Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:46, 19 cze 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Za dużo zdjęć i nie wiem które wybrać
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:41, 19 cze 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Idziemy do ogrodu. Po drodze Muzeum Rolnictwa ale niestety zamknięte.
Ptaszarnia

W ogrodzie głównie rośliny lecznicze

Urocze mini oczka
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:34, 19 cze 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:29, 19 cze 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
I parę fotek z dzisiejszego wypadu do Ciechanowca.
Skasen, Muzem Rolnictwa i Leśnictwa. Ogród Botaniczny


Za drzwiami do ogrodu... 23:26, 19 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Klon stworzył cudowny parasol w ogrodzie, a ceglana ścianka z oplatającą różą wygląda wspaniale.

Zarówno murek, jak i klon to zasługa mojego męża Murek zbudował, a klona kupił. Mi marzy się jeszcze żółty klon
Za drzwiami do ogrodu... 23:11, 19 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
ElaS napisał(a)


Pięknie w Twoim ogrodzie wręcz zjawiskowo. A te zdjęcia z uchylonymi drzwiami jak obrazki w książkach, z bajkami o księżniczkach. Aniu, jesteś księżniczką czy królewną

Jak byłam mała mówiłm,że kiedyś zostanę królewną Nie sądziłam, że będę królową swojego ogrodu
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 23:02, 19 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Tymczasem w Casa Gaudi na Kanarach grasują..modliszki


I śliczny kanaryjski kwiatek-jak motylek na dobranoc
Igielnik 22:52, 19 cze 2020


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 303
Do góry


Pamiętajcie o ogrodach 22:49, 19 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
greg66 napisał(a)
trytoma trzyletnia




zakatek cienisty z języczką przewalskiego


i moja piękność pęcherznica kalinolistna


Cudne trytomy.
moje nie zakwitły
Widzę nowe hosty zakupione i jeżówki. Suuper!!
A jakie odmiany host kupiłeś ??
Ja też jeszcze kilka nowych kupiłam
Mirkowy ogród (początki) 22:40, 19 cze 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Kocimiętka Purle Haze .Sztywna niska i kwiaty i liście ma ciemniejsze od zwykłej i WL .
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:34, 19 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Zachwyciła mnie Ballerina i okazało się, że wygospodarowałam miejsce jeszcze dla jednej róży Mam tylko wątpliwości jak ją posadzić, ponieważ w doniczce szczepienie jest prawie 10 centymetrów nad ziemią. Liczę na Waszą pomoc



Jeszcze opis z Internetu Ballerina - róża piżmowa. Odmiana wyhodowana przez J.A. Bentalla w 1937 roku w Anglii. Można ją sadzić także na gorszych glebach oraz w cieniu. Polecana na niskie żywopłoty, jako roślina okrywowa, do sadzenia w pojemnikach.
Pora kwitnienia: VI – X, powtarza kwitnienie, warto ścinać kwiatostany po przekwitnięciu. Owoce ma niezbyt dekoracyjne
Wysokość / szerokość krzewów: 1/ 1 m

Moja bajka 22:20, 19 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 22:16, 19 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

przy okazjo podkrzesałam od dołu dzikiego klona. Hortki dostały więcej światła, mogę wejść pod niego bez schylania i lepiej widać aniołka od Iwonki
Zielony AZYL 22:15, 19 cze 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Do góry
Moja bajka 22:11, 19 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

żal było tych limonkowych wierzchołków, ale kiedyś wreszcie trzeba było to zrobić. Przy okazji moje roślinki dostaną więcej światła i może wreszcie ambrowiec złapie ciekawsze kolory niż żółty

teraz znów sąsiadka mówi,m że łyso się zrobiło. No nie dogodzi. Mi pasuje. Myślałam, że jakoś gorzej będzie
Moja bajka 22:06, 19 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Dziś u nas sporo się działo. Nie mogłam zmobilizować ema do cięcia tuj. Rosną pewnie z 12 lat i nigdy nie były cięte. Dziś sąsiadka poprosiła, żeby je przyciąć, bo zacieniają jej warzywnik i proszę - dało się .
Strasznie dużo ich ucięliśmy. Mam nadzieję, że się pozbierają. Zasmarowaliśmy każdą po kolei maścią przeciwgrzybiczną.

nie było łatwo w ten gąszcz wbić się z drabiną i niczego nie połamać. Ale udało się
Pszczelarnia 22:00, 19 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
I tym mieczykiem żegnam się już naprawdę, (piątkowe "dowidzenia, muszem iść spać")



Pszczelarnia 21:58, 19 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Agatowe goździki


Pszczelarnia 21:56, 19 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
A to moja różanka, tylko róż na razie nie widać

Miejski ogród w wersji mini 21:56, 19 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
kaz742011 napisał(a)
W końcu się odważyłam i sekator w ruch poszedł . Pierwsze cięcie żywopłotu. Niestety strzyżenie odbyło się szybko bo burza skutecznie wygoniła mnie z ogrodu. Poprawki na razie nie będzie.
Dla porównania jak było i jest teraz.


No i super wyszło, udało się Kasiu czyli zdolności są
Co ile masz posadzone buksy i jakiejś wysokości były sadzonki jeśli pamiętasz?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies