Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

LeŚnicZaNka 09:00, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Małymi krokami-Ogród Wioli 08:58, 11 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)








Ogród poszalał - pięknie! Jest układ i delikatny kolor limonki z fioletami. Do nasladowania (pokaże siostrze i będziemy zgapiać, bo widzę i dom i kolory podobne i otoczenie). Dobry wzór.
Ogród w remoncie 08:53, 11 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Tadaaam


Pięknie
LeŚnicZaNka 08:46, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 08:45, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Ogród w remoncie 08:44, 11 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Ogród w remoncie 08:41, 11 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
effka napisał(a)

Asiu, jestem pod olbrzymim wrażeniem!!! To miejsce zmieniło się niesamowicie od zeszłego roku, możesz wstawić foto dla porównania? Ciekawa jedye
Pięknie Ci wyszła ta rabata, mega klimatyczna. To derenie Kousa?
Buziaki!


Myślisz? W sumie to najmniej tu zmieniłam, pewnie taki efekt bo rośliny nabierają masy. W zeszłym roku tak to wyglądało

LeŚnicZaNka 08:40, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 08:38, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 08:37, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 08:37, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 08:36, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 08:35, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 08:34, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 08:34, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Zielony zakątek z Antonówką 08:31, 11 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Nastąpiła pomyłka prawdopodobnie ...
Ta hosta to może być 'Frances Williams' a nie 'Maple Leaf' (miałam je obie, ostała się jedna)


nie mam ani jednej ani drugiej.
ale ta jest piękna
Powyższe też piękne .
Mój Patriot stoi bida 3 rok taki mały
Hortensjowo 08:28, 11 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Helen napisał(a)

Iwonka, ona jest wyprowadzana i ma pieniek o wys. 140 cm. Chyba poszalałam
o wow. Bardzo ładna sztuka. Drzewko będzie
Ogród z uśmiechem 08:25, 11 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
jolanka napisał(a)
Miałam okazję obserwować pierwszy spacer małej wiewiórki. Odległość była dosyć spora więc zdjęcia nie są zbyt dobre ale...

Wyglądało to tak. Mama wiewiórka robiła kilka kroków, potem stawała, odwracała się do malucha i czekała aż zrobi kilka kroków. To malutkie nie potrafiło jeszcze dobrze chodzić, prawie czołgało się w trawie. Mama była bardzo cierpliwa i nie pomagała. Czekała aż dziecię samo sobie poradzi. Przejście ok. 10-15 metrów zajęło im jakieś 5-7 minut. Widok był niesamowity.
Na dwóch pierwszych zdjęciach jest Matka-Polka a na następnych są już razem. Maluch jest pod tym pustakiem - takie CÓŚ malutkie rude w trawie


Fantastycznie móc tak oglądać wiewiórki.
Ja teraz nie mam za siatką drezw i kzraków to ich tak nie widzę.Ale w lasku są
Świetne zdjęcia .
Pozdrawiam Jolu
Sezon 2017 u Hanusi 08:24, 11 cze 2020


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Miłego świętowania Haniu
najlepiej we własnym ogrodzie.
Tam jest cisza, spokój
a i wirus nas nie pobodzie.

Kwiatuszki wirusa nie mają
wiater też go nie przenosi.
Groźna jest dla nas każda ciżba
o nieszczęście nie trzeba się prosić.

Choroby i szkodniki cisów, cis - Taxus 08:08, 11 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 292
Do góry
Kochani, czy to fytoftoroza czy inny grzyb??






Kilka tygodni temu przesadzałam te cisy z innego miejsca w ogrodzie. Dwa cisy, których nie zdążyłam przesadzić mają podobne objawy, ale mniej nasilone.
Nie stosowałam żadnego nawozu, jedynie mączką rogową sypnęłam w dołki. Cisy wypuściły zdrowe przyrosty, ale starsze gałązki bledną a potem brązowieją...

Aha, jakieś dwa lata temu wypadł mi jeden z cisów. Zaczął zamierać, cały zbrązowiał - wyglądał jak uschnięty...

Fytoftorozy boję się najbardziej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies