Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Podwórkowa rehabilitacja 09:44, 19 cze 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Cudowne polaczenie stipy i szalwi


Dziękuję, zastanawiam się czy przyciąć szałwię (w pełni kwitnienia jest) czy podpierać.
Koszmarnie mi zmłóciło stipowisko.
Różanka lepiej, jedynie kocimiętka pomięta


Zakwitły martagony.
Ogród bez reguł 09:42, 19 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Playfull Rokoko


Artemis

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 09:41, 19 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Zakwitł mi taki mak







Danusiu, myślisz, że ten mak wschodni z nasion powtórzyłby cechy rośliny matecznej?

Mam nieco innego i już drugi rok zastanawiam się, jak go pomnożyć. A może trzeba po prostu wysiać (kiedy?)?
Ogród bez reguł 09:39, 19 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Klątwa Ogrodowiska


Freifrau Caroline


Kimono zza krzaka


Eden Rose w oczekiwaniu na kratkę
Podwórkowa rehabilitacja 09:37, 19 cze 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Makusia napisał(a)
Szałwie i stipy! Wielkie WOW! Ogromne! Jak to zrobiłaś, że osiągnęłaś taki efekt "niżej-wyżej"??? No śliczne, piękne!

Clematis Paul Farges- znowu byłabym bez rąk, bo w życiu bym nie powiedziała, że to może być powojnik!!!!

Doniczkowe uprawy pomidorowe w tym roku nie wiszą- za bardzo miałam głowę zajętą i na szybko posadziłam "stacjonarnie". Nie miałam pomysłu do czego przywiesić, bo taras w chaosie.



Efekt o który pytasz uzyskałam przez zrobienie zdjęcia ze schodów.
Po tych wiatro-deszczo-burzach można u mnie nagrać roślinną wersję Rzepki Tuwima
Nawet osuszanie poprzez potrącanie grabiami niewiele dało, bo wciąż pada.
Taka piękna katastrofa.

Byłam u Ciebie, widziałam i kibicuję jak zawsze.





U zająca Poziomki 09:29, 19 cze 2020

Dołączył: 16 kwi 2017
Posty: 26
Do góry
Rok później stanął już płot wraz z ogrodzeniem. Cała wierzchnia warstwa gliny została ściągnięta a na nią nawieźliśmy kilka wywrotek czarnoziemu.
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 09:26, 19 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
widok roboczy z okna


Widok roboczy pięęęęęęękny
Ogród bez reguł 09:25, 19 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
powojnik Jackmani

U zająca Poziomki 09:22, 19 cze 2020

Dołączył: 16 kwi 2017
Posty: 26
Do góry


To zdjęcia z 2016 r. kompletnie nie miałam pomysłu na donice ale tak mi się chciało roślinek że sadziłam co się dało
Ogród Cioci cz. 3 09:19, 19 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry


Gosieńko bardzo często jestem u Ciebie i napatrzeć się nie mogęjak jest pięknie dziś też byłam w odwiedzinach
Buziaki zostawiam.
U zająca Poziomki 09:18, 19 cze 2020

Dołączył: 16 kwi 2017
Posty: 26
Do góry
LeŚnicZaNka 09:17, 19 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Kasiolaaa napisał(a)




Witam Kasiu

Czy na tej focie na obwódce to cisy czy bukszpany nie mogę dojrzeć. Jeżeli cisy to jak się nazywają.

Już kwitną będzie pięknie mowa o różach. Warzywnik spory a jaki urodzaj oko cieszy.
8 rocznica ślubu to młoda żona jesteś
Życzę dalszych długich w zdrowiu bez zawirowań.

Pozdrawiam
Ogród Małej Mi 2017 09:01, 19 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Sobota też była basenowa

Dziadek pojechał kupić materac czy jakie kółko do basenu..do Biedronki.. i przyjechał z flamingiem. Myślałam, ze chłopa wyrzucę razem z tym różowym ptaszyskiem.. taki obciach. I okazało się, że to był strzał w dziesiątkę.. radocha ogromna, bo jak pływająca wyspa Wszyscy chcieli na niej być ..




Aniu flamingi wszelakie to hit z poprzedniego sezonu, daj buziaka Rysiowi
Ogród bez reguł 09:00, 19 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Ale zanim przejdziemy do róż, parę innych aktualności

Hosty zaczynają, gaura też - i cóż, że dopiero jednym kwiatkiem



mikołajek i liatra


jeżówka i boob


Jako ciekawostkę powiem, że w pewnym momencie bób był cały czarny od mszyc . Fajnie to nie wyglądało... Dałam sobie na wstrzymanie, nie zrobiłam nic - i po kilku dniach łodygi czyściutkie, zieloniutkie Brawo biedrony

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 08:48, 19 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Sylwuśu kochana a jaka to konkretnie odmiana bodziszka wspanialego czy pamietasz ja tak ciagle rozmyslam nad nim

Przerwa na kawę... 08:47, 19 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Do góry
inka74 napisał(a)
Świdośliwy na tarasie w słońcu pięknie kwitnie. Za domem w półcieniu jeszcze śpi.


Laurowiśnia na pniu znacznie lepiej spędziła zimę na tarasie niż w poprzednich latach w domu.

Mogłabyś pokazać jak wygląda ta laurowiśnia? Warto ją posadzić? Tak właśnie pomyślałam o szczepionej. Jakie ma tempo wzrostu, często trzeba ją ciąć?
Tak myślę,że formę nie szczepiona mogłabym kompostownik zasłonić. Trzeba będzie się w szkółce zapytać o nie
Ogród bez reguł 08:40, 19 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Johanka77 napisał(a)


No powiem Ci… (i Tobie Magaro Dagmaro też ) że dziś przez te twoje róże to prawie zbłądziłam…
U trawkarza mojego brałam stipę i miał takie fajne małe pnące różyczki… i już je widziałam w tej stipie… i już kolory oglądałam… i się opamiętałam
No to sobie pooglądaj jeszcze trochę zdjęć, wdrukuje się Tobie, i następnym razem ockniesz się z różą w ogródku

For you
Ogród z wilkiem zamkn. 08:36, 19 cze 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Do góry
Magleska napisał(a)





Ależ mi się podoba !
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies