Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kwiaty we włosach 15:34, 15 lis 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Małymi krokami-Ogród Wioli 15:32, 15 lis 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Rdest...


Szałwia Caradonna...


Szałwia microphylla...


Drakiew...
Kwiaty we włosach 15:32, 15 lis 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Kwiaty we włosach 15:30, 15 lis 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Małymi krokami-Ogród Wioli 15:23, 15 lis 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Ostatnie kwiaty...

Siewka jeżówki,która powtórzyła cechy mateczne w 100 % Pink sensation,jedna z moich ulubionych...


Niezmordowane bodziszki Rozanne,które kwitną od czerwca....


Pszonaki...


Jakiś dzwonek...
Kwiaty we włosach 15:20, 15 lis 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry




Małymi krokami-Ogród Wioli 15:17, 15 lis 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Słońca ostatnio jak na lekarstwo... dziś blysnęlo troszkę ,więc parę fotek zrobiłam....

Kilka dni wcześniej brzozy się złociły a dziś już łyse....


Graby dziś żółte kurczaki


Miedziane buki


Crocus - krokus (szafran) 14:53, 15 lis 2020


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Krokus jesienny Sativus
Kwiaty we włosach 14:51, 15 lis 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 14:46, 15 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Piękny dzień. Kurom też się podoba





Podwórkowa rehabilitacja 13:19, 15 lis 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry



Koniec
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Gości
Podwórkowa rehabilitacja 13:15, 15 lis 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 13:13, 15 lis 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 13:11, 15 lis 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 13:09, 15 lis 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
I mój przedogródek w brązach i różach.
Uwielbiam



Podwórkowa rehabilitacja 13:06, 15 lis 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Początki
Podwórkowa rehabilitacja 13:05, 15 lis 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Końcówki
Podwórkowa rehabilitacja 13:03, 15 lis 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Patrz nigdy się ich nasiennikom nie przyjrzałam tak z bliska Dzięki



To pąki tak ciekawie wyglądają u tych ciemnych kosmosów.
Moje starocie dla Ciebie.

Podwórkowa rehabilitacja 13:00, 15 lis 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
mikina34 napisał(a)

Reniu, mam chyba Twój adres z koperty, prześlę Ci znaczek z kopertą zwrotną.
Jesteś cudowna, kobieto :* dziękuję

edit.: czy te chryzantemy to maja sznasę przeimowac? Widziałąm fajne białe na wyprzedaży i zastanawiałam się czy jest sens wkopywać.



Przyślij jeśli chcesz ale nie musisz
Wiele odmian ma szansę. Warto spróbować jak Ci się podobają i kosztują grosze.
Wyżej wstawiłam moje z zeszłego roku.

Tymczasem w szklarni. Od września nie podlewam, nie nawożę, wydawało mi się, że wszystkie oberwałam a tu taka niespodzianka. Jest środek listopada a jeszcze nie było w nocy temperatury poniżej 5 stopni.
Podwórkowa rehabilitacja 12:55, 15 lis 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
kasiek napisał(a)
Bardzo elegancko wyglądałą te białe chryzantemy - śliczne!


Zróżowiały ale nadal są eleganckie
A tak wyglądają zeszłoroczne wsadzone w warzywniku.
Trzeba przycinać w odpowiednim momencie, żeby nadać kopiastą formę.
Ja oczywiście tego nie zrobiłam.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies