Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:27, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:24, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:22, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:16, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
dwa duchy w ogrodzie



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:15, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:09, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Sezon 2017 u Hanusi 22:08, 14 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
U mnie akurat była szarlotka z dodatkami. To było pieczone kiedyś, dziś już się nie bawię, chociaż kto wie? Przeglądam archiwalne fotki

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:07, 14 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Mgliście było i jeszcze ma być.... dziwna ta pogoda ostatnimi czasy....dziś podają, że Etna wybuchła..... psychicznie przygotowuję się do kolejnego sezonu z powodziami, bo jak popioły poszły w górę to i spaść muszą, a wiadomo, że spadną w postaci kropli.....
Czarnowidztwo.... wiem, staram się walczyć, ale jakoś nie umiem



Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:35, 14 gru 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
kasiek napisał(a)
No to mogę pokazać zmiane garaży, choc jeszcze nie wszystko zrobione, czeka ostatnia część. Tak było

A teraz te dwa wyglądają tak:

Zakończenie w tym tygodniu

Niesamowita metamorfoza, bramy garażowe wyglądają naturalnie jak z drewna i wykończenie, pomimo kłopotów perfekcja
W moim małym ogródeczku - Dorota 19:51, 14 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Ja tu na O często wstawiam fotki, na facebooku i na grupie ogrodowej facebookowej czasem, bardzo sporadycznie.
Ja mieszkam na uboczu to wiele osób nie zna mojego ogrodu, tylko bliscy znajomi i rodzina w nim bywa.






Cudowne jak z Disneya. Bajkowo to wygląda. Dorotka już zanotowałam i usunę



Działka prawie w Borach Tucholskich 19:28, 14 gru 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Basiek Ziębice od Chojnic to strasznie daleko, 20km od drogi Wrocław - Kudowa to nawet przejazdem tam się nie trafi
padł przemysł i miasteczko stanęło w miejscu


w ratuszu jest muzeum sprzętu gospodarstwa domowego (całkiem przyzwoite)
Sezon 2017 u Hanusi 17:10, 14 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Piotr święta u mnie odpalą pod koniec tygodnia, może w czwartek piątek. Ale atmosfera się zagęszcza: co upiec, co ukręcić, co zamrozić, i jak wystroić.

Miłego przygotowania wszystkim, i nioech wszystkie przysmaki będą na miarę cukierni Bliklego w Warszawie.


Działka prawie w Borach Tucholskich 16:40, 14 gru 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Chwaliłem Rynek (zwłaszcza rozmiar) w swoim rodzinnym mieście to teraz dowód


mały fragment z domem w którym się wychowałem (ten na wprost z niewielką attyką)
w lewo są jeszcze niewidoczne 3 kamienice i to jest dopiero połowa jednego boku rynku w Ziębicach
Oczywiście dachy (i strychy) tego kwartału były nasze , natomiast przyległe uliczki zakamarki i ruiny to były tereny sporne o które toczyliśmy regularne bitwy.
W rogu przy uliczce prowadzącej w kierunku targowiska podświetlona kamienica w której kiedyś mieszkała dziewczyna znana z ostatniej wypowiedzi na temat statystów w szpitalach

O przedwojennym kanibalu Karlu Denke już nie będę opowiadał bo kto chce odrobiny makabry to znajdzie to w sieci

zmiana tematu

sosna czarna po latach ma nareszcie właściwe igły




dęby
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 15:57, 14 gru 2020


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Zamiast białego puchu mamy lodową pokrywę wszystko przygięte ku ziemi.
A u mnie powoli sprzątam na święta dom.

Sezon 2017 u Hanusi 14:39, 14 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Niestety, taki prawdziwy to był włąśnie 10 lat do tyłu. W grudniu na dodatek.

Świerk serbski - Picea omorika 14:04, 14 gru 2020

Dołączył: 21 lip 2020
Posty: 6
Do góry
mazia_ku napisał(a)
Dzień dobry,

Bardzo potrzebuję wsparcia i mądrej rady...
Miałam posadzone świerki serbskie 12 sztuk w szpalerze. Sadzone w zeszłym roku w październiku. Z 12 zostało mi aktualnie 9 i wśród nich widzę że z kolejnymi dwoma robi się to samo co z poprzednimi trzema które wyschły i zostały przeze mnie już usunięte
Usychanie objawia się zmianą koloru na jaśniejszy zielony i igły powoli usychają. Co to może być? Po kolei atakuje koleje choinki.Jak usuwałam poprzednie nie zauważyłam aby z korzeniami działo się coś złego. Podłoże mamy gliniaste ale 30 cm jest nawiezione dobrej ziemi. Zresztą przy sadzeniu też były podsypane dobrą ziemią (nie do iglaków). Nawwożone florowitem uniwersalnym. Rosną bez agrowłokniny, podsypane korą.
Próbowałam je ratować topsinem ale to nie pomogło.


Chętnie odświeżę pytanie- bo u mnie to samo -na 90sztuk 3 są inne, żółte tak jak by powoli usychały.

Sezon 2017 u Hanusi 13:42, 14 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Tak, Jolu,jest nadzieja, i może mi wtedy wigor wróci. Jeszcze tylko świąteczne hopsztosy przeżyć i będzie fajnie. Karola już wysiała paprykę, też muszę wcześniej ruszyć z wysiewami niektórych.

Serweta, zwykła chińszczyzna, ale raz do roku można wykorzystać. Możliwości ruchu za wiele już nie mam, może trzeba przestawić się na rękodzieło? Trochę przydasiów po kątach mam pochowane, Przyjdzie światło, to i natchnienie się znajdzie.
Zima 10 lat temu


Zieleń, drewno i antracyt 13:26, 14 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
Dzięki Basiu, choinkę też już dziewczyny ustroiły, tylko trzeba jej jeszcze pierniczków dodać

U nas 8stopni w cieniu i słońce
Znowu na wsi 13:09, 14 gru 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Do góry
Moja ulubiona kompozycja w donicy pokazywana do znudzenia






wspaniała ta kompozycja
Ale pewno trzeba często podlewać, to rośliny lubiące wilgoć.
Często zmieniasz im ziemię?
Znowu na wsi 12:53, 14 gru 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14181
Do góry
Nadzieja na wiosnę - te kijaszki to zasieki przeciw czworonożnym







Kalina jak zwykle umila smętny zimowy czas.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies