Choroby i szkodniki magnolii - Magnolia
19:10, 02 gru 2020
lewa nie ucierpiała tak bardzo. Myslę że jakieś 3/4 są ok. Najbardziej złamane gałęzie są głównie w dwóch mijscach, na samym czubku i duża gałąź na samym środku.
tyle z niej zostało. Trochę trudno teraz coś pokazać, bo kolory się zlewają... tło takie same jak rośliny...
jeszcze jedno przed wypadkiem. Prawa ucierpiała dużo bardziej niż lewa. Została z niej jakaś 1/3...
mają/miały ładne pąki
tak wyglądały jesienią