Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W ogródku emerytki 21:46, 19 gru 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
gogo napisał(a)



U mnie słonecznie i ciepło (dziś w słońcu 16st było)
a u Ciebie ładnie powoli zimowo czyli tak jak powinno być pod koniec grudnia.

Karmnik ekstra, zdolniacha mąż
Przedziwny Ogród 21:34, 19 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
AgataM napisał(a)


Aniu, trochę to czasu zajęło. Ale to był bardzo przyjemny czas, długo wyczekiwany Najwięcej czasu zajęło mi skręcanie siana. Choinka będzie stała obok ławki.
Na ławce miałam zrobić bardziej naturalną dekorację, ale te święta są wyjątkowe i stwierdziłam, że świecidełka muszą być Zresztą ja lubię takie dodatki

Cały czas wersja robocza....









Kolejne piękne dekoracje.
I bardzo fajne, ładne lampeczki- domki. Gdzie je kupowałaś ??
Borówcowy raj 21:20, 19 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Borbetka napisał(a)
Przedstawiam Wam owoc mojego wolnego czasu, a głównie wolnego czasu mojego męża - duży hotel dla owadów pożytecznych z zielonym daszkiem. Trochę się napracowaliśmy .



Rozchodniki jeszcze się nie rozrosły, są prześwity. Jestem ciekawa ile odmian przetrzyma te warunki.



Wspaniały z własnego doświadczenia to zamieszkiwane są najchętniej rureczki w klockach drewnianych dziurki tylko jeśli są gładziutkie, w szyszkach często zimują biedronki. Najchętniej wybierają stronę północną i wschodnią u mnie, dobrze jest też umieścić gdzieś w pobliżu wodę, choćby w misce. Jak woda daleko to tak chętnie nie zasiedlająNie wiem też czy rureczki masz wklejane czy tylko włożone, jeśli tylko włożone dobrze jest zabezpieczyć też siateczką bo inaczej ptaki zima się do nich dobiorą i powyciągają. Mój hotelik głębszy to i rurki za długie by im dały radę. Pamiętać trzeba, że rurki dobrze co sezon wymienić, bo drugi raz w tych samych nie zamieszkują raczej.

Mam nadzieję, że nie namieszałam Ci w głowie. Ale mówię z własnej obserwacji i tego co wyczytałam kiedyś tam
Migawki z ogródka 21:11, 19 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
tulucy napisał(a)



Normalnie na piernatach śpią Ale to drugie zdjęcie mnie ubawiło
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 20:51, 19 gru 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
popcorn napisał(a)

Super fotka !!!!!
Szmaragdowy Zakątek 20:26, 19 gru 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
I jeszcze choinka dla mojego Filipka.
Nie ma na niej ani jednej okrągłej bombki…są za to zwierzątka, ptaszki, pojazdy, owoce, ludziki, gigantycznych
rozmiarów cukierek …wszystko kolorowe i błyszczące.
Miałam w tym roku jej jeszcze nie ubierać bo wnuczek jest za malutki…ale nie mogłam się powstrzymać
Jest taka wesoła i bajkowa…. inna od wszystkich.

Szmaragdowy Zakątek 20:26, 19 gru 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Wianki na drzwi wejściowe.
Ten z reniferkiem jest dla sąsiadów, żeby było im miło mijając moje drzwi, a wersja srebrno-biała na drzwiach od strony przedpokoju


dekoracja na balkonie
Szmaragdowy Zakątek 20:24, 19 gru 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Czas na dekoracje świąteczne…
choinka w odsłonie dzień / noc


stroik na stół


wianuszek


świeczniki


i jeszcze takie tam…





Okno na ogród 18:47, 19 gru 2020


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Do góry
Nie robiłam ostatnio zdjęć. Raz tylko cyknęłam jak spadł na 5 minut śnieg.



Żyję już nowym ogrodem, który będzie w stylu naturalistycznym. Całkowite przeciwieństwo tego mojego maleństwa. Będę mogła wreszcie poszaleć . Już nie mogę się doczekać wiosny.

