Przepiekne masz orliki.Kiedys ich nie lubilam, chyba slepa bylam moja kolekcja tez sie powieksza.
Jakie masz plyty tutaj?Bo szukam u siebie na taras i bardzo mi sie twoje spodobaly. Sa tylko kladzone a nie klejone?
Dasz radę. Wiem,że na początku z żalem serca usuwamy każda gałązkę, ale w przyszłości to zaprocentuje.
Zobacz jaka moja jedna była krzywa na początku. Przewodnik całkowicie wygięty. Jedna z malutkich gałęzi przejęła rolę przewodnika a krzywy przewodnik wycięłam.
A jaka teraz jest śliczna.