Kasiu, znalazłam taki plan.
Już zmieniony, zaznaczyłam na roboczo nowa wielkosc tarasu (Izy zasługa, że będzie taki wielki, to ona mnie namawiała na taras na całą szerokość budynku).
Pracwy dolny róg- widać wejście do domu (ganek z dwoma słupkami).
Lewy dolny róg (tak jakby za domem) warzywnik. Piwniczka jest jeszcze niżej, ale zdjęcie ucięło tę część działki.
Lewy górny róg - coś w rodzaju mini zagajnika, z hamakiem dla córki.