Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Malutki pod lasem 22:26, 11 cze 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
Klon palmowy - Acer palmatum 22:25, 11 cze 2020

Dołączył: 12 lip 2018
Posty: 28
Do góry
witam, na mojej rabacie frontowej marzy mi się klon palmowy, np. atropurpureum. Jednakże nie mam miejsca osłoniętego, jest tylko słonecznie. Zakupiłam pod wpływem impulsu klona zastępczego-podobno to Crimson sentry, szczepiony bardzo nisko, na zdj.Ma ok. 1,2m. Nie miał żadnego oznaczenia, plakietki, tak powiedział Pan w szkółce.

Moje pytanie- czy można z takiego drzewka zrobić podobny efekt jak z klonem palmowym? Podobno ma urosnąć do 2m, z uwagi na niskie miejsce szczepienia. Ale czy można go tak formować, by był taki rozłożysty, nieco pienny, jak klony palmowe? A może jednak w miejscu nieosłoniętym spróbować z palmowym? Proszę o poradę.
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 22:25, 11 cze 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Helen napisał(a)
Z daliami mam tak samo... nie znoszę tego paskudztwa...
Pamiętasz może jaką masz odmianę zurawki?

Uuuuu nazwy żurawki nie znam choć powinnam ta objedzona dalia odrasta choć poki co szału nie ma

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:23, 11 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Po dłuższej przerwie, nazbierało się tyle zaległości, że ciężko zdecydować od czego zacząć..Pokaże główne zmiany, które zaszły w moim ogrodzie. Otóż powstał zakątek z bratkami i kotem
Wczesna wiosna. Na Dzień Kobiet dostałam uroczą klatkę
Bratki się tam z łatwością zadomowiły

W okresie Świąt Wielkanocnych doszły kurki i koguty
Niestety musiałam zastosować wiklinowy płot w ochronie przed sąsiadem, który "wychodził" sobie ścieżkę w lesie, podczas obserwacji mojego domu



Działeczka w dużym mieście 22:21, 11 cze 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Do góry
nie mogę się nacieszyć moimi naparstnicami

Muszę dodać czerwonych maków w przyszłym roku- przy fioletowych czosnkach wyglądają obłędnie.
Wzgórze chaosu 22:20, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry


A tu namieszałyśmy Iwonce i w planach i w głowie



Buziaki Iwonko za wszystko A wiesz, ze Lawenda za chwilę zakwitnie? Wiesz gdzie
Wzgórze chaosu 22:17, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
Piękny ogród



Wzgórze chaosu 22:12, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry


wykuszowa

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 22:10, 11 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Piwonie zaczynaja
Wzgórze chaosu 22:09, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry



Wzgórze chaosu 22:05, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
Ale to chyba zawsze tak jest, że chciałoby się mieć inaczej niż się ma
Piękne osie widokowe



i cudowne róże
Malutki pod lasem 22:03, 11 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
AnnaCh napisał(a)
Zakochałam się



Trudno się oprzeć .
Wzgórze chaosu 22:01, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
Zazdraszczam Iwonce tego starodrzewu nawet nie wie jak



Wzgórze chaosu 22:00, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
A teraz czas na sesję u Iwonki Zapraszam, na szybko pocykane, ale zawsze to innym okiem



Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 21:59, 11 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
zawitka napisał(a)
Maesty dla Hani .Wystartowała szybko a potem przystopowała teraz daje czadu.



Kochana, chyba całej kępy mi nie zamierzasz słać -wystarczy 5 ździebełek z korzonkami. Piękna jest. Już się cieszę.
Miejski ogród w wersji mini 21:56, 11 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
Wszystkie wcześniejsze zdjęcia są z wiosny, tylko 2019 z jesieni.
Aktualnie .


Wzgórze chaosu 21:53, 11 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89775
Do góry
Iwonko dziękuję za wspaniałą sesje zdjęciową i zostawiam na pamiątkę



Miejski ogród w wersji mini 21:52, 11 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
2018



2019



2020

Rhododendron, Azalia i inne wrzosowate 21:42, 11 cze 2020


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Cannon's Double.
Działka prawie w Borach Tucholskich 21:41, 11 cze 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Księżniczka jak to księżniczka ziarnko grochu tylko przygniotła ,
właśnie wpuściłem ją przez okno bo grzecznie czekała na parapecie (ma swoją drabinkę) a teraz ulokowała się przy kompie i udaje że jej nie ma.
Z ogrodu i okolicy wraca z reguły przed 22gą w porywach do 23ciej bo inaczej szlaban


jodła kalifornijska Argentea







sosna wejmutka Green Twist



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies