Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 10:01, 14 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Anitka napisał(a)
Obok jest elata z hostą. Rybki i białe tulipany.


Przepiekne masz orliki.Kiedys ich nie lubilam, chyba slepa bylam moja kolekcja tez sie powieksza.
Jakie masz plyty tutaj?Bo szukam u siebie na taras i bardzo mi sie twoje spodobaly. Sa tylko kladzone a nie klejone?
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 10:00, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
A teraz zaległy jeszcze "tasiemiec" obrazkowy



W cieniu uśmiechniętego anioła 09:55, 14 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry




Dębowe zakątki 09:55, 14 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
anabuko1 napisał(a)





Aniu pamiętasz nazwę hosty w lewym górnym rogu? Strasznie mi się podoba
W cieniu uśmiechniętego anioła 09:53, 14 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry




W cieniu uśmiechniętego anioła 09:53, 14 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
A_gawa napisał(a)



Bardzo ładnie, czy to jest krzewuszka?
A kot się wpasował
W cieniu uśmiechniętego anioła 09:51, 14 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry


W cieniu uśmiechniętego anioła 09:50, 14 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry


W cieniu uśmiechniętego anioła 09:48, 14 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1470
Do góry




Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 09:45, 14 cze 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
Miło mi Moniko, że ogród Ci się podoba, pokazuję etykietę, lubię takie dwukolorowe, chociaż ja wszystkie, no prawie wszystkie lubię.
Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 09:39, 14 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
zawitka napisał(a)
Maesty dla Hani .Wystartowała szybko a potem przystopowała teraz daje czadu.


Co to takiego ?

Slicznie kwitna derenie
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 09:31, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Dziękuję za zdjęcia poglądowe. Czyli też muszę tak ciąć, żeby wyprowadzić na drzewo a nie krzak . Tylko okaże się czy da radę bo u mnie taki trochę felerny okaz .


Dasz radę. Wiem,że na początku z żalem serca usuwamy każda gałązkę, ale w przyszłości to zaprocentuje.
Zobacz jaka moja jedna była krzywa na początku. Przewodnik całkowicie wygięty. Jedna z malutkich gałęzi przejęła rolę przewodnika a krzywy przewodnik wycięłam.
A jaka teraz jest śliczna.

Wśród brzóz i dębów 09:12, 14 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
marba napisał(a)





Piękny widoczek Basiu. Pozdrówka zostawiam
Moja działka 09:06, 14 cze 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Do góry
Moja działka 09:04, 14 cze 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Do góry
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 09:02, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Z tych korzystam jeśli chodzi o szkodniki, choroby czy cięcie. Jest ich więcej




Jest jeszcze książka Danusi - naszej szefowej ogrodowiskowej, ale aż się wstyd przyznać nie mam. Oglądałam tylko u kogoś.
Mój ogrodowy pamiętnik 09:02, 14 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Dzisiaj było u nas 32 stopnie. Rośliny prawie padały a hortkom liście poparzyło. Latałam wieczorem z konewką.
Orange Ice jak zawsze razi po oczach.




Cudny taki ognisty .Żaróweczka w ogrodzie.
wygląda przepięknie
Moja działka 09:01, 14 cze 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Do góry
Moja działka 09:00, 14 cze 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Do góry
Weekendowy wypoczynek
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 09:00, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies