Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igielnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Igielnik

popcorn 15:34, 19 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale masz przepięknie!
Itoh boska, a jaki kot! Super
____________________
Mój nowy ogródek
fasola 17:47, 19 cze 2020


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 301
Piwonie kocham. Mąż już się śmieje, że już ich wystarczy. Ogólnie bardziej lubię rośliny kwitnące.

Kot jest przesłodki, ale bardzo chory (wada serca). To ragdoll, bardzo polecam tą rasę. Jest towarzyski do ludzi, mądry, cichy i delikatny, ma fajne futro. Taki psowy kot z charakteru. Bardzo go kochamy. Na szczęście jest już z nami dłużej niż zakładał weterynarz, ostatnio wygląda kwitnąco - spacerki w ogrodzie mu służą. Nawet mi padalca upolował i zaniósł do sypialni.
Ukraść się nie da, taki jest z niego tchórz ostrożny. Jak do nas przyjechał to 3 tygodnie spędził pod kanapą zanim nas zaakceptował.
Mamy jeszcze dwa inne 13 letniego rudego dachowca Lumpka i rocznego norwega, ale on ma szwędaczkę we krwi, do domu przychodzi głównie jeść i jak pada.

Dziko w ogrodzie to się zaraz zrobi, 3 dni temu złamałam lewą rękę. Całą lewą łapę mam w gipsie, od pachy po palce. Przy tej pogodzie nie wygram z chwastami.

Z mojej ksywy dzieci się śmiały, jak odkryły, że piszę na forum.

Pozdrawiam,
Ola
____________________
Fasola Igielnik
A_gawa 19:07, 19 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Olu, przykro mi z powodu ręki. Nie wiem jak usiedzisz bez roboty. Koty masz fantastyczne. Może kiedyś ragdolka nabędę. Marzy mi się MainCoon też. Odpoczywaj! Ja ze Śląska.

Agnieszka
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Nowa12 19:52, 19 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Piękny ten Twój kot. A zwłaszcza oczy .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Roocika 20:22, 19 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Złamanej ręki współczuję...
Piwonię mam na razie jedną ale myślę, że upchane gdzieś jeszcze na pewno, są piękne.
Kotów to w sumie zazdroszczę , bardzo bym chciała ale niestety alergi nie pozwala w domu mieć kota
Też lubię Twój ogród za naturalność i nienachalnie, jakby rośliny same powyrastały
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
fasola 22:52, 19 cze 2020


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 301


____________________
Fasola Igielnik
Mgduska 09:02, 23 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Współczuję złamania, ale rozumiem, że przynajmniej możesz sobie na zwolnieniu posiedzieć i popatrzeć na ogród? Teraz, kiedy robi się tak ślicznie
Od biedy możesz odchwaszczać drugą - tylko czy to warto? Rośliny masz bujne, chwastów wcale nie widać
Koty masz baaardzo przystojne
____________________
Sałatka pokrzywowa
UlaB 09:46, 23 cze 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Witaj Fasola, przyszłam do Ciebie na spacer i od razu, zamiast kwiatków, wpadło mi w oko, że jesteś zagipsowana. Współczuję. Wycinka drzew dużo dała, a kółko ze stolikiem jest świetne. Będę do Ciebie zaglądać na konsultacje, ale to dopiero w przyszłości. Kupilismy sporą działkę nad jeziorem na suwalszczyźnie (chyba to juz Suwalszczyzna, a moze jeszcze Mazury niemniej na północ) i juz zacieram łapki, bo mój ogród przy domu to juz zapełniony mikrusek, wiec znowu bede sadzić. Te 130km chyba jednak robi różnicę klimatyczną, wiec podgladam co u Ciebie wytrzymuje.
Pozdrawiam!
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
fasola 12:15, 23 cze 2020


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 301
Zaczęły kwitnąć róże. W końcu moja Lykkefund zaczyna być widoczna. Miała być taką terminatorką... może trzeba jej więcej czasu i obornika.





____________________
Fasola Igielnik
fasola 12:19, 23 cze 2020


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 301
New Dawn



Penelopa na tymczasowo w warzywniku. Nie zdążyłam wiosną jej miejsca przygotować. Kwiaty ma śliczne.





Jakaś okrywowa. Niestety w zaniku.
____________________
Fasola Igielnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies