Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi krokami-Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi krokami-Ogród Wioli

Kasiolaaa 06:41, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Czosnki szalwie pieknie kwitną a na deser jeszcze ten śliczny bodziszek ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Iwonka 07:33, 11 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Bodziszki mnie prześladują Rozanne jest śliczny i fajnie się rozrasta.
Wywaliłaś ID, mam podobne odczucia. Carexy zaczęły mnie łagodnie mówiąc denerwować. Nie mogę patrzeć na moje everillo, w marcu było śliczne a od kwietnia straszy coraz bardziej. Zostawienie tych 5 cm starych liści było pomyłką. Lepiej zebrały się te ścięte na zero, do przysłowiowego serca.
Anitka mówi, że ze wszystkich carexów tylko Elata jest godna polecenia. Reszta do bani na dłuższą metę.
Taras się robi SUPER! Takie prezenty to my lubimy U mnie lipa tarasowa, nie mogę nikogo znaleźć.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Wiolka5_7 08:49, 11 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20541
Aneta1309 napisał(a)
Dzięki Wiolu spróbuję chyba z All gold. Sprawdzę czy nie będzie jej przypalać bo trochę na forum poczytałam i różnie piszą.
Muszę jeszcze ładne sadzonki tej zwykłej, zielonej namierzyć bo ranata przed domem do przerobienia. Tawuły japońskie mi kolejny sezon grzyba złapały i chyba wylecą.


Mojej posadzonej w półcieniu nie przypala.... jest trochę limonkowa - śliczna a ta co ma więcej słońca w upały troszkę ją przypala...

Zielona też jest super ,koniecznie poszukaj
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 08:50, 11 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20541
Kasiolaaa napisał(a)
Czosnki szalwie pieknie kwitną a na deser jeszcze ten śliczny bodziszek ❤


Kasiu to moje ulubione fioleciki
Uwielbiam te kwiaty i ten kolor
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sarenka 08:51, 11 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wiolka5_7 napisał(a)

A latem nie mają przypalonych ździebeł ? Nie mam rozplenic,ale coś jaśniejszego by pasowało

Zrobię dzisiaj tej mojej zdjecia to może zerkniesz i rozpoznasz czy to all golf czy nie bo już sama nie wiem
____________________
Magda W samym sloncu
Pszczelarnia 08:58, 11 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wiolka5_7 napisał(a)








Ogród poszalał - pięknie! Jest układ i delikatny kolor limonki z fioletami. Do nasladowania (pokaże siostrze i będziemy zgapiać, bo widzę i dom i kolory podobne i otoczenie). Dobry wzór.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Wiolka5_7 09:32, 11 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20541
Iwonka napisał(a)
Bodziszki mnie prześladują Rozanne jest śliczny i fajnie się rozrasta.
Wywaliłaś ID, mam podobne odczucia. Carexy zaczęły mnie łagodnie mówiąc denerwować. Nie mogę patrzeć na moje everillo, w marcu było śliczne a od kwietnia straszy coraz bardziej. Zostawienie tych 5 cm starych liści było pomyłką. Lepiej zebrały się te ścięte na zero, do przysłowiowego serca.
Anitka mówi, że ze wszystkich carexów tylko Elata jest godna polecenia. Reszta do bani na dłuższą metę.
Taras się robi SUPER! Takie prezenty to my lubimy U mnie lipa tarasowa, nie mogę nikogo znaleźć.


Bodziszki mnie zauroczyły ,szczególnie Rozanne cieszę się ,że na niego trafiłam w szkółce ,bo polowałam na niego od dawna

Id Iwonko mam jeszcze tylko w jednym miejscu,gdzie jeszcze ładnie rosną....Też tak myślę jak Anitka,że one na dłuższą metę nie bardzo....
A widzisz,bo carexy trzeba ciąć,bo inaczej brzydną latem te stare źdźbła...

moje Gold fountain też kiepsko odbiły po zimie, podzieliłam je ,ale coś slabo się zbierają i pewnie wylądują w kompoście...
Ja już carexów nie kupię ,wolę bezproblemowe hakonki, seslerie i molinie

Iwonko taras coraz blizej, cieszę się,że tak szybko
Bo też mieliśmy problem ,zeby znaleźć fachowca... co za czasy niby kryzys a nikt nie chce zarobić :/

Ale koniec końców taras powstaje trochę rękami własnymi, rodzinki i kolegi męża

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 09:39, 11 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20541
Pszczelarnia napisał(a)


Ogród poszalał - pięknie! Jest układ i delikatny kolor limonki z fioletami. Do nasladowania (pokaże siostrze i będziemy zgapiać, bo widzę i dom i kolory podobne i otoczenie). Dobry wzór.


To prawda
U mnie ostatnio deszcz pada codziennie, wszystko rośnie w oczach

To moje ulubione kolory fiolety, limonki,bordo
Dziekuję Ewo za komplementy zgapiajcie ile chcecie , miło mi
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 09:40, 11 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20541
sarenka napisał(a)

Zrobię dzisiaj tej mojej zdjecia to może zerkniesz i rozpoznasz czy to all golf czy nie bo już sama nie wiem


Ok
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasiolaaa 09:50, 11 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Wiolus tez uwielbiam taki fiolet a w środ limonek cudownie sie komponują
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies