Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pachnący różami, malowany bylinami 21:47, 22 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
Pachnący różami, malowany bylinami 21:39, 22 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry







Pachnący różami, malowany bylinami 21:33, 22 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Też lubię irysy, choć syberyjskie są mniej problemowe zarówno z kwitnieniem jak i brązowieniem liści po kwitnieniu. Bródkowe i u mnie często strajkują


Syberyjskie też maja swój urok i niedługo zakwitną, nadają ogrodowi lekkości.






Pachnący różami, malowany bylinami 21:28, 22 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
Pachnący różami, malowany bylinami 21:21, 22 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
Alija napisał(a)
Ewuś, piękne różaneczniki i azalie, maj co prawda zimny, ale dzięki temu kwiaty dłużej się utrzymują.


Alicjo, one teraz królują i cieszą oczy.



Dębowe zakątki 21:18, 22 maj 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Ania gratulacje. Masz fajne hobby. Podziwiam najbardziej konie.
Zdjęcia też śliczne. Mimo zimnej wiosny sporo kwiatów.

Gosiu dziękuję bardzo
No tak to bardzo wciągające i twórcze hobby,
W tym tygodniu namalowałam takiego anioła nad klesztowskim kościołem, to na zamówienie


Maj chłodny. A sporo kwiatów ,, um będzie coraz więcej bo to ubimy i to bardzo.
Dziękuję za miłe , pozytywne sowa
Kwitną orliki
Boso przez ogródek 21:17, 22 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
AgaBoso napisał(a)
Ostatnie murarki wyjęłam z lodówki w poniedziałek. Niewiele dzirek jest zalepionych. Myślę, że powodem jest zimna wiosna.




Mogły też znaleźć inne lokum
Pachnący różami, malowany bylinami 21:15, 22 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
Ulina napisał(a)


Ładnie Ci kwitną


Ula, teraz królują rodki i azalie wielkokwiatowe.


Pachnący różami, malowany bylinami 21:10, 22 maj 2025


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry
Margo2 napisał(a)
Uwielbiam irysy.
Niestety u mnie nie chcą wszystkie kwitnąć. Albo kwitną na zmianę co roku.
Szkoda, bo psuje to kompozycję.
Jestem bardzo ciekawa tej angielskiej rabaty. Zapowiada się świetnie


Małgosiu, u mnie jest podobnie, niektóre kwitną co trzy lata, tylko nieliczne kwitną corocznie. W tym roku powolutku rozkwitają i czekam jeszcze na kilka odmian. Te odmianowe irysy są dość chimeryczne, albo nie kwitną corocznie, albo marnie przyrastają, niektóre jakby były zahibernowane. Pomimo tych wad bardzo je lubię, są śliczne.









Ogród bez roweru 21:09, 22 maj 2025


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Moje kaliny japońskie to odmiana Watanabe.
Coś cyknęłam, ale nie wiem czy coś wypatrzysz.



Nóżki trzeba moim kalinom wydepilować.
Kraina spełnionych marzeń 21:07, 22 maj 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
MagdaLenka napisał(a)
Kilka fot z Zakopanego.





Ale zazdraszczam takiego wypadu Cudne foty
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 20:54, 22 maj 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13819
Do góry
Judith napisał(a)
Trafiłam dzisiaj do hostowego raju .
Mnogość odmian, liczba roślin i ich wygląd - opad szczeny! Ceny kosmiczne, ale nie przeszkadza mi to dumać nad kupnem jednego egzemplarza o średnicy metra .
Paczta - hosty aż do widocznych w oddali krzaczorów:


I wyszłaś bez zakupów?
Glina i zielsko 20:51, 22 maj 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13819
Do góry
Wszystkie moje 7 krzewuszek to maluszki jeszcze. Ale kwiecia mi nie pozałowały.


Bociany się zadomowiły i chyba bedą młode.
Agatka mało co opuszcza gniazdo a Jacek donosi gałązki i chyba ją dokarmia.
I bardzo sie kochają co często widać a akt miłości poprzedzony jest klekotaniem.
Dębowe zakątki 20:46, 22 maj 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
GorAna napisał(a)

Ależ ogień ☺️
W sam raz na ognistą rabatę ☺️

To prawda ta azalia Feuerwerk
to taki żywy ogień w ogrodzie. Cudna jest.



azalia golden sunset

Glina i zielsko 20:44, 22 maj 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13819
Do góry
Biedronkowe piwonie w drugim sezonie bedą kwitły.
Pąki się otwierają i ciekawam co faktycznie mam.


Ogród w malinówkach 20:44, 22 maj 2025


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5718
Do góry
Przypomnę tylko jedno foto.

I to niby jest jeżówka purpurowa Alba!?

Jak były małe to liście jakby jeżówki, a teraz...
W necie znalazłem dwie podpowiedzi, że rudbekia szorstka albo ambrozja trójdzielna, czy jakoś.
Glina i zielsko 20:42, 22 maj 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13819
Do góry
Baptysja w towarzystwie orlików


Szałwiowa rzeczka na kortowej coraz ładniejsza.


Ścieżke do pergoli na kortowej obsadziłam kosaćcami. Kępki jeszcze małe ale kwiatuszki są.


Glina i zielsko 20:39, 22 maj 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13819
Do góry
Platanowa orlikami stoi
Glina i zielsko 20:38, 22 maj 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13819
Do góry
Orliki szaleją, niektóre kępy mają po 100 cm wys. Pozeraja krzaczki hortensji. Chyba je po kwitnieniu przesadzę za hortensje.




Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 20:35, 22 maj 2025


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5718
Do góry
Judith napisał(a)
Dziewczyny, zagadka. Od razu mówię, że to również zagadka dla mnie. Ani AI, ani wujek nie pomogli.
Krótkie wprowadzenie: jesienią przy przekwitłych jeżowkach pojawiły się siewki. Byłam pewna, że to jeżówki z uwagi na sąsiedztwo i wygląd liści. Zadowolona przesadziłam siewki na inną rabatę.
No i, proszę ja Was, aktualnie nie wygląda mi toto na jeżówki . Wyrosło bujne, nieadekwatnie zupełnie do stanu innych jeżówek w ogrodzie.
Oto rzeczona roślina i pytanie - co to kurde jest??
Nie dziewczyna, ale się wypowie Jak najbardziej wygląda na jeżówkę, większość moich ma taki kształt liści, a jedna odmiana wręcz lancetowate. Dla mnie to jeżówka

Zagadkę z przed paru dni też mam u siebie. Jak chcesz to loooknij
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies