Hortensjowo
19:46, 16 gru 2020
Sabinko, pojechałam dzisiaj w poszukiwaniu małego iglaczka.
Natknęłam się na tawułkę jap.Anthony Waterer. Ma pięknie bordowe listki.
Tylko mam pytanko, nie wiesz czy przezimuje mi w doniczce, czy muszę ją wkopać?? Jakoś nigdy nie miałam.
Zobacz...
Usunę fotkę, aby nie zaśmiecać Ci wątku.
Natknęłam się na tawułkę jap.Anthony Waterer. Ma pięknie bordowe listki.
Tylko mam pytanko, nie wiesz czy przezimuje mi w doniczce, czy muszę ją wkopać?? Jakoś nigdy nie miałam.
Zobacz...
Usunę fotkę, aby nie zaśmiecać Ci wątku.