Blaski i cienie nowego życia 17:27, 19 gru 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry


Ale masz jeszcze miejsca na chciejstwa Te jodły i tuje to Twoje czy sąsiadów?
W moim małym ogródeczku - Dorota 17:05, 19 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Bardzo mi miło, że trafiłaś do mnie i spodobało Ci się to co tworzę w domu i w ogrodzie. Zapraszam częściej.





I w domciu i w ogrodzie tworzysz Dorotko przepiękne dekoracje.
I wszystko tak pięknie oświetlone. Wielkie brawa
Mój ogrodowy pamiętnik 16:59, 19 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Zimą jestem wymiksowana z ogrodu ale dzisiaj cyknęłam parę smutnych pseudozimowych fotek. Żeby coś było ku pamięci końcówki tego mega dziwnego roku. W tym roku nie ścinałam bylin i na razie nie obcinałam kwiatów hortensji więc aż tak łyso nie jest.







No i dobrze kwiatów hortensji nie ścinałaś.
widzisz jak nawet suche pięknie zdobią ogród
Trawy też ładnie się prezentują.
I widać, ze masz bardzo ładny chociaż teraz uśpiony ogród
Za drzwiami do ogrodu... 16:53, 19 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
anpi napisał(a)
Wrócę jeszcze do śnieżnych widoczków z soboty, bo dziś już niewiele zostało...

Pięknie jak jest zimowo i biało.
U mnie nic po śniegu nie zostało.
Im bliżej świat to cieplej się robi. Szkoda.
Pierniczki ładne. Zapewne i apetyczne.
A ja tak sie zbierałam, tak zbierałam i odpuściłam. Bo moi chcą ciasta z kremem
Pozdrawiam Anuś
Mój ogrodowy pamiętnik 16:41, 19 gru 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Zimą jestem wymiksowana z ogrodu ale dzisiaj cyknęłam parę smutnych pseudozimowych fotek. Żeby coś było ku pamięci końcówki tego mega dziwnego roku. W tym roku nie ścinałam bylin i na razie nie obcinałam kwiatów hortensji więc aż tak łyso nie jest.






Ranczo Szmaragdowa Dolina II 16:40, 19 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)



Ladnie.
A ta twoja śliczna altanka, to jak taka świątynia dumania
Pięknie wygląda
Zieleń, drewno i antracyt 16:25, 19 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
antracyt napisał(a)



To jest śliczne. Czy to jest patyk bambusowy i do niego przypięte 2 gałązki świerkowe?
Jak przyczepiałaś szydełkowe ozdobry?
Hortensjowo 16:25, 19 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
Helen napisał(a)

Rozwiń na priv to R., bo nie kumam

Donice przy wejściu do domu

Klonik zgooopiał

No i niezawodny Helleborus niger



Bardzo ładnie
I piękny , niezawodny ciemiernik. Ja też go bardzo lubię.
Tylko nie wiem czemu ciemiernik biały ma taką przewrotną nazwę - czarny
( po łacinie zwany czarnym, Helleborus niger), jak on jest przecież biały
Przedziwny Ogród 16:21, 19 gru 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Pięknie ci ta choinka wyszła.
I jaka duża!! Taka naturalistyczna
Ale wyobrażam sobie, że sporo pracy zajęło ci jej wykonanie i udekorowanie.
Ale efekt wspaniały
I ta ławeczka. Piękne rzeczy tworzysz Agatko.
Pozdrawiam


Aniu, trochę to czasu zajęło. Ale to był bardzo przyjemny czas, długo wyczekiwany Najwięcej czasu zajęło mi skręcanie siana. Choinka będzie stała obok ławki.
Na ławce miałam zrobić bardziej naturalną dekorację, ale te święta są wyjątkowe i stwierdziłam, że świecidełka muszą być Zresztą ja lubię takie dodatki

Cały czas wersja robocza....








Zieleń, drewno i antracyt 16:20, 19 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
Helen, już dawno nie

Dokończyłam wianki Spożywcze dodatki jednak nie pasowały, postawiłam na owoce róży i jemiołę. Zrobiłam jeszcze minimalistyczną ozdobę na drzwi, a mężaty zażyczył sobie coś świątecznego na saunę

Więcej w tym roku nie robię, skończyły mi się materiały

Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 16:15, 19 gru 2020


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
A to moje dzieła

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies