Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Hortensjowo 22:58, 10 cze 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Do góry
Helen napisał(a)



Czy to jest Eden Rose? Jak oceniasz tę różę? U Ciebie wygląda wspaniale

Wszystkie zdjęcia z ogrodu Mamy niesamowicie piękne. Nie wiem co bardziej mi się podoba ale chyba nr 1 to goździki kamienne. Bardzo ładne i nie miałem jeszcze goździków o takich kwiatach.

Ja coś nie wierzę w to leżenie do jesieni
Ogród wyrozumiały 22:57, 10 cze 2020

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Do góry
Paeonia - Piwonia 22:55, 10 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Souvenir de L'Exposition du Mans



Lady Anna (chłodny róż) i Una Howard (bardzo niska)


Una Howard na pierwszym planie

Sarah Bernhardt (ciepły róż)



Philomele





Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:55, 10 cze 2020


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Joku napisał(a)
Przywiązujecie wiciokrzew do pnia? Bo sam się raczej nie czepia.

PS! Nastrój na tych zdjęciach z zachmurzonym niebem niesamowity. Jak w filmie grozy .
Jolu w rzeczywistości widok był piękny, miałam wrażenie, że w tle są góry
Dobrze myślisz, wiciokrzew przywiązałam i to dość solidnie, teraz ma już długie pędy i przechyli się na drugą stronę, da sobie radę

tego nie musiałam wiązać, sam się wspinał

Jeżówkowe-Love 22:55, 10 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Karolcia ..for you ..maj tomatoł
Ogród w remoncie 22:54, 10 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Pierwsza różyczka nieśmiała

Dębowe zakątki 22:50, 10 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Clematiski
Innocent B.



Kaiser

Minister

Dębowe zakątki 22:44, 10 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Maliny w końcu działki..daleko pod laskiem rosną i skoszona trawą je obkładam.
A bociuś przylatuje coraz i mi kepy owej skoszonej trawy wyłożonej pod malinami zabiera.


I do gniazda sobie moją trawę już podeschłą niesie, bo tam małe już główki z gniazda wystawiają
Paeonia - Piwonia 22:39, 10 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Octavie Demay



Baron James de Rothschild



Bowl of Beauty



Therese

Dębowe zakątki 22:37, 10 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
anpi napisał(a)
Aniu zaglądam, ale ciągle w biegu Piękne kadry z uroczego ogrodu...Hostowo rozkręciło się na dobre i różyczki zaczynają w końcu!...i clematisy
Moje piwonie też się ociągają, ale maki też już są i nastał czas irysów

Aniu, cieszę się,że zaglądasz pomimo tego ferworu życiowego jaki teraz masz. Dziękuję za miłe słowa.
Ja ostatnio robię, robię i ciągle coś przede mną zostaje.
Hosty rosną. Kilka miejscówki zmieniło.
Różyczki w pąkach i zaczynają kwitnienia.Mszyce grasują. co skoczka przepędziłam to znowu jest.
Piwonii duzo kwitnących w tym roku nie będzie.Bo przecież na wiosne kilka przesadziłam

Wczorajsza piwonia z pąka w piękny kwiat się przekształciła.
Pierwszy raz zakwitła.Ale co to za odmiana nie wiem .


! kwiatuszek LO

Jeszcze daleko Mayesty do okazałości, te chłody trochę je wymęczyły.
Ale jedna już kłoski ma.I krwiściąg .A ten drugi ledwo zipie



Bawarka 22:36, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Pozwole sobie przytoczyc stara fotke...I potwierdzenie na pismie) o pozytecznosci tych slimakow
Akt kanibalizmu

Paeonia - Piwonia 22:35, 10 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Umbellata Rosea ( wg mnie jedna z ładniejszych)








Słoneczny Ogród 22:34, 10 cze 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Z góry.




Małymi krokami-Ogród Wioli 22:33, 10 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
Bodziszek Rozanne jest cudny





Ha, ja w pierwszym roku też piałam nad nim z zachwytu. Teraz stwierdzam, że potrafi być himeryczny, nie w każdym miejscu chce rosnąć. Mam go duuużo
Słoneczny Ogród 22:33, 10 cze 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Zostawiam widok z okien.



Słoneczny Ogród 22:31, 10 cze 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Azalie nadal kwitna.
Hortensjowo 22:29, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Piwonia

Róże z mojego ogrodu i dalia (widzicie te liście, wrrrr...)
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 22:28, 10 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
vita napisał(a)







Piękna metaloplastyka i kolory bliskie mojemu sercu, ogrodowo jest nam po drodze, ale ja jeszcze nie jestem gotowa na te rarytaski, które mogę podziwiać u Ciebie
Bawarka 22:27, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
I...Jupi Mam, mam je w ogrodzie


O tych pozytecznych slimakach, pisalam juz wczesniej. To one zjadaja jaja, mlode i nawet dorosle osobniki innych slimakow, nie wyrzadzajac przy tym, szkod w ogrodzie.
Ogród bez reguł 22:27, 10 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies