Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 10:49, 21 maj 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7023
Do góry
Łąka i maki







Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 10:44, 21 maj 2025


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14141
Do góry
Wafel napisał(a)
Co to za drzewko/krzew kwitnie teraz przy drewnianej ławce?

Kalina
W Kruklandii 10:36, 21 maj 2025


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Na nowym ciekawsze rzeczy



Skarpy dopiero połowa zrobiona. Czekamy aż trochę grunt podeschnie.

Żyto przestało rosnąć i ma kolor czerwonawy.... zmarzło? Czy niedożywione?
Dębowe zakątki 10:32, 21 maj 2025


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Oj dziękuję
Hm, staram się rozwijać w swoich pasjach

Azalia feuerwerk - na razie tylko ona w pełni rozkwitu.

Ależ ogień ☺️
W sam raz na ognistą rabatę ☺️
Ogród w dolinie 10:28, 21 maj 2025


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Roocika napisał(a)
No i fotki


Prawdziwe szaleństwo☺️
Skądś to znam☺️
Asiu zakupy zacne. Ciekawe czy wszystko zaakceptuje Twój ogród, myślę o kuklikach na przykład. U mnie nie znajdują dobrych warunków i co kupę to po roku mówią że im się nie podoba ☺️
W Kruklandii 10:28, 21 maj 2025


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Takie u mnie wszystko jeszcze nie bardzo wyrośnięte.



I mało co kwitnie...




Nuda
W kamiennym kręgu od początku 10:22, 21 maj 2025


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry

Tak przymrozek potraktował PawAniego☹️
W kamiennym kręgu od początku 10:20, 21 maj 2025


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Pierwsze róże już się budzą

W kamiennym kręgu od początku 10:18, 21 maj 2025


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W oczekiwaniu na kwitnienie piwonii
W kamiennym kręgu od początku 10:17, 21 maj 2025


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Dzisiejsza energia ☺️
W Kruklandii 10:13, 21 maj 2025


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Porównanie jak wygląda skrzynia przykryta białą włókniną, a jak wyglądają skrzynie bez



Zaczynam inaczej myśleć o swoim przyszłym warzywniku...
Ogrodowe wariacje 09:12, 21 maj 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13820
Do góry
Wiaan napisał(a)
Dzień dobry




Piękny poranek i te promienie cudne.

Lubie wstać rano przed wszystkimi i wyjść do ogrodu słuchać ptaków.
Ty Anetka chyba też.
Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka 09:09, 21 maj 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13820
Do góry
Judith napisał(a)
Szukając pozytywów w rzeczywistości nie muszę się mocno napinać - wystarczy że wyjdę do ogrodu .
Dzisiaj pięknie, słonecznie.





Fajne to pierwsze zdanie. Tez szukam pozytywów w rzeczywistości i uciekam do ogrodu.

Judith pięknie masz. ❤️❤️❤️
W kamiennym kręgu od początku 08:42, 21 maj 2025


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Joku napisał(a)
Wykopujesz już tulipany?

Jolu, biorę rozwód z tulipanami Nie ruszam ich i tym roku ☺️
Ostatnie sztuki jeszcze są
W kamiennym kręgu od początku 08:40, 21 maj 2025


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Roocika napisał(a)
Ania, nie wiem co zacytować. Masz spektakularnie w ogrodzie!
Kalina jaka puchata od kwiatów i te kępy orlików niesamowite wrażenie na mnie zrobiły

Asiu to pochwała na wyrost,ale dziękuję bardzo ☺️
Czekam teraz na piwonie☺️
W kamiennym kręgu od początku 08:37, 21 maj 2025


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Alija napisał(a)
Aniu, dziękujemy bardzo, rzeczywiście jest moc. Piękne widoki, na dodatek masz słoneczko, zachwycam się i pozdrawiam serdecznie.

Bardzo dziękuję ☺️
To na uspokojenie oczu biel zawilców ☺️
Ogrodowe wariacje 08:16, 21 maj 2025


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Zapożyczone drzewa też fajne
Ogrodowe wariacje 07:23, 21 maj 2025


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Dzień dobry


Nowe migawki z ogrodu 01:21, 21 maj 2025


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Kasiu, znalazłam taki plan.
Już zmieniony, zaznaczyłam na roboczo nowa wielkosc tarasu (Izy zasługa, że będzie taki wielki, to ona mnie namawiała na taras na całą szerokość budynku).
Pracwy dolny róg- widać wejście do domu (ganek z dwoma słupkami).
Lewy dolny róg (tak jakby za domem) warzywnik. Piwniczka jest jeszcze niżej, ale zdjęcie ucięło tę część działki.
Lewy górny róg - coś w rodzaju mini zagajnika, z hamakiem dla córki.
Nowe migawki z ogrodu 01:07, 21 maj 2025


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Kasiu, ciężko powiedzieć.
Ale pewnie tak. Kolorowy misz masz.

To jedna z dwóch długich rabat. Łatwiej napisać, czego na niej nie ma


Zdjęcie robione z długiej ścieżki biegnącej od tarasu (który dopiero powstanie) w głąb ogrodu. Rabata jest prostopadła do tej ścieżki, równoległa do tarasu. Ta na zdjęciu jest po prawej stronie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies