Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:47, 18 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kobieto kupiona bez nazwy , ale Aga ją zdiagnozowała, tylko mnie się zapomniało znowu, może zajrzy to podpowie
w pełnym rozkwicie taka tylko światło nie takie samo
Wygląda mi na Charles Austin.
Wasza łączka wygląda cudownie, róże dają czadu, a bodziszki też masz piękne.
Sałatka pokrzywowa 22:46, 18 cze 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
Mgduska napisał(a)
Taki widok z okna


Och dałabym się pokroić na kawałeczki za taki widok z okna!
Sezon 2017 u Hanusi 22:44, 18 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Nie mam żadnych nowinek, ogród szykuje się do deszczu na jutro. Udało się skosić trawniczki. Zabójczo pachnie wiciokrzew przed nocą.



Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:43, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Juzia napisał(a)
Też wolę mieć od razu busz i potem przesadzić nadmiar, niż ma mi rabata świecić korą przez 5 lat

A te czosnki Miami to jaką wysokość mają?


Miami mają jakieś pół metra.

A to mój busz
Naćkałam ile wlezie... nawet chwasty przy obrzeżach

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 22:43, 18 cze 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Naparstnice kwitną na całego

Migawki z ogródka 22:43, 18 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry


Genevieve Orsi, Evelyn, Hans Goenewein, Artemis
W Dolinie Muminków 22:40, 18 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry
Dorotko już mamy krawężniki położone...... bardzo mi się podoba efekt prac. Pochwalę Męża Pochwalę
Widok przy drzwiach do domku...

A tu z tarasu...
Przerabianie ogródka pod swój gust 22:39, 18 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)


Pięknie skomponowany kawałek rabaty, bardzo lubię stipę w takim stadium rozwoju.
Igielnik 22:37, 18 cze 2020


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 303
Do góry






Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 22:37, 18 cze 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Dzisiaj "polowałam" na ptaszki ale tylko sierpówki chciały pozować.

Chyba sie obraziła

I odleciała
Sałatka pokrzywowa 22:37, 18 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Mgduska napisał(a)
Jedna z moich miłości - irysy - niestety żadnego nie znam z nazwy, bo nazwy pamiętam tylko różane






Jaką ma wysokość?
Sprzedasz mi kawałek?

Zakochałam się
Ogrodowe marzenie Mrokasi 22:34, 18 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
mrokasia napisał(a)

Jaśminowiec zakwitł. Słabo bo ma tu za mało słońca ale zawsze. Szkoda, że nie pachnie.

To jest ten nowy jaśminowiec od Izy?
Moja bajka 22:34, 18 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Katkak napisał(a)


Pięknie u Ciebie nawet wieczorem Bardzo nastrojowo
W ogródku Iwony 22:32, 18 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Ivvvona napisał(a)
Pachną piwonie


[
Piękna , też mam dwie takie młode sadzonki. Ile lat trzeba czekać na tak okazały krzew?
Igielnik 22:31, 18 cze 2020


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 303
Do góry
Wiciokrzew się przygotowują. Ten przy tarasie czuć w domu jeszcze jest mały, ale miejsce mu pasuje.



Pomarańczowy niestety nie pachnie.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies