmniej się staram. Przemielone lądują jako dodatek do gleby na części frontowej, tej do zrobienia. Coś tam już zaczęłam sadzić ale ciągle się nie mogę zdecydować co tam chcę. Poczekam z decyzją do wiosny
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:58, 31 paź 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
ElzbietaFranka napisał(a)
ą


Asiu może już pytalan te niebieskie kwiatki co to jest.

Liście pięknie wyglądają,ale trzeba niestety grabić.
U mnie na bieżąco grabione,boje się,że deszcz zacznie padać i będzie tragedia. Już tak kiedyś miałam liście wgryzly się w trawę a trawa rosła.

Piękny jesienny ogrod taki spokój panuje.

Pozdrawiam


Elu to wciąż kwitnący bodziszek Rozanne. Pewnie zapowiadane już przymrozki w końcu go zetną. Oj tak, w ogrodzie jest tak spokojnie w odróżnieniu od całej reszty rzeczywistości. Szkoda, że ten sezon dobiega końca. Przydałoby się jeszcze trochę tej odskoczni.
Też staram się na bieżąco sprzątać liście przynajmniej z trawnika. Z kwaśnej rabaty też trochę bo inaczej zagłuszyły by rośliny tam rosnące. Osiki za ogrodzeniem wszystko sypią na mój ogród.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:17, 14 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Hej kochani...
W końcu znalazłam chwilkę by coś tu napisać. Ostatnie 2 tygodnie to były bardzo trudne chwile u mnie. 10 dni pracy prawie bez przerwy, bez możliwości przebywania z z najbliższymi, w trudnych warunkach pandemii. Już jest lepiej choć do normalności jeszcze daleko. Wciąż braki personelu przesianego przez covid i kwarantannę ale choć tyle, że już wracamy do domów. Ogród poszedł w odstawkę i musi radzić sobie sam. M w międzyczasie wyciął orzecha, zrobiło się jakoś pusto. Brakuje mi tam czegoś. Dziś mam chwilkę na krótkie wyjście do ogrodu, może pozgrabiam liście chociaż. Kilka fotek zrobionych w biegu

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:19, 14 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:23, 14 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758


I puska i bałagan po wycięciu orzecha. Nie wiem kiedy to ogarnę



Myślę, czy nie posadzić tam czegoś
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:27, 17 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mój najnowszy zakup



Żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam się na zakup rozdrabniacza. Super sprawa. W końcu mam i jestem mega zadowolona.

Efekt

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 17:06, 17 lis 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Fajnie,że wróciłaś Asiu
oby ten wirus jak najszybciej zniknął i by wszystko wróciło jak było przed pandemią...

Ogród pięknie się prezentuje bez opieki u nas też niedawno orzech poszedł do nieba
Myślę,że pasowało by posadzić jakieś drzewko na jego miejscu

Świetny zakup !
Trzymaj się i zdrówka życzę,bo to najważniejsze

Pozdrowionka
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 17:53, 17 lis 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Asia bardzo fajny zakup

podpowiesz na priv jaki zakupiłaś

ogrodowe jesienne kadry też śliczne ,a do pustki po orzechu za chwilkę się przyzwyczisz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 18:00, 17 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)
Fajnie,że wróciłaś Asiu
oby ten wirus jak najszybciej zniknął i by wszystko wróciło jak było przed pandemią...

Ogród pięknie się prezentuje bez opieki u nas też niedawno orzech poszedł do nieba
Myślę,że pasowało by posadzić jakieś drzewko na jego miejscu

Świetny zakup !
Trzymaj się i zdrówka życzę,bo to najważniejsze

Pozdrowionka


Oby Wiolu, oby . Tak źle to chyba jeszcze nie było jak teraz. W pracy mieliśmy pogrom.
O, nie widziałam tego orzecha u Ciebie. Ja myślę czy grujecznik nie posadzić ciut dalej bo pieniek po orzechu jeszcze został zasypany i polany mocznikiem, owinięty folią ma się rozkładać. Tak jakoś grujecznik mi tam pokrojów pasuje chyba. Pod nim była by ławeczka.
Mam nową zabawkę. Fajnie się mieli, podoba mi się ta praca . Zrębki lądują na rabatach. Może uda mi się przed zimą zmielić stos ułożony po wycinkach
Wzajemnie Wiolu zdrówka, buziaki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:10, 17 lis 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia bardzo fajny zakup

podpowiesz na priv jaki zakupiłaś

ogrodowe jesienne kadry też śliczne ,a do pustki po orzechu za chwilkę się przyzwyczisz


Zaraz Ci napiszę
Jedynie cienia na tarasie mi szkoda, orzech dawał fajny chłodek w upał. Już myślę o innym drzewku w tej okolicy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies