Trochę więcej uwagi poświęciłam skalniakowi. "Więcej uwagi", czyli trochę odchwaściłam i posadziłam aksamitki i goździki. Upchnęłam tam też narcyzy, które zostały mi jeszcze ze świąt.
Zakwitła szarotka alpejska i orlaya - tak, w końcu mam orlayę. Z nasion wysianych wprost na rabacie w zeszłym roku. Teraz będę już tak robić zawsze. Żadnego sadzenia w doniczkach.
Aniu, cudne te irysy, myślałam , że są białe. W ogóle to masz mnóstwo różnych ciekawych roślinek.
Wydaje mi się, że wisteria zakwitnie, bo wygląda to na pąk kwiatowy.
Skrzynie warzywne superowe.