Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

Katkak 19:10, 16 cze 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale fajnie. Już widzę jak otula je zieleń.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anusia 21:08, 16 cze 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Dzieje się Basiu u Ciebie. Powoli można sobie wyobrazić jak będzie pięknie. Jak na razie mam dosyć prac wokół domu. Jeszcze jest sporo do zrobienia ale niestety w tym roku odpuszczam.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
BASIA8 00:06, 17 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Nowa12 napisał(a)


Super te schody. Sami robicie calkowicie czy jest jakaś ekipa?
Też bym takie chciała . Chyba się nie doczekam .
To jest palisada a w środku będzie kostka?


Bardzo mi miło że schody się podobają Przekaże Mężowi Nie mamy ekipy. Mąż ma 2 tygodnie urlopu i dzielnie pracuje. Przez 2 dni był Teść do pomocy. Schody są z krawężników robione. Nie z palisady bo pieniążków brak. W środku będzie kostka. Myślę że doczekasz się u siebie takich prac. My od 5 lat funkcjonujemy bez schodów do domu. Dwa lata ostatnie zbierałam pieniążki. I w tym roku zanim zaczął się sezon i pandemia kupiliśmy materiał. Nawet było troszkę taniej zanim wszyscy ruszyli. Mój Mąż wiele tematów sam ogarnia. Z tego tytułu są bardzo duże oszczędności. Nawet nie chce myśleć ile by fachowcy wzieli za robotę.
Schody pięknie będą wyglądać. Już teraz strasznie mi się podoba. W tym tygodniu Mąż zrobi krawężniki w przyszłym mamy wyskoczyć na kilka dni nad morze. A jak wrócimy ma wypożyczyć ubijarke i zacznie kłaść kostkę
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Nowa12 11:34, 17 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)


Bardzo mi miło że schody się podobają Przekaże Mężowi Nie mamy ekipy. Mąż ma 2 tygodnie urlopu i dzielnie pracuje. Przez 2 dni był Teść do pomocy. Schody są z krawężników robione. Nie z palisady bo pieniążków brak. W środku będzie kostka. Myślę że doczekasz się u siebie takich prac. My od 5 lat funkcjonujemy bez schodów do domu. Dwa lata ostatnie zbierałam pieniążki. I w tym roku zanim zaczął się sezon i pandemia kupiliśmy materiał. Nawet było troszkę taniej zanim wszyscy ruszyli. Mój Mąż wiele tematów sam ogarnia. Z tego tytułu są bardzo duże oszczędności. Nawet nie chce myśleć ile by fachowcy wzieli za robotę.
Schody pięknie będą wyglądać. Już teraz strasznie mi się podoba. W tym tygodniu Mąż zrobi krawężniki w przyszłym mamy wyskoczyć na kilka dni nad morze. A jak wrócimy ma wypożyczyć ubijarke i zacznie kłaść kostkę


U mnie aż prosi się też o schody na skarpie, żeby można było spokojnie zejść.
Ale eMek nie zna się na budowlance więc musiałby eksperymentować robiąc to po raz pierwszy. Pewnie to nie jest jakieś skomplikowane i by się nauczył ale to zawsze trudniej się za coś zabrać jak się nie umie.
O ekipie nawet nie myślę bo ceny są straszne.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
BASIA8 13:24, 18 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Tymczasem w pracy pod biurkiem.....
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Dorota123 22:28, 18 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ruszyły prace ze schodami i już ładnie się robi. Pochwały dla męża, to ważne jak sam umie zrobić wiele rzeczy przy domku. Też mam taką złotą rączkę w domu.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
BASIA8 22:40, 18 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Dorotko już mamy krawężniki położone...... bardzo mi się podoba efekt prac. Pochwalę Męża Pochwalę
Widok przy drzwiach do domku...

A tu z tarasu...
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 22:43, 18 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Mam cichą nadzieję że w przyszłym roku uda się posadzić roślinki przy schodach i zrobić zaczatek rabat. Musimy dobrej ziemi dokupić.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
mar_za 08:37, 20 cze 2020


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Bardzo ładny widok masz z tego miejsca. Gdyby była tu ławeczka to można siedzieć i patrzeć i patrzeć...
A jak schody będą skończone to już całkiem będzie pięknie



Widok przy drzwiach do domku...

____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
BASIA8 12:07, 20 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Jestemy na Mazurach
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies