Ogród wśród pól i wiatrów
18:53, 07 cze 2020
Dziękuję za komplemencik, wiem.. że na wyrost, ale i tak miły
Lubię kosodrzewinę, mam zamiar dosadzić jej więcej, bo na skarpie mi się gubi w tych tawułach i irgach
Nie myślałam o połączeniu jej z dereniem, ale kto wie. Ja bym ją teraz sadziła jako obwódkę do wyższych róż, do piwonii, gdzieś przy ścieżce.
Zostawiam trochę niebieskości z drugiej strony domu...
Zakwitły irysy, ale jakoś ciężko je ładnie sfotografować
Dzień dobry,